Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2021

Tekergő

Member
  • Colcord ládájára 23%-os kedvezmény november 26. 12:00-tól egészen november 27. 12:00-ig.
    item_colcord_chest.png

    A Colcord szett minden elemét tartalmazza (Colcord kalapja, Colcord nyakpántja, Colcord mellénye, Colcord öve, Colcord nadrágja, Colcord csizmája és Colcord nyerge).
Haló a ló kimaradt a felsorolásból!
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
  • Colcord ládájára 23%-os kedvezmény november 26. 12:00-tól egészen november 27. 12:00-ig.
    item_colcord_chest.png

    A Colcord szett minden elemét tartalmazza (Colcord kalapja, Colcord nyakpántja, Colcord mellénye, Colcord öve, Colcord nadrágja, Colcord csizmája és Colcord nyerge).
Haló a ló kimaradt a felsorolásból!

Az megdöglött
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
  • Colcord ládájára 23%-os kedvezmény november 26. 12:00-tól egészen november 27. 12:00-ig.
    item_colcord_chest.png

    A Colcord szett minden elemét tartalmazza (Colcord kalapja, Colcord nyakpántja, Colcord mellénye, Colcord öve, Colcord nadrágja, Colcord csizmája és Colcord nyerge).
Haló a ló kimaradt a felsorolásból!

Valójában azt nem is tartalmazza a láda, hiszen azt kalandból meg lehet szerezni!
 

Rickie Ross

Active Member
Sajnos nagyon gyenge. Túlárazott, öreg és haszontalan szettek, talán a gyűjtőknek jó lesz. Ha jól tudom a Fry a legutóbbi ajánlatban is benne volt. Behan lószett, Nyári szellemek elfért volna. Továbbra is várjuk Josephine lovát, a legyezővel nem megyünk semmire. Mondjuk a melegben jól jön. Összességében az árakon volna mit csiszolni(2100 rög Szerencsehozó fegyószettért wtf), valamint a régi és felesleges szettek helyett lehetnének aktuálisabbak. Ja és tökszedést a pórnépnek!
 

gameR29

Veterán
Sziasztok!

A vadnyugati ruhaszett darabjai külön-külön is megvásárolhatóak lesznek, vagy csak láda formájában lehet majd hozzájutni a ruhaszetthez? Előre is köszi!


Üdv: gameR29
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Most pedig következzék az elmaradhatatlan komment:
ÚNILYÓST MIÉRT NEM RAKTÁTOK BE?!

Offment.:

Csak a fegyverszett OP, a ruhaszett a jelenlegi metában bőven elférne, mivel védős iris szett, a moseyen kívül nincs, továbbá a kapitány ruhaszett komolyabb értékeket, és irányítást ad támadáson, mint az Uniós ruhaszett.
Tudom, tudom, rengeteg ember hagyta abba miatta a játékot, saját magam is emlékszem rá hogyan lett a szokásos 20-60ból 10-20.
De a Cortina, és a toronybónuszok átalakítása, illetve a távolságbüntetési rendszer reformja finoman szólva megváltoztatta a helyzetet.
Továbbá a kapitányon kívül nincs elérhető értelmes támadós szett a játékban, de még univerzálisnak mondható sem.
A Samuel és a Ron harmat gyenge lett, botrányosan gyenge mindkettő.
Az új, vagy éppen visszatérő játékosok számára a ruhaszett remek alternatíva lehetne, egy biztos pont, amire tudnának a továbbiakban építkezni.
Ha hitetlenkedtek, csatolok kicsit később képet arról, hogy van támadós motyómban 2026 irányításom és 1200 körüli rejtőzésem.

Jó lenne leszámolni ezekkel a mítoszokkal, illetve hasonló tartózkodást a bevezetése időszakában kellett volna tanúsítani, mikor a hombre, pizarro, zapata szettekkel szállt harcba az Uniós.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
A ládában nincs benne a ló? de azért külön megvásárolható, amit csak kalandból lehet megszerezni ..
A ládában nincs, de a ló bárki számára hozzáférhető/megszerezhető az év adott időszakában. Nem gondolom, hogy ezzel probléma lenne, sőt elvégre csak pozitívum, mivel úgy lehet megszerezni, hogy egy darab aranyrögöt sem kell költeni.
 
Fent