Továbbítva Városból való kilépés párbaj után

Sziasztok!
Páran azzal szórakoznak, hogy kb. egy órára belépnek városba, majd kiütik az összes létező munkást és azonnal lépnek is ki. Nem mindig vannak fent, hogy egyből fejpénzt rakjanak a támadóra. A fejpénzzel aránylag kezelhető egy ideig a probléma, de korántsem jó megoldás..

Nos gondolkodtam, hogy lehetne megoldani ezt a problémát és eléggé egyszerű megoldást találtam ki.

  • (Városba lépés után 1 óráig ne tudj párbajozni. Ez mellékes, mert nem tudom mennyire megoldható.)
  • Miután párbajra hívtál valakit és a párbaj sikeresen lezajlott 2 óráig nem léphetsz ki városból.*
* Lenne visszaszámlálója pont úgy mint városváltáskor. (Pl: Nemrég párbajoztál. 2 órát kell még várnod, hogy a városod elhagyhasd. >> Nemrég párbajoztál 1 óra 12 percet még várnod, hogy a városod elhagyhasd stb..)

Így több esélye lenne azoknak a játékosoknak visszavágni akik nincsenek online egész nap. Mert a mostani rendszer nagyon ki tud szúrni azokkal akik tisztességesebben próbálnak játszani e téren.

El Doradon ez egy létező probléma, sokan kihasználják ezt mint mondtam. Azonnal kilépnek városból ezek az emberek, ha ellenfelet látnak, csak ledarálják a gyengéket és elbújnak. Szerintem ez a 2 órás limit nem korlátozná nagyon durván az embereket, de azt be kell látni, hogy a mostani rendszer nem jó. Nem menő kilépni egyből városból, hogy ne tudjanak visszatámadni.

@Syntex
Megköszönnénk, ha valamilyen formában eljuttatnád a megfelelő emberekhez ezt az ötletet.

Hotelbe sem lehet egyből úgy menni aludni, hogy ne legyél támadható, ott is ugyanúgy támadhatóak vagyunk kb. 45 percig.
 
Simán ki tudja védeni.. addig berakja magát 8 órára a hotelbe. Vagy akár 24 órára.
Még fejleszd az ötletet, bár az irány jó.
De ameddig hotelben van lehet rá rakni fejpénzt és legalább egy ideig támadható marad ott is.

Ha rakok rá fejpénzt mikor már hotelben fekszik, akkor vagy kilép városból úgy, hogy támadható marad a fejpénz miatt, vagy k.o.-ba rakja magát mielőtt kilép a városból és k.o. után megint kell várnia két órát. :D
Szerintem bőven elég a két óra várakozási idő, nem kell túlbonyolítani. Lényeg, hogy legyen esélye a játékosoknak visszavágni.
 

Mr. T.

THE DEVIL
De ameddig hotelben van lehet rá rakni fejpénzt és legalább egy ideig támadható marad ott is.

Ha rakok rá fejpénzt mikor már hotelben fekszik, akkor vagy kilép városból úgy, hogy támadható marad a fejpénz miatt, vagy k.o.-ba rakja magát mielőtt kilép a városból és k.o. után megint kell várnia két órát. :D
Szerintem bőven elég a két óra várakozási idő, nem kell túlbonyolítani. Lényeg, hogy legyen esélye a játékosoknak visszavágni.

Jogos a fejpénz.. de ha túl magas a pb-je, akkor sincs sok lehetőséges.. meg, ha lelöveti magát valamelyik haverjával? jó, tudom, kiskapu-keresés.. vagy csak realizmus? :)
 
Fent