• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Új profilbejegyzések

Ahhoz, hogy ezt a jelenséget megértsük, Meg Kell Hallgatnunk egy ehhez kapcsolódó zeneszámot:

S most, már nagyjából meg is érthetjük, hogy.............

"........................LOPNI - MEGYÜNK LOPNI !"

*forrás: kentucky földe és nem nem én vagyok az érintett linkben szereplő alany. MEGLOOOOOOOPTAAAK LOL!!!!!!!!!!!!!!!!4444444NÉGYNÉGYNÉGYNÉGY
Míjjért kell lopni a másiknak a nevét? Hmm. Ez bizony egy fogas kérdés... Nézzünk csak utána a problématikának:

Krisztoph Snow
Krisztoph Snow
Amúgy mellesleg nincs neked vagy valakinek infója arról ki lehet a tag? Mert kissé kicsi lenne a világ, ha nem direkt nevezte volna el pont, így a karakterét... Bár tudtommal mintha lenne olyasféle szabály, hogy innogames munkatársnak a nevét, még csak hasonlóképpen sem lehet koppintani. :D De ezzel nem nagyon vagyok jelenleg tisztában.
Kenneth G
Nincs.
Krisztoph Snow
Krisztoph Snow
károgjak? akkor kár.
Légy üdvözölve köztünk! :) Érezd Jól magad a játékunkban! :)
  • Like
Reakciók: Klar
Kenneth G
Engem nem üdvözölsz?
Krisztoph Snow
Krisztoph Snow
Üdvözlöm Uram, nyulam, bulam, hogy van a ragyogó kedve csak nem csodálatosan? :p Amúgy ön kérem érje be a lájkokkal. :D
Szervusz! Üdvözöl téged a magyar közösség! :) Reméljük jól fogod magad érezni köztünk. :) S te hogy s mint vagy? Mi járatban errefelé? :) Szoktalak látni a bétán téged, remélem itt is hosszútávra tervezel... :)

Üdv.,

Krisz :)
Szia

Eldon nem keresel várost? :) Szívesen behívnálak ott közénk. Ha érdekel keress kérlek ott ezen a nevemre. :)

Krisz :)