Végezz az elötted íróval

DeletedUser

Vendég
Az a baj hogy én nem abban a galaxisban vagyok. Ezért visszamegyek ,Megkereslek, És lelőlek. Utána eltünök. Mintha nem történt volna semmi
 

DeletedUser

Vendég
De én észrevettem a nyomkövetőt és ráragasztottam valami mozgó tárgyra. És azt követed
 

DeletedUser

Vendég
Nem nem. Én gyorsabb voltam. Kinyírtalak és a holttestedet beledobtam a folyóba
 

DeletedUser

Vendég
én meg hátulról téged irdatlanul fejbeb***lak egy nagykalapáccsal....:D

OFF: chris te babamániás vagy ? vagy mi ? :laugh::laugh:

nem csak ez egy hatékony trükk.

és gondoltam hátulrol leakarsz ütni ezért gyors kitértem és téged is lelőtetelek
 

DeletedUser

Vendég
nem csak ez egy hatékony trükk.

és gondoltam hátulrol leakarsz ütni ezért gyors kitértem és téged is lelőtetelek

na basszus......amugy átment a golyó a vállamon és nem haltam meg de te annál inkább miután a kezedből kivett revolverrel kegyetlenül halántékon b***talak...
 

DeletedUser

Vendég
téged meg megöltek a lovagok, akik aztmondják: NI !

OFF: érted ha láttad a gyaloggaloppot...
 

DeletedUser

Vendég
Én meg egyszerüen lelövök mindenkit 1 remington 1890-el. Kitérési lehetőség 0% MINDENKI MEGHAL. És oda figyeltem hogy az igazi christiaan-t öljem meg. Ne 1babát. És az igazit lőttem le. Akkor amikor First templar-ral harcolt.
 

DeletedUser

Vendég
Én meg egyszerüen lelövök mindenkit 1 remington 1890-el. Kitérési lehetőség 0% MINDENKI MEGHAL. És oda figyeltem hogy az igazi christiaan-t öljem meg. Ne 1babát. És az igazit lőttem le. Akkor amikor First templar-ral harcolt.

na basszus.....
 

DeletedUser

Vendég
de nandixer kitér a halálos ütés/lövés elől és elkapja a vascsövet amit First Templar dob neki......nandixer a vascsővel szilánkosra veri chris fejét....
 

DeletedUser

Vendég
de nandixer kitér a halálos ütés/lövés elől és elkapja a vascsövet amit First Templar dob neki......nandixer a vascsővel szilánkosra veri chris fejét....

vagyis verte volna de dinamit volt a vascsövön és Nandixer meghalt aztán megöltem az igazi First Templart
 

DeletedUser

Vendég
na basszus.........

chris a nagy erőlködés közben beszart és belehalt a szégyenbe :laugh:
 
Fent