Kérdések és válaszok

LeonCL

Active Member
Azért az közölhetnék egy-egy büntetés kiszabásánál, hogy hány pontnál jár az illető. Mert gondolom jobban visszafogja magát egy 45 pontos, mint egy 5-ös :)
 

DeletedUser17845

Vendég
Kedves csapat tagok!


Érdeklődnék, hogy mikorra tervezi a nagy fejlesztő csapatunk végre behozni az oktoberfestes tárgyak eladhatóságát? Értem én, hogy ez nem könnyű meló, de egyre többet kell várni eventről-eventre. Elején még alapból eladható volt, később várni kellett 1 lassan 2-3 most pedig már egy hónapot.

Előre is köszönöm a választ!
George
 

LDuck

Veteran Member
Kedves csapat tagok!


Érdeklődnék, hogy mikorra tervezi a nagy fejlesztő csapatunk végre behozni az oktoberfestes tárgyak eladhatóságát? Értem én, hogy ez nem könnyű meló, de egyre többet kell várni eventről-eventre. Elején még alapból eladható volt, később várni kellett 1 lassan 2-3 most pedig már egy hónapot.

Előre is köszönöm a választ!
George
1 hét szerintem sose volt. 3-4 hét az átlag már nagyon sok ideje. És persze a végétől számítva :D Amúgy én sem tudom miért jó ez, a felét már el is felejtem mi volt, emiatt már nem veszek benne részt. Mármint én pl korábban tartottam fenn eventes karit, 2-3 szerveren csak azért voltam hogy eventkor beszerzem a rucikat, eladom, átviszem a pénzt. Emiatt rögöt is költök esetleg hogy meglegyen a vip. Hát ezt már nem teszem meg, töröltem mindenhonnan mert úgyis elfelejtek 1 hónap múlva visszamászni és eladogatni :D

Szóval a lényeg: átlagba 3-4 hét, de én sem tudom mi a jó ebben. Syntex írta már valahol, hogy elvileg következő frissítés, persze hogy az mikor lesz meg?... :)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kedves csapat tagok!


Érdeklődnék, hogy mikorra tervezi a nagy fejlesztő csapatunk végre behozni az oktoberfestes tárgyak eladhatóságát? Értem én, hogy ez nem könnyű meló, de egyre többet kell várni eventről-eventre. Elején még alapból eladható volt, később várni kellett 1 lassan 2-3 most pedig már egy hónapot.

Előre is köszönöm a választ!
George

Szia,

A következő, 2.113-es frissítéssel válnak eladhatóvá. Már javasoltam, hogy a jövőben próbáljuk hamarabb megtenni, mert így értéküket vesztik.
 

DeletedUser17845

Vendég
1 hét szerintem sose volt. 3-4 hét az átlag már nagyon sok ideje. És persze a végétől számítva :D Amúgy én sem tudom miért jó ez, a felét már el is felejtem mi volt, emiatt már nem veszek benne részt. Mármint én pl korábban tartottam fenn eventes karit, 2-3 szerveren csak azért voltam hogy eventkor beszerzem a rucikat, eladom, átviszem a pénzt. Emiatt rögöt is költök esetleg hogy meglegyen a vip. Hát ezt már nem teszem meg, töröltem mindenhonnan mert úgyis elfelejtek 1 hónap múlva visszamászni és eladogatni :D

Szóval a lényeg: átlagba 3-4 hét, de én sem tudom mi a jó ebben. Syntex írta már valahol, hogy elvileg következő frissítés, persze hogy az mikor lesz meg?... :)

Ismerős, én is már csak 2 szerveren eventezek, a többin már töröltem.


Szia,

A következő, 2.113-es frissítéssel válnak eladhatóvá. Már javasoltam, hogy a jövőben próbáljuk hamarabb megtenni, mert így értéküket vesztik.

Köszi a választ.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Tisztelt Syntex!

Említetted a költözési fórumban, hogy
Köszönjük nagyon szépen a sok visszajelzést. Mint már páran tudhatjátok a világot migrációját és esetleges zárást a központ ellenőrzi és szabja meg. Jelenleg a központ munkatársai havonta kétszer ellenőrzik az összes világot, és ha szükségessé válik a migráció bevezetése, azonnal jelezni fogjuk nektek. Én is folyamatosan érdeklődöm, és továbbítom az észrevételeket, illetve várom a fejleményeket az ügyben.
Tudsz arról valamit, hogy mi alapján ellenőriznek? Teljes létszám, aktív létszám, aktív létszám-törlések száma, aktív létszám-vakációmódban lévők?
 

Pogues

Active Member
Egy Vadnyugati Lidércnyomás (Ismételhető)
A kalandsor elérhető:
2019. október 28. 10:00 - 2019. november 21. 23:59

A Találj egy gyógymódot résznél tartok, de eltűnt a feladat az indián faluból is, meg a csapostól is. Lepsénynél Tegnap még megvolt.
Ugye, csak én vagyok béna, és nem arról van szó, hogy "bocs, véletlenül 2 héttel korábban véget ért, így jártál"?
 

Mr. T.

THE DEVIL
Egy Vadnyugati Lidércnyomás (Ismételhető)
A kalandsor elérhető:
2019. október 28. 10:00 - 2019. november 21. 23:59

A Találj egy gyógymódot résznél tartok, de eltűnt a feladat az indián faluból is, meg a csapostól is. Lepsénynél Tegnap még megvolt.
Ugye, csak én vagyok béna, és nem arról van szó, hogy "bocs, véletlenül 2 héttel korábban véget ért, így jártál"?

Szerintem nyiss jegyet a supportra, azzal talán előrébb leszel.. vagy nem :(
 

gameR29

Veterán
Sziasztok :)

Van-e jelenleg a chattel kapcsolatban bármiféle fejlesztés? Én leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy a szerverek chatjeit (Kocsma chatek) tervezik-e összevonni? Kicsit bosszantó tud lenni néha csúcsidőben egyedül ülni Kocsma 1-ben.

Esetleg érkezett valamilyen hír ezzel kapcsolatban? V1-en egyszer ránéztem a Kocsma 1 chat létszámára és meglepődtem, hogy csak 4-en vagyunk a chaten :oops: Amíg a szövi chaten voltunk 40-en.

Illetve ha összevonnák a két chatet, akkor könnyebben lehetne cserepartnereket találni, hamarabb lehetne találni egy olyan tárgyat amire szükséged van és másnak van eladó, stb. :)

Üdv: gamer
 
Fent