Manhunters klán városai

DeletedUser

Vendég
007 Manhunters
Manhunters 2
Manhunters 3
Manhunters 4
Manhunters-VIKTORIA
Manhunters-Kalumet
Manhunters Silverado
ManhuntersSilverado2
Manhunters-TBS
Manhunters-Központ
Manhunters-Központ2
Manhunters-WCN
Manhunters-Kanyon 2
ManhuntersPorqueriza
Manhunters-Ancients
ManhuntersNorth-West
Manhunters-Silver R
Manhunters-NewOrlins
Manhunters-GoldRiver
Manhunters - HNSB
Manhunters-Dead Town
Manhunters-TAViotlar
MANHUNTERS-HARLEM
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
enniyen vagyunk és közülük a 15 legjobb városban van a 007 Manhunters (2.) ,ManhuntersNorth-West (6.) , Manhunters-VIKTORIA (7.) és Manhunters 2 (15.)
 

DeletedUser

Vendég
Nahát, hogy ezeknek a mehánterszes gyerekeknek mennyi városuk van... :)
 

DeletedUser

Vendég
Igen, felnőttek.Az ovisoknak lassabban meg még a szaporodás;).
 

DeletedUser

Vendég
az ovisokat senki nem szereti állandóan sírnak meg bepisilnek és bekailnak a gonosz Manhunters-esektől :)
 

DeletedUser3679

Vendég
Az, hogy ki fél kitől, azért, ebbe ne menjünk bele :D A tegnapi kamu erődkihívásra 2-3 ovis ellen, odaszaladt a klánotok fele :D
 

DeletedUser3679

Vendég
Mi nem hisszük, hogy mindenki felett állunk, 2 lábbal állunk a földön, viszont remekül szórakozunk rajtatok és a játékon :D Nem célunk, hogy 80db városunk legyen, ahol 75-ben 1-2 ember lakik....
 

DeletedUser

Vendég
"Nem célunk, hogy 80db városunk legyen, ahol 75-ben 1-2 ember lakik.... " na azért ez egy kicsit gonosz volt.
 

DeletedUser

Vendég
"Mi nem hisszük, hogy mindenki felett állunk, 2 lábbal állunk a földön" mi se hisszük
 

DeletedUser3679

Vendég
lehet, hogy kicsit gonosz volt, kicsit sarkítottam, de igaz :D
 

DeletedUser

Vendég
egy kicsit talán de mi összetertunk és vigyázunk egymásra :)
 

DeletedUser3679

Vendég
nem szoktam aludni erődharcnál... melyikre gondolsz?
 

DeletedUser

Vendég
Nincs 100-as szintű fegyverem, nem támadok senkit, nem használok prémiumot. A világ egyik legjobb és legkiválóbb klánjához tartozom, s rajtam kívül még több ezren értik, hogy mire gondolok mikor azt mondom "Manhunters".
A klánom fontosabb mindennél és nem örülök mikor az ellenség összekeveri a klánt egy baráti összegyűléssel. Büszkén gondolok az alapítókra, a város építőire, tanácsosokra és boltjainkra. Szeretem a jó munkákat, a sok tapasztalatot , a sok pénzt és a jó építéseket.Itt játszom a The-West szívében.
Pénzszerzésben és Erődharcban mi vagyunk a császárok és igenis nálunk vannak a világ legjobb játékosai.
Manhuntetrs-klán én így szeretlek.


na milyen lett?????
 
Fent