Új ötlet Arizona összevonása

Szép napot! Egy ideje visszatértem a játékba, hosszabb kihagyás után, s arra lettem figyelmes, hogy Arizona gyakorlatilag élhetetlen. Sok tárgy, termék van (ezek nyilván a különböző mesterségek által elkészíthető tárgyak és termékek), melyet akár egy hónapig sem találtam (torta például), úgy szereztem meg, hogy ráírogattam a tábori szakácsokra, de a végén már kovácsokra is, hogy nincs-e nekik. Piacon szintén semmi, kis túlzással. Amennyiben pedig van, horror áron érhető az el, a trófeát jelenleg például 20.000 $-ért lehet megvásárolni. Van olyan megye, melyben egyetlen város árválkodik, néha a párbajokhoz is 40 perceket kell utazni, már, ha nem másfél órát, hogy olyan ellenfelet találj, akivel kb. egy szinten vagytok. A többjátékos módokról ne is beszéljünk...A ranglista első városomhoz tartozó erődökben az utolsó és az az előtti erődharc között egy hónap telt el, de ha pontos szeretnék lenni 1 hónap és 3 nap. Az utolsó harcban résztvevő emberek száma 6. Közben kalandhoz is kellene lefolytatnom erdőharcot, de hát erre aligha akad lehetőség. Tombstone lerohanása ugyanez, csúcsidőben épphogy összegyűlik néha 6 ember és indulhat a játék, már ha épp valaki nem szórakozik azzal, hogy az utolsó pillanatban kilépked, és akkor lehet élvezni. Persze ebből az élményből elvesz, mikor a kezdőket verbálisan szidalmazzák a veterán játékosok, mindenféle útbaigazítás nélkül. Pedig azért, mikor egy olyan kaland megoldásába kezd bele az ember, mikor 10 órát kell béketárgyalni, akkor is lehetne élvezni a játékot a többjátékos módokkal. Ezek alapján szerintem mindenképp érne egy összevonás más világgal, vagy nem tudom erre milyen megoldás lehetne, de így tényleg nem nyújt nagy élményt a játék, remélem a jövőben sikerül orvosolni valamiképp ezt a fennálló problémát.

P.
 
Utoljára szerkesztve:

senki600

Egy vasútbarát
Geó kezd feléledni, de istállómester hiány van, a mpi meg minden világon veszít, az a 6-8 ős játékoson kívül, akik még megvannak (persze egyszerre is 2-3 van aktívba, ha van) kívül csak akkor megy a tag, ha tényleg muszáj, akkor is rossz kedvvel, de igazából V1-Eldó-Fló 3-ason kívül a többi világot be lehetne zárni. Geón max 100 ember környékére tenném a vmennyire aktív embereket, Arizonán nem tudom mennyi az annyi, de ha harc sincs, akkor az annyi, hogy csoda van 50 ember, főleg hogy ott szakács sincs. Ha így haladunk, 2023-ra nem marad semmi, nem mintha nekem hiányozna, de azért jó volt, főleg geón 2017 óta és eldón 2018 óta lenni, és tartozni valahova.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Kedves 1873Winchester ,

Arizona mellett több világ is ,,élhetetlenné" lett egy ideje. (Pl. Hawaii) A problémádat teljes mértékben megértem, és átérzem.
Az MPI (Tombstone lerohanása) nem világhoz kötött, sajnos ezzel az a probléma, hogy az összes magyar szerveren kevesen játszanak vele.
A megoldás erre a megfelelő költözési útvonalak kialakítása .

Arizona világról jelenleg lehet költözni , azaz a karakteredet egy másik világra helyezni.

Itt minden szükséges információt megtalálsz ezzel kapcsolatban : https://wiki.the-west.hu/wiki/Költözés

Üdvözlettel,
Shadow Bandit
 
Utoljára szerkesztve:
Kedves 1873Winchester ,

Arizona mellett több világ is ,,élhetetlenné" lett egy ideje. (Pl. Hawaii) A problémádat teljes mértékben megértem, és átérzem.
Az MPI (Tombstone lerohanása) nem világhoz kötött, sajnos ezzel az a probléma, hogy az összes magyar szerveren kevesen játszanak vele.
A megoldás erre a megfelelő költözési útvonalak kialakítása .

Arizona világról jelenleg lehet költözni , azaz a karakteredet egy másik világra helyezni.

Itt minden szükséges információt megtalálsz ezzel kapcsolatban : https://wiki.the-west.hu/wiki/Költözés

Üdvözlettel,
Shadow Bandit
Erről én nem is tudtam, ez egy jó lehetőségnek ígérkezik számomra, teljes mértékben átgondolandó. Ám kérdéses, hogy, ha most én is elköltözök innen, akkor megint csak egyel kevesebb aktív játékos lesz ebben a világban.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Erről én nem is tudtam, ez egy jó lehetőségnek ígérkezik számomra, teljes mértékben átgondolandó. Ám kérdéses, hogy, ha most én is elköltözök innen, akkor megint csak egyel kevesebb aktív játékos lesz ebben a világban.

Véleményem szerint azért lehetséges költözni egy-egy világról, mert belátható időn belül lezárják / bezárják az adott világot. Előbb vagy utóbb, de ígyis-úgyis el kell majd költözni onnan.

SB
 

Deleted User - 779988

Vendég
Erről én nem is tudtam, ez egy jó lehetőségnek ígérkezik számomra, teljes mértékben átgondolandó. Ám kérdéses, hogy, ha most én is elköltözök innen, akkor megint csak egyel kevesebb aktív játékos lesz ebben a világban.
Szia, várunk Floridán. Írj rám, Xelire, vagy bárkire a városomban. Ennél sokkal aktívabb világot nehezen találnál.

Arit pedig engedd el. A többieknek is el kéne. Akár csak Hawaiin. De Hawaii az örökkévalóságig meglesz.
 
Erről én nem is tudtam, ez egy jó lehetőségnek ígérkezik számomra, teljes mértékben átgondolandó. Ám kérdéses, hogy, ha most én is elköltözök innen, akkor megint csak egyel kevesebb aktív játékos lesz ebben a világban.
Ha akarsz játszani, akkor irány Florida. Arizóna jobb nem lesz, előbb-utóbb végleg bezár. Szóval vagy megvárod ezt és akkor költözöl (De akkor még lehet évekig szenvedsz) vagy most elköltözöl.
 
Szia, várunk Floridán. Írj rám, Xelire, vagy bárkire a városomban. Ennél sokkal aktívabb világot nehezen találnál.

Arit pedig engedd el. A többieknek is el kéne. Akár csak Hawaiin. De Hawaii az örökkévalóságig meglesz.
szia, valószínűleg élek az ajánlattal. vicces, mert van egy kaland, miszerint 5 tárgyat kellene eladnom a városom lakóinak, de még ezt sem tudom kivitelezni, pedig zaklattam már pár embert. mennyi idő ez a költözködés?
 

Törölt tag 18099

Vendég
szia, valószínűleg élek az ajánlattal. vicces, mert van egy kaland, miszerint 5 tárgyat kellene eladnom a városom lakóinak, de még ezt sem tudom kivitelezni, pedig zaklattam már pár embert. mennyi idő ez a költözködés?
Délután 6 fele tedd be költözni úgy a karaktered, hogy cash nincs a kezedben, piac tök üres, majd másnap hajnali 3 és reggel 8 között megérkezik az új világra a karaktered. Feltéve ha nem akad be a beépített modul.

De Hawaii az örökkévalóságig meglesz.
Amíg szellemként itt kóricálok én is, hawaii is megmarad :P
 

Törölt tag 18099

Vendég
Kedves 1873Winchester ,

Arizona mellett több világ is ,,élhetetlenné" lett egy ideje. (Pl. Hawaii) A problémádat teljes mértékben megértem, és átérzem.
Az MPI (Tombstone lerohanása) nem világhoz kötött, sajnos ezzel az a probléma, hogy az összes magyar szerveren kevesen játszanak vele.
A megoldás erre a megfelelő költözési útvonalak kialakítása .

Arizona világról jelenleg lehet költözni , azaz a karakteredet egy másik világra helyezni.

Itt minden szükséges információt megtalálsz ezzel kapcsolatban : https://wiki.the-west.hu/wiki/Költözés

Üdvözlettel,
Shadow Bandit
Már csak a színezés hiányzik és hivatalosan te leszel SoDi
 
Fent