-West-

DeletedUser

Vendég
Városunk megnyitotta kapuit!


Jelenleg van tagfelvétel, ahova gyakorlott Katona vagy Párbajhős karakterosztályból való játékosokat keresünk. Nekem (Kromszi) írjatok ezzel kapcsolatban a játékban.
 

DeletedUser

Vendég
Frissítés

Terméklista frissítve

Szabó 4. szint
Fegyverkovács 4. szint
Vegyesbolt 5. szint
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Másik város

Hogy lehet itt új témát nyitni a saját városunkról?
igaz h van külső fórumunk de ez is jó reklám lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Èrtesìtès!

Tekintettel arra hogy a magyar szupport önkènyesen megvonta a WEST RANGERS TEAM -tôl azt a lehetôsèget hogy egy sajàt topikkal rendelkezzen,kènytelen vagyok ily mòdon èrtesìteni ônöket tisztelt jàtèkosok,hogy ROBERT77 bannolva lett 8 napra ès emiatt igen sùlyos depressziòba esett,orvosok hada làtja el ezekben a pillanatokban is! (remèljük hogy nem lesz komolyabb gond)
Emiatt a WEST RANGERS TEAM irànyitàsa belàthatatlan ideig a sajàt kezembe szàll,de szerintem nem tùl sokàig mert valòszìnûnek tartom hogy engem is bannolni fognak amikor majd azzal a kèrdèssel àllok majd elèjük hogy hogyan volt annyi bàtorsàguk hogy màs szemèly terrorizàlàsàval vàdoljàk meg Robertet,ehhez pofa kell ès nerm is akàrmilyen hanem a legvastagabb fajtàbòl.
De ezen esetben màr nem ismeretlen tettesrôl beszèlünk a vàdaskodàst illetôen hanem annak neve is van csak egyenlôre titkolja de nem sokàig.Majd az INNOGAMES felvilàgosìtàst nyùjt ez irànt.
Köszönöm a figyelmet ès biztosìthatom önöket hogy ennek folytatàsa következik.

EUBEROMA a WEST RANGERS TEAM vezetôje

U.I.Azt elfelejtettem hozzà tenni hogy mind ez az egyes vilàgban törtènt . Nem az a fontos hogy hol hanem az hogy megtörtènt.
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözlök mindenkit!
Ezeket a tényeket tárnám a világ elé:
Emszi és Boston játékosaink bejelentették hogy én TERRORIZÁLOM őket!

Ez neomen support válasza azon kérdésemre hogy miért bannoltak 8 napra a következő:
Neomen 2009-01-30 17:36:50
Nem,engem nem érdekel a való élet csak a játékba,hogy mit tesztek. Az volt a probléma,hogy 2 felhasználó te és még valaki-nemtudom- terrorizáltatok játékosokat.De hamarosan szabad vagy,mint látom.

üdv, The West Csapat, Neomen.

Magyar Értelmező Kéziszótár nyolcadik változatlan kiadás L-ZS 1366. oldal második hasáb 9. cikkely alapján a terrorizmus szó a következőt jelenti:
"ige Erőszakos fellépésével, cselekedeteivel félelemben tart"
Ez a skype beszélgetés részlet azt a tényt cáfolja hogy emszi fél tőlem:
(Elnézést de már ideges voltam a jogtalan bannolás miatt)
[20:12:07] Kristóf: szétverlek!!!!!!!!!
[20:12:13] Emszi: oké
[20:12:29] Emszi: hajrá
[20:12:31] Kristóf: ok
[20:12:31] Emszi: várlak
Remélem ez válasz és NEM fogok tovább játszani ezzel a magyar szerverrel!
Nagyon bízok benne hogy ti HAMMER és Cdavid örültök távozásomnak.
Megtaláltok a román 3-as a francia 1-es és az angol 6-os és 7-es szerveren is!
 

DeletedUser

Vendég
A barátom nevében is kívánunk sok sikert KristófHun! ;) :)
 

DeletedUser

Vendég
jah, lepattant kétszer még az elején amikor top14es volt párbajban :D aztán lenyomott 1szer, talán kétszer, utána kiléptem a városból, de nem miatta :D
írkált, hogy hiányzom neki, vagyis az xp :D onnantól volt megszervezve full a város és nem volt miért bent maradni csak adományozni és vásárolni jártam vissza ;)
 

DeletedUser

Vendég
Hát ha másért nem akkor ezért már megérte megnyitni a városunk topic-ját :)
Ha gondoljátok jöhettek segíteni építkezni, vagy pénzelni a városunkat ingame :D
 

DeletedUser

Vendég
Frissítés

Terméklisták frissítve!

Szabó 5.
Fegyverkovács 5.
Vegyesbolt 6.
 

DeletedUser

Vendég
Frissítés

Terméklisták frissítve:

Szabó 7.
Fegyverkovács 6.
Vegyesbolt 6.
 
Fent