Kérdések és válaszok

DeletedUser17653

Vendég
Köszönöm a segítséget :) Szerintem jobb ötlet lenne a két chat összevonása mint a ki és belépkedés ;) Minden játékos alapból 1 nagy chatben lenne és nem kéne ki és belépkedniük, hogy a népesebbe tegye őket :)

V1 lefagy erődharc végén így is, 502-es hibakódokkal boldogítja a népet. Szerintem ha a chatet összevonják, akkor megöljük vele az egészet :D

#mibbit
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, van e a városba csatlakozásnak felső óraszám határa ? Amikor kilépek, és vissza szeretnék menni. Vagy a határ a csillagos ég?
És pontosan mennyivel növekszik az idő alkalmanként ? Milyen szisztéma szerint csökken ? Tudja ezt valaki ? Vagy van tapasztalatotok ezen a téren ?
Köszönöm.
 

DeletedUser16267

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, van e a városba csatlakozásnak felső óraszám határa ? Amikor kilépek, és vissza szeretnék menni. Vagy a határ a csillagos ég?
És pontosan mennyivel növekszik az idő alkalmanként ? Milyen szisztéma szerint csökken ? Tudja ezt valaki ? Vagy van tapasztalatotok ezen a téren ?
Köszönöm.

Amikor én gyakran váltottam várost, kb. 7 óráig ment fel és naponta 15 perccel csökkent, ha jól emlékszem, de a lényeg az hogy nem valami gyorsan. Azt, hogy max. mennyi lehet ez a várakozási idő, nem tudom.
 

DeletedUser17845

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, van e a városba csatlakozásnak felső óraszám határa ? Amikor kilépek, és vissza szeretnék menni. Vagy a határ a csillagos ég?
És pontosan mennyivel növekszik az idő alkalmanként ? Milyen szisztéma szerint csökken ? Tudja ezt valaki ? Vagy van tapasztalatotok ezen a téren ?
Köszönöm.


Tegnap néztem, 18 óránál tartok Monó ;)
 

DeletedUser16267

Vendég
Ha vakáció módra rakom a karakterem és van automatizálás aktiválva, akkor az is befagy amíg újra nem játszom? Vagy ugyanúgy lejár mintha játszanék?
 
Fent