WestWars Hungarian Translation/Magyar fordítás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3632

Vendég

SNAG_Program-0034 by laccyka, on Flickr

Ez egy script ami lecseréli az angol szöveget magyarra
Ez úgy történik hogy kis extra idő fejében (kb 1 másodperc) átírja a szöveget, ez egy nagyon pici lassulás, és betöltés elején angolul szerepel továbbra is egyes browserekben

Mi kell hozzá?

Mozilla firefox browser: Mozilla letöltése

Greasemonkey szkriptkezelő: Greasemonkey letöltése Katt arra hogy "download now" majd instalál, újraindítod a foxit és egy majomfej lesz a jobb alsó sarokban.

A szkript: http://userscripts.org/scripts/review/90865 Katt arra hogy install, várj míg lejár az idő és újra install

Nem én készítettem, én csak fordítottam görögről/angolról.
Ha görög szöveget találsz benne szólj

Nem minden van fordítva, csak egy része
Nem tudom mikor frissítem, valszeg ha a görög verzió frissül
Nem tudom hogy lehetne megoldani hogy crómon is menjen, segítséget elfogadok
Az ilyesmi mint pl: "Gang Members: 298" nem fordítható mert kell hozzá egy változó is, az meg külön algoritmus
A képek nem fordíthatóak, csak képekkel kicserélhetőek, ismét nem értek hozzá
Ez nem tartozik a játékhoz, szóval nem tökéletes
Ne javasolj semmit mert úgysem tudom megoldani
Létező magyar szöveget átdolgozhatom, nem mindent láttam működés közben é.s néha elég direkt a fordítás, szóval ha pl " Banda " helyett a "Gang" vagy "Csapat" vagy "A raj" jobban tetszene akkor szólj :D

nem tartalmaz vírust vagy reklámot, stb. ahogy a source-ot láttam, persze nem értek hozzá túlságosan de a Malwarebytes és a Webroot pajzsai nem jeleztek semmit
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ahogy látom bennehagytad a frissítőt...
Vagyis ha friss verziót töltöl fel akkor akiknek már megvan a szkript akkor azoknak magától felhozza a telepítő ablakot (/ magától telepíti) a friss verzióhoz.

Ja és tényleg nincs benne semmi vírus....Akinek meg bejelez akkor az meg törölje le azonnal a vírusírtóját...:D
 

DeletedUser

Vendég
kivettem

amúgy hogy van az? elég simán a linkem berakni?

meg pl ha átírom 0.04re akkor ellenőrzi és letölti?
és alul azt ellenőrzi hogy a gépen milyen script van vagy azt hogy a szerveren milyen script van?
és amúgy megy?

Ha te a frissítőt kivetted a szerveren (vagyis megváltozott a szerveren a szkript) akkor elvileg mindenkinek törlődött a frissítő...

Igen, szerintem ha 0.04re írod akkor mindenkinek letöltötte volna...

De akkor ezt is töröld...:
Kód beillesztése:
// @require         http://userscripts.org/scripts/source/57756.user.js
Mivel ez a frissítő...ha ez fennvan akkor ennek a segítségével lehet frissíteni a szkripteket.
 

DeletedUser3632

Vendég
nos a mindenki én vagyok kb 16x LOL legtöbben ezután tesztelik

frissítő visszatéve, require kivéve

beszélj már tisztán
akkor kell a frissítő vagy sem?
szerintem nem árt ha majd módosítok

szóval ha felül 0.04et írok, alul 0.03at akkor elvileg neked újraindításnál popupol?
következőben meg ha 0.05öt felül és 0.04et alul akkor ismét?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nos a mindenki én vagyok kb 16x LOL legtöbben ezután tesztelik

frissítő visszatéve, require kivéve

beszélj már tisztán
akkor kell a frissítő vagy sem?
szerintem nem árt ha majd módosítok

szóval ha felül 0.04et írok, alul 0.03at akkor elvileg enekd újraindításnál popupol?
következőben meg ha 0.05öt felül és 0.04et alul akkor ismét?

De most miért vetted a kia req-t ha visszaraktad a frissítőt? azért mondtam, hogy vedd ki mert az is a frissítéshez kell...

Mi az a felül meg alul???

Ha a szerveren 0.04van és nálad 0.03akkor magától telepíti / felhozza a telepítő ablakot elvileg...de ezt ki tudod próbálni.
 

DeletedUser3632

Vendég
De most miért vetted a kia req-t ha visszaraktad a frissítőt? azért mondtam, hogy vedd ki mert az is a frissítéshez kell...

Mi az a felül meg alul???

Ha a szerveren 0.04van és nálad 0.03akkor magától telepíti / felhozza a telepítő ablakot elvileg...de ezt ki tudod próbálni.

most kivegyem vagy ne vegyem? hogy a jobb? ez a kérdés
egyáltalán működik-e majd és ezt frissíti-e

a felül az a // @version 0.04
alul az a frissítő kódja

tehát csak akkor csekkol ha a szerveren a verziószám nagyobb a frissítő kódjánál
 

DeletedUser

Vendég
most kivegyem vagy ne vegyem? hogy a jobb? ez a kérdés
egyáltalán működik-e majd és ezt frissíti-e

a felül az a // @version 0.04
alul az a frissítő kódja

Ha kiveszed akkor mindig az embreknek felkell menni letölteni a friss verziót.
Ha nemveszed ki egyértelmű (márha müxik).

a req sor(vagyis amit req-zik (kér) szkript legyen a gépen. Ezért van a req-sor, hogy azt ellenőrizze.) + a ScriptUpdater.check(90865, ***); kell, hogy frissítsen....Ha működik egyáltalán, de ezt neked kell kipróbálni.
tehát csak akkor csekkol ha a szerveren a verziószám nagyobb a frissítő kódjánál

Ha működik akkor igen.

Amúgy attól, hogy a görögbe csak annyi volt lefordítva attól te lefordíthatol többet is (persze ha van mit).
 

DeletedUser3632

Vendég
Ha kiveszed akkor mindig az embreknek felkell menni letölteni a friss verziót.
Ha nemveszed ki egyértelmű (márha müxik).

a req sor(vagyis amit req-zik (kér) szkript legyen a gépen. Ezért van a req-sor, hogy azt ellenőrizze.) + a ScriptUpdater.check(90865, ***); kell, hogy frissítsen....Ha működik egyáltalán, de ezt neked kell kipróbálni.


Ha működik akkor igen.

Amúgy attól, hogy a görögbe csak annyi volt lefordítva attól te lefordíthatol többet is (persze ha van mit).

3 sort hozzáadtam sikertelenül

a változókat algoritmussal kell átírni ahogy a szósorrendet is
az meg hosszadalmas
 

DeletedUser

Vendég
ott a sourceban a levelnél

ugye a level szöveg, a szint változó

a levelt nem lehet simán átírni szintre mert a numerikus változó hozzátartozik

azt tudom...de van olyan amihez nem tartozik változó nem?
 

DeletedUser3632

Vendég
ma pixeleditálgattam képeket szóval agyilag lefáradtam

vannak a jelentések, van az aktuális hír
a térkép
a munkák
ruhák
gangnál és aranynál pár apróság

az igazi baj hogy nagy munka egy maszeknak
nem beszélve hogy oroszul kiadták, talán jobban járnék ha azt erőltetném hogy a magyarral is megtegyék

szerk.: most olvasom a topicom
a ribounce Kati le is zárta

azt írják hogy folyamatosan fordítanak és professzionálisan akarják megoldani, mintha én nem tudnám professzionálisan, elég vicces
mindenesetre ez nekem azt jelenti hogy lenyomják a világ minden ismertebb nyelvét egy-egy updateban és kb pár hónap múlva magyarul is esetleg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ma pixeleditálgattam képeket szóval agyilag lefáradtam

vannak a jelentések, van az aktuális hír
a térkép
a munkák
ruhák
gangnál és aranynál pár apróság

az igazi baj hogy nagy munka egy maszeknak
nem beszélve hogy oroszul kiadták, talán jobban járnék ha azt erőltetném hogy a magyarral is megtegyék

szerk.: most olvasom a topicom
a ribounce Kati le is zárta

azt írják hogy folyamatosan fordítanak és professzionálisan akarják megoldani, mintha én nem tudnám professzionálisan, elég vicces
mindenesetre ez nekem azt jelenti hogy lenyomják a világ minden ismertebb nyelvét egy-egy updateban és kb pár hónap múlva magyarul is esetleg

aha aha értem...
 

DeletedUser3632

Vendég
ennyire nem érdekel senkit akkor asszem nem is ölök időt bele
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent