Adventi Kalendárium játék kibeszélője

DeletedUser17576

Vendég
Köszönöm a kérdést. Ezt elfelejtettem beleírni. Sajnos nem lehet módosítani.
FONTOS: A válaszok nem módosíthatok. A módosítás érvényteleníti az adott választ.
Szia! Akkor én elcsesztem? A negyedik kérdésre adott válaszomat elküldés után szerkesztettem, mert észrevettem két elgépelést. Azok javítása is módosításnak számít? A válasz ugyanaz maradt, csak kijavítottam az elírásokat.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Szia! Akkor én elcsesztem? A negyedik kérdésre adott válaszomat elküldés után szerkesztettem, mert észrevettem két elgépelést. Azok javítása is módosításnak számít? A válasz ugyanaz maradt, csak kijavítottam az elírásokat.
Szia, helyesírási hibák javítása nem számít annak, kivétel ha ezzel változik a megfejtés értelme.
 

DeletedUser17845

Vendég
A pontozás mikor lesz kint? Elméletileg az elsőt ma kellett volna összesíteni. Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e helyesen válaszolnom.
 

DeletedUser18074

Vendég
Sziasztok,

Én arra lennék kíváncsi, hogy az ötödik kérdés helyére nem lehetett volna mást rakni? Aki nem játszik V1-n, nem biztos, hogy csak ezért csinálna oda egy karaktert. Nem a legtisztább ez így. :)

Üdv
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
A pontozás mikor lesz kint? Elméletileg az elsőt ma kellett volna összesíteni. Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e helyesen válaszolnom.

Igyekszünk mielőbb kirakni.
EDIT: kint van.

Sziasztok,

Én arra lennék kíváncsi, hogy az ötödik kérdés helyére nem lehetett volna mást rakni? Aki nem játszik V1-n, nem biztos, hogy csak ezért csinálna oda egy karaktert. Nem a legtisztább ez így. :)

Üdv

Mivel bárki beregisztrálhat és így meg is nézheti, senki sem kerül hátrányba. A feladatba ez is beletartozik.
 
Utoljára szerkesztve:

Fanthomas

Active Member
én kicsit tiltakoznék az első napival... oké hogy két évszám volt, DE csak 2008nál volt a cime az hogy "az év böngészős játéka"...(+ még kapott más katergóriában is) !!! 2011ben közönségdijat kapott a "„Beste Spielerweiterung“ kategóriában.
legjobb játékbővités. ez nem ugyanaz a kategória szerintem és a kérdés úgy volt hogy mikor volt az év böngészős játéka. ez alapján csak a 2008 a jó.
 

DeletedUser17700

Vendég
Egyetértek. Az év böngészőjátéka nem egyenlő a legjobb kiegészítő csomagért, ami közönség díj is volt méghozzá...
 

DeletedUser18012

Vendég
Én is egyetértek. Én is láttam hogy megmyerte a díjat, de az NEM az év böngészőjátéka díj volt.
Ez ugyanolyan volna, mintha a következő kijelentést tennénk. X film megnyerte az Oscart a legjobb smink kategóriában, tehát a legjobb film.
 

jaklee

Veteran Member
Ez a kérdés nekem sem volt egyértelmű. A "browser game of the year" az alap díj neve lehet, és azon belül vannak kategóriák. Tehát ha valamelyik kategóriába nyer, akkor már "browser game of the year" lesz... Azért közel sem tiszta hogy mi a helyes, szerintem aki csak 2008t írt, azt is el kéne fogadni. Én azért írtam csak mindkettőt, mert valamikor volt már hasonló kvíz ugyan ezzel a kérdéssel... :)

Amit én találtam, ott "Browser game of the year" 2008 - browser game of the year

"Best game expansiom" 2011 - browser game of the year
 

jaklee

Veteran Member
Külső forrás érdekelne. Nem kotekedesbol, csak tényleg érdekel. Attól még mert kinn van a regisztracios oldalon, lehet nem pont azt a cimet nyerte ami oda van írva.

Konkrétan én ezt találtam: "Best game expansion 2011"
Valahol valakik kiosztották ezt, úgyhogy jó lenne egy külső link :D

(én 2 évszámot írtam a korábban említett okból, de attól még foglalkoztat a téma :))
 
Fent