Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2021

Trawers

Well-Known Member
A ládában nincs, de a ló bárki számára hozzáférhető/megszerezhető az év adott időszakában. Nem gondolom, hogy ezzel probléma lenne, sőt elvégre csak pozitívum, mivel úgy lehet megszerezni, hogy egy darab aranyrögöt sem kell költeni.
A colcord láda 2500 rög. A ló nincs benne, de megvehető 600 rögért. Értem, hogy megszerezhető kalandból jövőre: 2022. 08.11. 11:00 - 09.30. 23:59 . A ládának tartalmaznia kellene.
Új szettekre van szükség mindenből. vagy a régi ruhák ünnepi változataira pl.: Cortina, unios, kapitány.... karácsonyi (húsvéti...) felszereléseire. Alig kell módosítani a szettek ikonjait.15%-al legyenek hatékonyabbak, vagy tartalmazzanak valami meglepetés bónt. Minden évben egyszerűen kiadható belőlük, az újabb változat. Azt érzem, hogy a nagyibugyi szetteknek örülnünk kéne.
 

Tekergő

Member
Valójában azt nem is tartalmazza a láda, hiszen azt kalandból meg lehet szerezni!
Akkor viszont a mondat eleje volt hibás, hogy a szett minden darabját tartalmazza a láda. Némiképp csalódott lennék, ha megvenném a ládát, amihez az volt írva, hogy a szett minden darabját tartalmazza, majd a láda kinyitásakor szembesülök vele, hogy a ló nincs benne.
(Csak kíváncsiságból megnéztem, hogy a táskám tartalmazza-e a lovat, sajnos nem. Így a láda megvásárlásával lenne egy mihaszna nyergem és egy be nem váltott ígéret, miszerint a láda a szett minden darabját tartalmazza.)
Úgy gondolom ez nem egy elhanyagolható információ, így fontosnak tartanám a bejelentésben pontosítani.
Hiszen ha valaki csak annyit néz, hogy
item_colcord_chest.png
A Colcord szett minden elemét tartalmazza
és nem nézi végig részletesen a zárójeles részt, könnyen félreértheti a leírtakat. Hiszen amíg nem válaszoltál én is végig abban a hitben voltam, hogy a ló hozzá tartozik, csak a bejelentés szövegéből lett kifelejtve...
 

Deleted User - 779988

Vendég
A kiírásba ki lehetne írni, hogy mely tárgyak is kerültek a piacra? A hozzám hasonló laikusok, akik nem ismerik a tárgyakat, azok is megnézhessék a háborút a tárgyért.

Szerk.: Kicsit értékét veszítette a téli sál, mert kalandból is megszerezhető.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
A kiírásba ki lehetne írni, hogy mely tárgyak is kerültek a piacra? A hozzám hasonló laikusok, akik nem ismerik a tárgyakat, azok is megnézhessék a háborút a tárgyért.

Szerk.: Kicsit értékét veszítette a téli sál, mert kalandból is megszerezhető.
A bejelentőbe azt a három tárgyat raktuk bele a képek közé, amelyekért folyni fog a verseny. ;)
 

Kanyim

Veteran Member
Szép és jó ez a licitháború, de akinek már mindegyik megvan az nem fog rámozdulni (és a legnagyobb leggazdagabb gyűjtők már megszerezték őket) Belehetett volna hozni idénre egy újat is.

Valamint eléggé csökkenti az értékéküket hogy most minden évben megszerezhetőek lesznek.. anno amikor megvettem azt hittem kvázi kizárólagosságot szerzek vele a szerverre... na mind1.
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
a képük ott van,de a nevük nincs,én nem tudtam,hogy mi a nevük
de szerencsére iowa ki van halva,és szinte semmi nincs a piacon,így ott hamar megtaláltam őket..

Hozzáadtam a következő táblázatot a bejelentőhöz, így már szerintem elég egyértelmű, hogy miket kell keresni! ;)
item_51309.png
item_52264.png
item_52265.png
Piros mágikus kalap
Fekete karate öv
Kristály cipellő

További szép hétvégét kívánok mindenkinek!
 
Fent