Wiki hibák

gameR29

Veterán
Amíg a játékban is angolul van, nem számít hibának a wikin. Azonban az eredmények lap jó ideje nincs frissítve, és tervben van egy jelentős átdolgozás.

A wikin lévő kalandszövegek már nem kerülnek javításra, ugyanis az új leírások nem tartalmazzák ezt. Tehát fokozatosan, de ki lesz vezetve onnan.
Köszönöm a gyors választ! :)
A wikin lévő kalandszövegek már nem kerülnek javításra, ugyanis az új leírások nem tartalmazzák ezt. Tehát fokozatosan, de ki lesz vezetve onnan.
Lehet, hogy én értelmeztem rosszul, de akkor ez most azt jelenti, hogy a wikiről folyamatosan lefognak kerülni a kalandszövegek? Amit egyébként valamilyen szinten támogatok, mivel, hogyha valaki a kalandok történeteire kíváncsi, akkor ezentúl nem lesz neki ott a kísértés, hogy megnézze, mielőtt eljutna odáig. (bár mondjuk eddig is csak a kaland elfogadásánál látható szöveget lehetett elolvasni, a kaland lezárása utánit már nem)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Lehet, hogy én értelmeztem rosszul, de akkor ez most azt jelenti, hogy a wikiről folyamatosan lefognak kerülni a kalandszövegek? Amit egyébként valamilyen szinten támogatok, mivel, hogyha valaki a kalandok történeteire kíváncsi, akkor ezentúl nem lesz neki ott a kísértés, hogy megnézze, mielőtt eljutna odáig. (bár mondjuk eddig is csak a kaland elfogadásánál látható szöveget lehetett elolvasni, a kaland lezárása utánit már nem)
Pedig 3 szendvics megzabálása mellett nem volt rossz olvasni a kalandszövegeket, én megtartottam volna, ártani nem ártanak vele.
 

gameR29

Veterán
Pedig 3 szendvics megzabálása mellett nem volt rossz olvasni a kalandszövegeket, én megtartottam volna, ártani nem ártanak vele.
Néha én is olvasgattam a kalandszövegeket. Jó kis történeteket találtak ki. :) Én inkább fent hagynám, és javítanám őket. (bár valószínűleg van a fejlesztőknek jobb dolguk is, mint kalandszövegeket javítgatni) De nézzük a pozitív oldalát: ↓
hogyha valaki a kalandok történeteire kíváncsi, akkor ezentúl nem lesz neki ott a kísértés, hogy megnézze, mielőtt eljutna odáig.
 

senki600

Egy vasútbarát
Sziasztok!
Wikin a Gyilkosság nevű kaland leírásában egy vélhetőleg elütési hibát találtam (képet mellékelek): a befejezetlen szót egy "t"-vel írjuk, valamint régebben ki volt írva a Wikire, hogy ha rossz lehetőséget választunk a lezárásra, akkor nem lehet változtatni, de ez eltűnt. Köszi a javítást előre is :)
 

Csatolmányok

  • 1618225702799.png
    1618225702799.png
    21,1 KB · Megtekintések: 6

senki600

Egy vasútbarát
Szia! Köszönöm a jelzést, javítottam a hibát. A figyelmeztető szöveg azért került eltávolításra, mivel egyértelműen jelezve van, hogy ki kell választanod, melyik kalandot zárod le.
okés, amikor utoljára olvastam a leírást az olyan 2019 volt, azóta felé se néztem, ma meg 3 világon is folytatom, illetve befejezem, azért lepődtem meg hogy nincs már meg
 
Fent