Wiki hibák

Michelisz

Active Member
Kedves wiki Szerkesztő!
Egy kérdés és erős gyanú miatt írok.
Az Erődharcok: Mozgási és lövési sorrend részében vélek felfedezni egy hibát(vagy elévülést).
Konkrétabban: A védő város tábornokai lőnek(és lépnek), ez eddig rendben van. Utána viszont minden harmadik sor fölösleges, mert a rendszer nem tesz különbséget a város és a szövetség azonos rangú játékosai között, ott már csak az irányítás számít. (szerintem)
Persze ugyanez támadó oldalon is így van, ott is a tábornokok, majd a szövetség kapitányi rangot birtokló egyénjei lőnek(és lépnek) irányítás szerinti sorrendben. (Alátámasztásként az erődharci temetőt hoznám fel, ott elvileg lövési sorrendben vannak sorba rakva a nevek.)
Remélem érthető a problémám, és valamilyen formában választ kapok rá.
Michelisz
 

Aston*

Well-Known Member
Sziasztok!

Én azt szeretném kérni, hogy valaki újítsa fel az erődharc wiki-t, mert nincs olyan paragrafus amelyben számítási hiba/elavultság található, vagy csak egyszerűen egyértelműen nem tükrözik a harcon tapasztaltakat. Próbálok tájékozódni, de alap dolgokat sem lehet már tényszerűen közölni, mert nem tudok a wikire hivatkozni.

Köszönöm!
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kedves wiki Szerkesztő!
Egy kérdés és erős gyanú miatt írok.
Az Erődharcok: Mozgási és lövési sorrend részében vélek felfedezni egy hibát(vagy elévülést).
Konkrétabban: A védő város tábornokai lőnek(és lépnek), ez eddig rendben van. Utána viszont minden harmadik sor fölösleges, mert a rendszer nem tesz különbséget a város és a szövetség azonos rangú játékosai között, ott már csak az irányítás számít. (szerintem)
Persze ugyanez támadó oldalon is így van, ott is a tábornokok, majd a szövetség kapitányi rangot birtokló egyénjei lőnek(és lépnek) irányítás szerinti sorrendben. (Alátámasztásként az erődharci temetőt hoznám fel, ott elvileg lövési sorrendben vannak sorba rakva a nevek.)
Remélem érthető a problémám, és valamilyen formában választ kapok rá.
Michelisz
Sziasztok!

Én azt szeretném kérni, hogy valaki újítsa fel az erődharc wiki-t, mert nincs olyan paragrafus amelyben számítási hiba/elavultság található, vagy csak egyszerűen egyértelműen nem tükrözik a harcon tapasztaltakat. Próbálok tájékozódni, de alap dolgokat sem lehet már tényszerűen közölni, mert nem tudok a wikire hivatkozni.

Köszönöm!
Sziasztok,
Köszönjük szépen a javaslatokat. Az erődharcok ismertetőjét hamarosan újradolgozzuk.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Utoljára szerkesztve:

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
Elnézést kérek a késői reagálásért. Valóban ez így nem a legjobb rendszer, éppen ezért a jövőben máshogy lesznek megjelenítve a kalandosztók is a wikin. Ízelítőül lecseréltem a szóban forgó kalandsorban a kalandosztókat, a kurzort a kép fölé mozgatva jeleníthető meg a kalandosztó pontos helye.
1595320047589.png
 

gameR29

Veterán
Sziasztok! :)

wiki.png


Az eredmények felsorolásánál találtam ezt a valószínűleg fordítási hibát. Nem tudom, hogy direkt lett e így angolul hagyva, de gondoltam jelzem felétek az észrevételemet! ;) A játékban is angol címmel kapjuk meg ezt az eredményt, hogyha megtettünk 250.000 mérföldet, ennek semmi köze a wiki hibákhoz, de gondoltam ezt is megemlítem.

Üdv: gamer
 
Utoljára szerkesztve:

gameR29

Veterán
Jelenleg A hosszú séta kalandot csinálom, és találkoztam pár érdekes fordítással. Gondoltam jelzem felétek, mivel Wiki-n is ugyanazzal a valószínűleg fordítási hibákkal találkoztam, mint a játékban. Akinek van egy kis ideje rá, átolvashatja a kalandszövegek leírását, de ha gondoljátok szívesen kikeresem és elküldöm az általam furának vélt szavakat, szövegrészeket! :)

Üdv: gamer
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
Amíg a játékban is angolul van, nem számít hibának a wikin. Azonban az eredmények lap jó ideje nincs frissítve, és tervben van egy jelentős átdolgozás.

A wikin lévő kalandszövegek már nem kerülnek javításra, ugyanis az új leírások nem tartalmazzák ezt. Tehát fokozatosan, de ki lesz vezetve onnan.
 
Fent