Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2020

Kanyim

Veteran Member
Az egyedülálló szett tetszik, de mi van ha nekem már a régi 3 darab megvan belőle, csak az új cipő és az öv kellene. Most ha az én világomon nem ezek kerülnek be a licitbe akkor most nem szerezhetem meg őket ?
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
A kaktuszokat ha jól látom egyesével nem lehet megvenni, amit személy szerint hiányolok az akcióból.

A tp-s kaktusz érdekelne, viszont 2000 rögöt nem ér meg csak az az egy
Sajnos jelenleg csak a láda vásárolható meg, amely akciósan 720 Aranyrög lesz.

Az egyedülálló szett tetszik, de mi van ha nekem már a régi 3 darab megvan belőle, csak az új cipő és az öv kellene. Most ha az én világomon nem ezek kerülnek be a licitbe akkor most nem szerezhetem meg őket ?
Terveink szerint az új tárgyak is elérhetőek lesznek :)

Lehetne pár perc eltolással piacra dobni ezeket, hogy kényelmesebben tudjon ág ember a végén licitálni. :)
Jó ötlet, köszönjük a javaslatot. Megpróbálhatjuk :)
 

Pogues

Active Member
Hali,
Nem tudnátok erőnek erejével elorozni tőlem az 1 nap és 10 óra múlva lejáró Bűbájos rögös táskámat, hogy vasárnap délig vehessek egy újat 40%-os árengedménnyel?
Köszi előre is.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Az akció a vadnyugati fegyverszettre külön-külön nem érvényes?
Sajnos nem.

Hali,
Nem tudnátok erőnek erejével elorozni tőlem az 1 nap és 10 óra múlva lejáró Bűbájos rögös táskámat, hogy vasárnap délig vehessek egy újat 40%-os árengedménnyel?
Köszi előre is.
Még a legnagyobb jóindulat ellenére sem tudunk sajnos semmilyen fiókkal kapcsolatos kérdésben segíteni, ha azt nem a supporton teszitek fel :)
 

Pogues

Active Member
Még a legnagyobb jóindulat ellenére sem tudunk sajnos semmilyen fiókkal kapcsolatos kérdésben segíteni, ha azt nem a supporton teszitek fel :)
[/QUOTE]

Szóval meg lehetett volna oldani, ha kicsit dörzsöltebb vagyok? Jó tudni, köszi. (Mondjuk nem létszükséglet.)
 
Fent