El Dorado Főváros választás 2023

Melyik várost szeretnéd El Dorado Fővárosának?


  • Összes szavazó
    35
  • A szavazás lezárult .
Sziasztok elérkezett az idő, mikor El Dorado a legnagyobb béke honol valaha. Örülök, hogy az én kormányzói vezetésem alatt értük el ezt az eredményt. Noha sokan kételkedtek bennem, ellenzékben eltöltött éveim alatt mikor posztapokaliptikus anarchista voltam és igyekeztem tönkretenni az akkori El Dorados rendszert. Elnézést kérek akkori pusztítóan alpári viselkedésemért, úgy gondoltam a cél szentesíti az eszközt. Már megtörtént, nem tudom megváltoztatni a múltat, a jövőnket még együtt megtudjuk.

A békére való tekintettel szavazzunk meg El Doradon egy fővárost, s tiszteljük utána egy évig a népünk demokratikus döntését. A fővárosi titulus 1 évig fog élni, ezután újból friss szavazást írunk ki, amin résztvehet az előző főváros is, 2024-ben.
A fővárosi díj nyertese, elnyer egy templomépítésre szánt pénzalapot. Amit eljuttatok majd a főváros vezetőjének és szeretném, hogy berakja a városa bankjába.
(A befizetésről képet szeretnék, majd kérni. Ennek elhalasztása szankciókat vonhat maga után.)
2023-ra két várost választottam ki, akik az elmúlt években, hosszú-hosszú ideje meghatározó embertömeget alkotva tartották fent a közösségi életet El Doradoban.
Szavazzatok róluk, mindkét város megérdemli a díjat.
 
A nagyhírű Vyva és Enzo formáció fellép egy legendás táncot előadva, a szavazás záróestjén!!
oStniTO.png
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kedves @Enzo di Rosetti

Hálás szívvel köszönöm, hogy megteremtetted ennek az igényes népszavazásnak a lehetőségét. Továbbá köszönöm szépen a városom nevében és a magam nevében is mindazt a sok értékes szavazatot, amit beletettetek a jó ügy érdekébe irányunkba <3

Sok ehhez hasonló szavazási akció kéne, amely fent tartják az aktivitást a játékunk iránt!

Üdvözlettel:

krisz
 
Fent