Végezz az elötted íróval

DeletedUser

Vendég
PC-t alvás közben harabdálja a kecskéje. 20 ÉP-et veszít. Pc felébred és megöli a kecskét.
 

DeletedUser

Vendég
K.Zoli10 pedig békésen alszik és christiaan megőlte az igazi K.Zoli10-t
 

DeletedUser14042

Vendég
Miközbe chris megölte zolit, én lelőttem christ egy shotgunnal.Igazi christ lőttem le, nem volt rajtad golyóálló mellény.
 

DeletedUser

Vendég
Miközbe chris megölte zolit, én lelőttem christ egy shotgunnal.Igazi christ lőttem le, nem volt rajtad golyóálló mellény.

de páncél igen és ezért megőltem az igazi Damagedet egy rakétával a robbanás hatósugarán kívűlről.
 

DeletedUser

Vendég
Én rálövök chrisre egy páncéláttörő golyóval. Chris 500ÉP-et veszít.
 

DeletedUser

Vendég
de még 10.000 ép maradt és christiaan egy atombombával felrobantotta az igazi K.Zoli 10-et

De viszont nekem 10.000.000Épem van. A nevemben rövidítve van hogy ne legyen hosszú.
Mivel chris közel van hozzám ezért ő meghal a bomba robbanásától, mert a bombának 10.000-20.000 sebzése van.
 

DeletedUser

Vendég
De viszont nekem 10.000.000Épem van. A nevemben rövidítve van hogy ne legyen hosszú.
Mivel chris közel van hozzám ezért ő meghal a bomba robbanásától, mert a bombának 10.000-20.000 sebzése van.

de gyórs felhasználtam a teakeveréket és az orvosi táskát és teljes életerővel virulok.Aztán K.Zoli10-nek adtam egy szendvicset amiről nem tudta hogy olyan dinamit van benne ami akit felrobbant az életerőjének 975 szeresét veszti el és blokolja az öszes életerőtöltő cucot és nem fog hotelban ébredni az akit felrobant.Amikór robbant a dinamitosszendvics akkór christiaan hatókörön kívűl volt.
 

DeletedUser

Vendég
Aztán elfoglalta Európát és Zombihadseregével végül az egész világegyetemet
 

DeletedUser

Vendég
Engem kellett volna megölnöd de mindegy.

on:De a UFO-k is megjöttek és kinyirták a zombihadsereget
 

DeletedUser

Vendég
Aztán ember lettem és a gondolataim olyanyira felerősödtek hogy valóra váltak így legyőztem őket és téged mert velük tartottál és Nobeldijat kaptam UFOverésből:P:laugh:
 

DeletedUser

Vendég
mivel túléltem player nyakbaszurását ezért előveszem a Rakétavetőmet és BUMM K.O lett mindenki kivéve én mert hatósugaron kivűl voltam
 

DeletedUser

Vendég
a szellemem pedig visszatér és addig kísért amíg bele nem halsz! :D
 

DeletedUser

Vendég
de én nem haltam meg ezért szellemírtó szerrel elkaplak
 

DeletedUser

Vendég
Én meg fogom az M17emet és lelőlek(az igazit) és azzal amivel Don davis szellemétől megszabadultál a tiédtől ugynazzal szabadulok meg
 

DeletedUser

Vendég
és 2 évvel később jönnek ők:
:észak::észak::észak:
:észak::észak::észak:
:észak::észak::észak:
LBB::tiszt:
és meghalsz
 
Fent