Archivált Vissza a régi The West Wiki-t

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16267

Vendég
Sziasztok!

Nem értem, hogy miért kellett új témát ráhúzni a Wikire, szerintem elég csúnya az előzőhöz képest. Néhány helyen összeérnek a sorok, az előző verzióban könnyebb volt megtalálni a dolgokat. Ha nem is kerül vissza a régi kinézet, legalább a kereső kerüljön vissza a helyére, felülre. :(

Vagy csak engem zavar, hogy teljesen más lett?
 

csacsi2

Member
Sziasztok
Egyet értek a kereső felül sokkal praktikusabb volt! ellenben a tartalom is jelentösen romlott! Itt nem csak az aktualitások hiányára gondolok (pl kalandok, szettek...) hanem arra ami eddig sem volt tökéletes, de most rossz! Pl a képre vittem az egeret magyarul volt a kép címe, így tudtam mi is az! Na most pl a recepteknél mindegyik kép ugyan olyan és ráklikkelve a képre nem azt adja amit kell, pl a recepteeknél a lámpás (valami smith). Értékéröl semmi info, megszerzéséről szintén! Kicsit olyan mintha az oldal visszalépett volna vagy 5 évet (tartalomban mindenféleképpen!)...
 

krcsirke

el pollo diablo
Mivel a design egységes, nem várható visszalépés. Egyszerűen a régi tartalmak nincsenek az új felületnek megfelelően optimalizálva, remélhetőleg a wikifelelős hamarosan nekilát, nem kis munka lesz.
 

Kanyim

Veteran Member
A régi wikivel már senki sem foglalkozott. Ez sajna sok nemzetnél volt így. Részben ezért is csináltak egy egységes új formátumot. Szóval nincs nagyon sansz arra hogy eltérjenek ettől.
Nekem különösebb bajom nincs vele, meg mondjuk a magyart eléggé ritkán néztem amióta abbahagyták a frissítését.
 

DeletedUser16267

Vendég
Ez oké, nem is a témával van a fő baj hanem az átvariálással.
Angol nyelvűn is visszarakták már a search bar-t felülre, és a kezdőlap is kicsit hasznosabb ott. De szerintem a magyar játékosok java része a magyart nézné szívesebben.
 

Cherrug

Well-Known Member
Sziasztok
Egyet értek a kereső felül sokkal praktikusabb volt! ellenben a tartalom is jelentösen romlott! Itt nem csak az aktualitások hiányára gondolok (pl kalandok, szettek...) hanem arra ami eddig sem volt tökéletes, de most rossz! Pl a képre vittem az egeret magyarul volt a kép címe, így tudtam mi is az! Na most pl a recepteknél mindegyik kép ugyan olyan és ráklikkelve a képre nem azt adja amit kell, pl a recepteeknél a lámpás (valami smith). Értékéröl semmi info, megszerzéséről szintén! Kicsit olyan mintha az oldal visszalépett volna vagy 5 évet (tartalomban mindenféleképpen!)...

A recepteket a régiben sem lehetett megnyitni. Ez valahogy mindig kimaradt és most már pótolni sem tudom. :)
 

csacsi2

Member
A recepteket a régiben sem lehetett megnyitni. Ez valahogy mindig kimaradt és most már pótolni sem tudom. :)

Igen ez sajnálatos. ellenben eddig a képi link címe magyar volt, így tudtam melyik recept.
Most mindegyik recept https://wiki.the-west.hu/wiki/Fájl:Recipe_smith.png

Minden esetre erre mondják minden kezdet nehéz... remélem a hiányosságokat hamarosan pótolják és mindenről időben érkezik információ! Lengyelek pl eléggé aktuálisak a kalandokkal, új szettekkel...
Nem volt egyszerü kitalálni az új kalandot (tökvadászat), mert pl a kalandszövegben a marhahajtás cowboy :D

...ez már nem feltétlen ide tartozik, de egyik nap 15mp melóval (kb rengeteg energiával) több mint egy tucat világító tököt kaptam. Tegnap u.a és semmit! Amennyiben az Inno változtatott (visszavett a találatból, v. 15mp-re nem ad) akkor ez egy értékes információ lenne!

Köszönöm a választ jó munkát! szép napot!
 

Cherrug

Well-Known Member
Ha arra gondolsz, hogy az egeret fölé állítva kiírta a magyar nevét, azt most is csinálja. Ha nem így lenne, nyomj egy Ctrl+F5-öt.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent