Kibeszélő Valentin nap 2020

DeletedUser11468

Vendég
Miután minden jutalmat összegyűjtöttél, bizonyos szívmennyiség után kötvényekkel jutalmazunk.

Mennyi az a bizonyos mennyiség és mennyivel jutalmazzátok?
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok, a legújabb Valentin napi küldetéshez , a Mindörökké együtt !, címühez adnék egy tippet. A veszíts Calvin ellen , teljesíthető, ha ruha nélkül, 0 sebzésü párbajfegyvert veszünk kézbe. Ez lehet egy biblia, vagy ha más nincs , akár egy rózsacsokor is, ami mától található.
 

DeletedUser17895

Vendég
Sziasztok, a legújabb Valentin napi küldetéshez , a Mindörökké együtt !, címühez adnék egy tippet. A veszíts Calvin ellen , teljesíthető, ha ruha nélkül, 0 sebzésü párbajfegyvert veszünk kézbe. Ez lehet egy biblia, vagy ha más nincs , akár egy rózsacsokor is, ami mától található.

Párnával is sikerűlhet, ha többször próbálkozol. :)
 

Deleted User - 788894

Vendég
bonnnie_and_clyde.png

Kedves Cowboyok és Cowgirlek,

Mindenki ismer érdekes történeteket két ember nagy szerelméről. Rómeó és Júlia, Bonnie és Clyde és sok más történet beszél jó érzésekről, törődésről, eltűnésről a világ szeme elől... de lehet ezeknek a történeteknek olyan jó vége mint Hamupipőke történetének?

Érzed? A szerelem a levegőben van és ismételten lehetőséged lesz szíveket és értékes nyereményeket beszerezni!


Időkeret:
  • Esemény kezdődik: 13.02.2020, 10:00
  • Esemény vége: 04.03.2020, 23:59

Vajon egy lány szerelme egy törvényen kívülivel megtalálja a helyét a cowboyok világában? Találkozz a város új polgárával és tudd meg miként végződik a szerelmi története.

A kalandsor 10 kalandot tartalmaz és mindenkinek elérhető lesz aki befejezte a "Mentsd meg a kocsmát, 2. rész" kalandsort és elérte a 45. szintet. A kalandsor befejezéséért megkapod a "Mindörökké együtt!" eredményt.

Szívek mindenhol... Szíveket gyűjthetsz munkák elvégzésével, párbajozással, kalandokkal, erődharcokkal, MPI-vel és építéssel. Természetesen lehetőségetek lesz barátaitoknak is szíveket küldeni (20 szívet 23 óránként).
Amint összegyűjtöd a szükséges szívmennyiséget, egy jutalom automatikusan feloldásra kerül. Lesz két zsák amely szíveket termel 11,5 és 23 óránként. Egyiket megszerezheted jutalomként, a másikat lehetőséged lesz megvenni a shop-ban. Nektek, mint egy közösségnek, szintén szíveket kell gyűjtenetek, cserébe különleges világ jutalmak várnak rátok.

Kérlek vegyétek figyelembe, hogy az eseményen gyűjtött szívek időlegesek és az esemény után nem használhatóak.


help_sprite_2020.png

Valentin kereke:
  • Oldd fel, mint az első személyes jutalmat!
  • Egy különleges ikonon keresztül érhető el a bal oldalon, a kocsma alatt.
  • Az összegyűjtött szett darabok helyét más jutalmak fogják kitölteni. Minden szett darab csak egyszer gyűjthető össze.
  • Minden játékos egy ingyenes pörgetést kap naponta (Kettőt prémium bónusszal).
  • További pörgetések 40 aranyrögért/kötvényért vásárolhatóak.
  • ÚJ: Amint az utolsó tárgyat megkaptad az összes szett tárgy visszakerül újra a kerékbe.

Nyeremények:
  • 10 személyes és 5 világi jutalom gyűjthető össze
  • Minél több szívet gyűjtesz, annál jobb jutalmakat kapsz
  • A következő szinthez hiányzó szívmennyiséget aranyrögért is megveheted
  • Miután minden jutalmat összegyűjtöttél, bizonyos szívmennyiség után kötvényekkel jutalmazunk.
thumbnail_personal_rewardsactive_valentines_2020_1.jpg%20(1).png
Van néhány új tárgyunk számotokra. Minden pörgetéssel a Valentin kerekén lehetőséged lesz összegyűjteni Bonnie szettjének darabjait, valamint bizonyos mennyiségű szív gyűjtésével, összegyűjtheted Clyde szettjét is.



Szett bónuszok:

valentine_female_set.png
+0.08 Erő (szintenként)
+0.08 Mozgékonyság (szintenként)
+0.08 Ügyesség (szintenként)
+0.08 Karizma (szintenként)
+0.85 Kézügyesség (szintenként)
+0.85 Javítás (szintenként)
+0.85 Irányítás (szintenként)
+0.95 Kereskedelem (szintenként)
+0.85 Fellépés (szintenként)
+40 % Pénz (munkákból és párbajokból) [nem volt ott se a % jel az hogy munkából és párbajokból]
+ 30% Regeneráció
valentine_male_set.png
+0,08 Erő (szintenként)
+0,1 Mozgékonyság (szintenként)
+0,07 Ügyesség (szintenként)
+0,09 Karizma (szintenként)
+0.95 Szívósság (szintenként)
+0.75 Ütőerő(szintenként)
+0,95 Életerő (szintenként)
+0.85 Csapdaállítás (szintenként)
+0,85 Kézügyesség (szintenként)
+0,65 Reflex (szintenként)
+0.85 Taktika (szintenként)
+0,75 Fellépés (szintenként)
+75% Találati esély
+200 Munkapont
+50% Megnövelt szerencse
+0,07 Erő (szintenként)
+0,07 Mozgékonyság (szintenként)
+0,04 Ügyesség (szintenként)
+0,04 Karizma (szintenként)
+0,4 Életerő (szintenként)
+0,4 Csapdaállítás (szintenként)
+0,4 Irányítás (szintenként)
+0,4 Fellépés (szintenként)
+35% Találati esély
+25% Megnövelt szerencse
+0,03 Erő (szintenként)
+0,03 Karizma (szintenként)
+0,55 Építés (szintenként)
+0,35 Kézügyesség (szintenként)
+0,35 Javítás (szintenként)
+120 Munkapont

Érezzétek jól magatokat,
A The West Csapata
valentine_promo_banner-quer.jpg
Igen a Bonnie az lány nem? Nekem ez nagyon tetszik főleg, hogy fiú vagyok azaz fiú karim van és mégis feltudtam rakni Bonnie szoknyáját a karimra.:D
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Figyelem! Kritika következik! (Akik nem tudják a helyén kezelni, inkább el se olvassák!)


A wikin évről évre megtalálható Valentin napi event leírása ennél jobban szokott sikerülni; nem szokott hiányosnak tűnni, mint itt például a virágcsokros rész kimaradása. Remélhetőleg a jövőben sikerül a fórumon úgy létrehozni hasonlókat, hogy a wikin lévőkhöz képest nem lesz bennük minőségbeli romlás. A külalak az már tényleg csak részletkérdés, de abban is volt ezúttal elmaradás. Azért kiemelem a pozitívumokat is; az event jól lett összerakva, a korábbiaknál találóbb szettekkel, és a némileg ide kapcsolódó speed szerver is egy jópofa húzás. Nem beszélve arról, hogy ebből a fórum témából is látszik, hogy a The West Csapat nyitott a modernizációra, és a játékosokkal való közvetlenebb kommunikációra.
;)
A kritikát építő jelleggel fogalmaztam meg, mivel tisztában vagyok vele, hogy a fiatalabb generációnál sokkal népszerűbb a fórumos forma, illetve jó, hogy hozzá lehet szólni ezekhez.
 

DeletedUser17063

Vendég
"Mivel többen is kértétek, Kupidó szettje megvásárolható lesz a SHOP-ban 2020-02-27 10:00 és 2020-02-29 10:00 között. "

Még is ki és miért kérte? :O Illetve normálisat is kérhetett volna... remélem rögért lehet megvásárolni!
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
"Mivel többen is kértétek, Kupidó szettje megvásárolható lesz a SHOP-ban 2020-02-27 10:00 és 2020-02-29 10:00 között. "

Még is ki és miért kérte? :O Illetve normálisat is kérhetett volna... remélem rögért lehet megvásárolni!

Felteszem, gyűjtők, akik később kezdtek el játszani, mint ahogy venni lehetett, és szeretnék ha meglenne nekik is. Az sose baj, ha valami van, mindenki eldöntheti, kell e neki vagy sem. Én egy teknőst és egy bölényt szeretnék, de attól tartok, az már sosem lesz. :(
 

LDuck

Veteran Member
Itt vagyok azóta, hogy ezek az események elindultak (már régebb óta is, de az mindegy :D ) Eddig minden évben, nem mondom hogy a napi 1 ingyenes pörgetésből, de mégiscsak meg lehetett szerezni a szetteket. Párat rá kellett pörgetni, néha kicsit többet, de mindenképp értelmes mennyiségből. Idén viszont.... valami félelmetesen elvitték a "randomot" a másik irányba. Bármi mást 10x könnyebb eltalálni, mint a szettrészeket. Aki nem rendelkezett megfelelő mennyiségű tartalékolt kötvénnyel (tudom-tudom, röggel), az nem tudja megszerezni. Nem csak én mondom ezt, akivelbeszéltem 1 ember kivételével ez a tapasztalat. Én 4 világon próbálkoztam:
v1 - itt vagyok legkevésbé, 64 pörgetésből lett meg (20 ingyenes)
Kentucky - 94-ből (21 ingyenes)
Speed - 99-ből (20 ingyenes)
és a csúcstartó Florida - 164-ből (42 ingyenes)

Szerintem ez nagyon rossz irány, nem kéne ennyire befolyásolni azt a fránya randomot mindenhol :)

Szerk:
Itt látni egy statisztikát a világból: https://tw-calc.net/tombola/27_2020 Több, mint 400.000 pörgetés azért már nem kevés. Egy alap keréken van a 6 szettrész, és pl 2db kék borítés (tehát statisztikailag 2x akkora eséllyel pörgetsz kék borítékot, mint 1 bizonyos szettelemet), de nagy szíves táskából is 2db van rajta. Mégis, a kék borítés és a szíves táska majd 10%-hoz képest a szettelemek 2% alatt vannak.
 
Utoljára szerkesztve:

Törölt tag 18099

Vendég
Itt vagyok azóta, hogy ezek az események elindultak (már régebb óta is, de az mindegy :D ) Eddig minden évben, nem mondom hogy a napi 1 ingyenes pörgetésből, de mégiscsak meg lehetett szerezni a szetteket. Párat rá kellett pörgetni, néha kicsit többet, de mindenképp értelmes mennyiségből. Idén viszont.... valami félelmetesen elvitték a "randomot" a másik irányba. Bármi mást 10x könnyebb eltalálni, mint a szettrészeket. Aki nem rendelkezett megfelelő mennyiségű tartalékolt kötvénnyel (tudom-tudom, röggel), az nem tudja megszerezni. Nem csak én mondom ezt, akivelbeszéltem 1 ember kivételével ez a tapasztalat. Én 4 világon próbálkoztam:
v1 - itt vagyok legkevésbé, 64 pörgetésből lett meg (20 ingyenes)
Kentucky - 94-ből (21 ingyenes)
Speed - 99-ből (20 ingyenes)
és a csúcstartó Florida - 164-ből (42 ingyenes)

Szerintem ez nagyon rossz irány, nem kéne ennyire befolyásolni azt a fránya randomot mindenhol :)

Szerk:
Itt látni egy statisztikát a világból: https://tw-calc.net/tombola/27_2020 Több, mint 400.000 pörgetés azért már nem kevés. Egy alap keréken van a 6 szettrész, és pl 2db kék borítés (tehát statisztikailag 2x akkora eséllyel pörgetsz kék borítékot, mint 1 bizonyos szettelemet), de nagy szíves táskából is 2db van rajta. Mégis, a kék borítés és a szíves táska majd 10%-hoz képest a szettelemek 2% alatt vannak.
Szerencsejáték. Nincs más megfelelője ennek (16+-os a játék, hahó!)
 
Fent