Kérdések és válaszok

Mr. T.

THE DEVIL
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy van lehetőségem arra hogy egyik karakteremet megszüntessem az egyik világban és a (mozgatható) tárgyakat és/vagy pénzt átmozgassam/átköltöztessem egy másik világba? :)

Szia,

Adott világtól függ.. ha van a Beállítások - Fiók - Karakter-áthelyezés opciód az adott világon lévő accountodban, akkor a felkínált lehetőség szerint az adott világba tudsz költözni.. máshova nem.

Ha olyan világon játszol, ahol erre nincs mód, akkor kereshetsz olyan játékost, aki hajlandó veled 1:1 arányban elcserélni ezeket a felszereléseket, pénzeket. Természetesen, ebben az esetben mindkét félnek kell, hogy legyen karaktere az adott világokon..

T.
 

LDuck

Veteran Member
Amúgy ez a spiritiszta szett nagyon antiszociális és felháborító, nem értem miért kell ilyesmit reklámozni a tizenéves játékosoknak. Határozottan ellenzem. Én személy szerint biztos, hogy nem pörgetek egyet se a játék azon részével, még akkor se, ha emiatt több tucat ingyen kötvénytől fosztom meg magamat.

Öhm, lemaradtam valamiről? Mitől lesz egy ruhaszett antiszociális? :confused: Pláne, hogy ez egy melós szett, ad munkapontot meg ilyesmit, arra sarkall, hogy menj és dolgozz, add el a cumóidat, nem pedig mondjuk egy építős aminél otthon kell ücsörögnöd magányodban.
A másik része sem világos. Kezdjük azzal, hogy 13 év alatt nem szabad regelni, tehát gyerekek elvileg nincsenek itt, csak fiatalok. Majd ezek után mi a gond egy ilyennel? Mi az, hogy nem kéne ezt reklámozni? A harcolás-gyilkolgatás jobb? A cél az, hogy lődd le a másikat. Lehetőleg minél többet. És lehetőleg minél jobban. Vagy most csak én nem értem, mi ezzel a gond?o_O
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kedves Syntex!

Várható, hogy az új mesterségek küldetésében az istállómester terméknek az "5 lejátszott MPI" feltétele helyett, valami alternatíva lesz azoknak, akiknek a flash biztonsági okokból tiltott vagy egyéb okok miatt nem kívánnak mpi-zni?
Ha nem várható, lehetne kampányolni érte?

Amúgy ez a spiritiszta szett nagyon antiszociális és felháborító, nem értem miért kell ilyesmit reklámozni a tizenéves játékosoknak. Határozottan ellenzem. Én személy szerint biztos, hogy nem pörgetek egyet se a játék azon részével, még akkor se, ha emiatt több tucat ingyen kötvénytől fosztom meg magamat.

Köszönöm.

Kedves almanadrag*,

Az MPI-hez nem szükséges a Flash használata, szóval nem teljesen értem mi a probléma vele. Az időkorlátot is megszüntettük, szóval nem is kell azonnal teljesíteni. Nem tervezzük a küldetést megváltoztatását.

A szettel kapcsolatban pedig sajnálom, ha nem tetszik, az eseményhez vannak hangolva. A játék 16 éven felülieknek szól, szóval nem gondoljuk, hogy ez bárkire rossz hatással lehet. Természetesen megértjük, hogy neked nem tetszik, és természetesen megvan minden jogod erre, ahogy arra is hogy ne vegyél részt az eseményen, ha nem szimpatikus számodra. Ez esetben reméljük további rendezvényeinken jól fogod érezni magad :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Nem baj, ettől függetlenül én, még ezután is töretlenül megyek előre és kedvelek továbbra is mindent és követek mindenkit, akit csak lehet, akire csak rálelek.
grin.png


smile.png


Többi fórum nem az én reszortom :D

Ott, majd megteszi más.... talán.... :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Kedves almanadrag*,

Az MPI-hez nem szükséges a Flash használata, szóval nem teljesen értem mi a probléma vele. Az időkorlátot is megszüntettük, szóval nem is kell azonnal teljesíteni. Nem tervezzük a küldetést megváltoztatását.

A szettel kapcsolatban pedig sajnálom, ha nem tetszik, az eseményhez vannak hangolva. A játék 16 éven felülieknek szól, szóval nem gondoljuk, hogy ez bárkire rossz hatással lehet. Természetesen megértjük, hogy neked nem tetszik, és természetesen megvan minden jogod erre, ahogy arra is hogy ne vegyél részt az eseményen, ha nem szimpatikus számodra. Ez esetben reméljük további rendezvényeinken jól fogod érezni magad :)
Amúgy a wikin a szabályzat szerint 12. életévet ír elő. Vagy tessék javítani ott a helyes évet.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Egyébként hogy-hogy felemelték a korhatárt a játékra? :D
Másrészt a büntetések mértéke miért nem nyilvánosak?

Már régebb felemelték az összes InnoGames játéknak a regisztrációs életkort, gondolom inkább jogi okai vannak ennek.

A büntetési tételek pedig egyetlen országban sem nyilvánosak az adatvédelmi irányelveknek megfelelően, így nálunk sem lehet sajnos az. A játékosok a szabályok betartására kell törekedjenek, és ez nem attól kell függjön, hogy milyen esetleges büntetést kaphatnak érte.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Már régebb felemelték az összes InnoGames játéknak a regisztrációs életkort, gondolom inkább jogi okai vannak ennek.

A büntetési tételek pedig egyetlen országban sem nyilvánosak az adatvédelmi irányelveknek megfelelően, így nálunk sem lehet sajnos az. A játékosok a szabályok betartására kell törekedjenek, és ez nem attól kell függjön, hogy milyen esetleges büntetést kaphatnak érte.
A pontok ugyanúgy elvesznek ezután is fél év után?
 
Fent