• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Wiki hibák

Michelisz

Active Member
Kedves wiki Szerkesztő!
Egy kérdés és erős gyanú miatt írok.
Az Erődharcok: Mozgási és lövési sorrend részében vélek felfedezni egy hibát(vagy elévülést).
Konkrétabban: A védő város tábornokai lőnek(és lépnek), ez eddig rendben van. Utána viszont minden harmadik sor fölösleges, mert a rendszer nem tesz különbséget a város és a szövetség azonos rangú játékosai között, ott már csak az irányítás számít. (szerintem)
Persze ugyanez támadó oldalon is így van, ott is a tábornokok, majd a szövetség kapitányi rangot birtokló egyénjei lőnek(és lépnek) irányítás szerinti sorrendben. (Alátámasztásként az erődharci temetőt hoznám fel, ott elvileg lövési sorrendben vannak sorba rakva a nevek.)
Remélem érthető a problémám, és valamilyen formában választ kapok rá.
Michelisz

Aston*

Well-Known Member
Sziasztok!

Én azt szeretném kérni, hogy valaki újítsa fel az erődharc wiki-t, mert nincs olyan paragrafus amelyben számítási hiba/elavultság található, vagy csak egyszerűen egyértelműen nem tükrözik a harcon tapasztaltakat. Próbálok tájékozódni, de alap dolgokat sem lehet már tényszerűen közölni, mert nem tudok a wikire hivatkozni.

Köszönöm!

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Kedves wiki Szerkesztő!
Egy kérdés és erős gyanú miatt írok.
Az Erődharcok: Mozgási és lövési sorrend részében vélek felfedezni egy hibát(vagy elévülést).
Konkrétabban: A védő város tábornokai lőnek(és lépnek), ez eddig rendben van. Utána viszont minden harmadik sor fölösleges, mert a rendszer nem tesz különbséget a város és a szövetség azonos rangú játékosai között, ott már csak az irányítás számít. (szerintem)
Persze ugyanez támadó oldalon is így van, ott is a tábornokok, majd a szövetség kapitányi rangot birtokló egyénjei lőnek(és lépnek) irányítás szerinti sorrendben. (Alátámasztásként az erődharci temetőt hoznám fel, ott elvileg lövési sorrendben vannak sorba rakva a nevek.)
Remélem érthető a problémám, és valamilyen formában választ kapok rá.
Michelisz
Sziasztok!

Én azt szeretném kérni, hogy valaki újítsa fel az erődharc wiki-t, mert nincs olyan paragrafus amelyben számítási hiba/elavultság található, vagy csak egyszerűen egyértelműen nem tükrözik a harcon tapasztaltakat. Próbálok tájékozódni, de alap dolgokat sem lehet már tényszerűen közölni, mert nem tudok a wikire hivatkozni.

Köszönöm!
Sziasztok,
Köszönjük szépen a javaslatokat. Az erődharcok ismertetőjét hamarosan újradolgozzuk.

Lacx

Well-Known Ember
Speed győztes 2022
Utoljára szerkesztve:

Mandarinrece

Well-Known Member
Ex-Csapattag
Elnézést kérek a késői reagálásért. Valóban ez így nem a legjobb rendszer, éppen ezért a jövőben máshogy lesznek megjelenítve a kalandosztók is a wikin. Ízelítőül lecseréltem a szóban forgó kalandsorban a kalandosztókat, a kurzort a kép fölé mozgatva jeleníthető meg a kalandosztó pontos helye.
1595320047589.png

gameR29

Veterán
Sziasztok! :)

wiki.png

Az eredmények felsorolásánál találtam ezt a valószínűleg fordítási hibát. Nem tudom, hogy direkt lett e így angolul hagyva, de gondoltam jelzem felétek az észrevételemet! ;) A játékban is angol címmel kapjuk meg ezt az eredményt, hogyha megtettünk 250.000 mérföldet, ennek semmi köze a wiki hibákhoz, de gondoltam ezt is megemlítem.

Üdv: gamer

Utoljára szerkesztve:

gameR29

Veterán
Jelenleg A hosszú séta kalandot csinálom, és találkoztam pár érdekes fordítással. Gondoltam jelzem felétek, mivel Wiki-n is ugyanazzal a valószínűleg fordítási hibákkal találkoztam, mint a játékban. Akinek van egy kis ideje rá, átolvashatja a kalandszövegek leírását, de ha gondoljátok szívesen kikeresem és elküldöm az általam furának vélt szavakat, szövegrészeket! :)

Üdv: gamer

Mandarinrece

Well-Known Member
Ex-Csapattag
Amíg a játékban is angolul van, nem számít hibának a wikin. Azonban az eredmények lap jó ideje nincs frissítve, és tervben van egy jelentős átdolgozás.

A wikin lévő kalandszövegek már nem kerülnek javításra, ugyanis az új leírások nem tartalmazzák ezt. Tehát fokozatosan, de ki lesz vezetve onnan.

Fent