jaklee

Veteran Member
Biztos tudják, hogy profi vagy a témában, és csak meg akarják játszani a tippjeidet az innosok :D Ezzel is csak gazdagítod őket, grat Kenneth... :D

Egyébként van egy elírás:
"A világbajnokság állása menüpontban pedig nyomon követheted a teljes EB összes meccsének eredményét és a csapatok helyezéseit csoportonként is."

Kanyim

Asszem tudom a választ, de azért rákérdezek : Érdeklődtem nálunk florin hogy ha valakinek több világon más-más a karaktere, akkor ő most mindegyikkel játszhat a játékban ? (szerintem nem)

DeletedUser17479

Vendég

A részvételi szabályzatban is benne van. Mindenki csak 1 karakterrel adhat le tippeket.
Természetesen ellenőrizni fogjuk és kizárjuk a játékból a többszörös karakterrel játszókat.

DeletedUser

Vendég
Egészen a döntőig. Kieséses szakaszban rendes játékidőben ha döntetlen lett a vége, utána 2x15 perc ET, majd ha ott is döntetlen, tizenegyesek vannak.

Ha erre gondoltál.

Kenneth G

Kroki-fan

A tippelésre gondoltam, hogy ott meddig számít döntetlennek. (vagy másképp fogalmazva: meddig számít az, amíg az egyik csapat többel vezet, mint a másik és ő nyer?)