[Archív] Gumiszoba

DeletedUser9614

Vendég
Itt bárki kitombolhatja magát a játékban felgyülemlett feszültségtől. Természetesen csúnyán nem "beszélünk" (írunk) csak csillagozva.

"A kiolvasható csillagos káromkodásokat törlöm.
Megtanulunk "kultúrdühöngeni", vagy naturba csillagozni!"

Snake
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor most képzeljetek ide egy gigantikus csillaghalmazt.....
 

DeletedUser9614

Vendég
Hogy az a lenemmosodó trugyi izélné meg hogy mér nem mossodik le arról a mocskos izéről ami benne van!!!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
azt a ***** ***** ****** a lőszerszállításnak hogy nem adja azt a ********* ****** galacsint már
már a ***** tele van vele hogy 24 órában ezt nyomom és nem tudom megszerezni sőt még azok a ********* sérülések is alig jönnek pedig szinte nudista vagyok annál a ***** melónál
 

DeletedUser9747

Vendég
*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Huh ez jól esett:D!
 

DeletedUser

Vendég
Mi a q**** életnek nem kapok már egy k******* koszt, se egy r***** csákányt (máshol)
És ha már lőszerezek, mért nem kapok végre egy nem k********ul s*** cuccot.
(ez jólesett)
 

DeletedUser7360

Vendég
bétán 2-3 napja keresem a koszt, de semmi ilyen irányú eredmény hiába sérülök. sajnos v1en pont ugyanez a helyzet:(
csak tudnám mi lehet a gond
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
a V3-on vagy 20-szor sérültem, de még dinamitot is csak 5-t kaptam. A motiváció nulla, 0 tp-vel lehet is fejlődni,ha annyit kapok :/
 

DeletedUser

Vendég
Finoman szólva is tele van már az elegáns cipőm ezzel a redvás lőszerezéssel...Legalább alamizsnaként 1 világban belökné az ötből..de nem..
Sérülök, találok már mindent, van annyi dinamitom, mint egy jól felkészült gerillahadseregnek, de azt a kis mocskot nem adja be..

És még a lőszerezésnél is jobban tele van a cipőm ezekkel a rohadt viharokkal, meg a hozzájuk kapcsolódó áramszünettel, ami ugyan soha nem érinti a város egészét, de én valahogy mindig beleesek...Tegnap másfél óra, ma négy..
Persze nem délelőtt, mikor melózom (ott meg hogy örülnénk neki..:D), hanem szigorúan este 7 után, amikor is a menetrendszerinti fél megyét lebontó vihar megérkezik...

Itt pedig az előzőnél is nagyobb csillaghalmaz virít...
 

DeletedUser11333

Vendég
nemigaz nem tudok öszeszedni 1 db ***** ******** trótekercset:mad::mad:

tök jó a topik:D
 

DeletedUser

Vendég
Hát hogy a jó büdös ***** ******* nem ad a kereskedelem egy ********* "Egy feljegyzés darabja 2. rész"-t, amikor az öcsémnek meg van már 5 ********* ***** darabja abból, *******?
 
Fent