Új világ: O...?

deakcsaba

Well-Known Member
It's boring. ( ez unalmas.. )

kitalálhatnál már valaki jobb szöveget.. ( tekintve, hogy biztos, h nem mindenki kedvence a supportnak, aki a megnyílt világ nevére szavazott.. )
Figyi már a múltkor is leírtam akkor és oda írom le a véleményem ahova akarom. Az, hogy ne annyázzak egy dolog de ne akarj már meg győzni nekem mi tettszen és mi nem. Amúgy meg bocs de van szemem és látom , hogy mindig a kis kedvencéknek van kedvezve.Ezért is írtam nem játszok az új világon sőt már az össze többin se.Mert ez a játék is már csak erről szól.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Figyi már a múltkor is leírtam akkor és oda írom le a véleményem ahova akarom. Az, hogy ne annyázzak egy dolog de ne akarj már meg győzni nekem mi tettszen és mi nem. Amúgy meg bocs de van szemem és látom , hogy mindig a kis kedvencéknek van kedvezve.Ezért is írtam nem játszok az új világon sőt már az össze többin se.Mert ez a játék is már csak erről szól.

ha nem játszol sehol, akkor miért érdekel, h mi legyen a neve az új világnak és h mi megy a fórumon..? :blink:
 
Elnézést, hogy beleszólok, de ha már nem játszol a játékkal akkor miért irogatsz még mindig ide? Nem olyan régen még épp azon voltál felháborodva, hogy egyesek ("a kis kedvencék") itt élik az életüket. Ahhoz képest, hogy már nem játszol továbbra is itt acsarkodsz egy teljesen lényegtelen dolog miatt. Most akkor kinek nincs magánélete?
 
Figyi már a múltkor is leírtam akkor és oda írom le a véleményem ahova akarom. Az, hogy ne annyázzak egy dolog de ne akarj már meg győzni nekem mi tettszen és mi nem. Amúgy meg bocs de van szemem és látom , hogy mindig a kis kedvencéknek van kedvezve.Ezért is írtam nem játszok az új világon sőt már az össze többin se.Mert ez a játék is már csak erről szól.
Sokan azthitték, hogy lehet saját véleményük, ameddig nem találkoztak velem.
Majd én eldöntöm milyen véleményed lehet.
Üdvözlettel: Az egyik kiskedvenc
 

deakcsaba

Well-Known Member
Elnézést, hogy beleszólok, de ha már nem játszol a játékkal akkor miért irogatsz még mindig ide? Nem olyan régen még épp azon voltál felháborodva, hogy egyesek ("a kis kedvencék") itt élik az életüket. Ahhoz képest, hogy már nem játszol továbbra is itt acsarkodsz egy teljesen lényegtelen dolog miatt. Most akkor kinek nincs magánélete?
Figyi az ilyenek miatt nem játszok. Összintén minek kötekszel? Leírtam a véleményem nem érdekel a vitatkozásotok.És te ne adjál már nekem szemrehányást? Ki vagy te? Számomra egy idegen.Semmi jogotok engem kioktatni. z a baj a világgal, hogy ha a másik ember olyat ír ami nem tetszik pár emberkének máris jönnek puffogni.Kibeszélő fórum azért van drágim, hogy márki leírhassa a véleményét, a nem tetszését. Ha nektek ez nem tetszik az engem nem érdekel. Esetleg bosszantotok!!!!!
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Intézzük a játékban, ha luin lennél kedves vagy 20-25 szintet fejlődni,hogy ki tudjalak ütni megköszönném.

Fogadd meg plz amit írtál, ha kérhetem.
Összintén minek kötekszel? Kibeszélő fórum azért van drágim, hogy márki leírhassa a véleményét, a nem tetszését.
Ez rád is vonatkozik, más véleményét neked is tiszteletben kéne tartani, mondjuk most a világ nevének megválasztásakor .
 
Fent