Archivált UP SHOP ÚJRAGONDOLÁS

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser13044

Vendég
Sziasztok

Véleményem szerint újra kéne gondolni az UP SHOP-ban lévő dolgok ( főként ládák) árait, valamint a bolt kínálatán változtatni.
Miért is lenne erre szükség? Kezdeném a ládákkal. Tehát a jelenlegi ládák a 3-4. évvel ezelőtti West-hez lettek kitalálva és beárazva. Mostmár senkit nem motivál hogy 175 rögöt/kötvényt elköltsön egy acél ládára, mert már semmit sem ér. Se a láda, se ami benne van. Ugyan ez vonatkozik a többi ládákra. Most őszintén, vesz valaki bármilyen ládát is esetleg a két prémium ládán kívül? Valamint a két prémium láda ára is szerintem egy vicc. Csoda, ha valaki rögből vesz ilyeneket. De komolyan, nem érzik a központban hogy nevetségesen sok az 1500 és a 2000rög erre a két ládára már?? Pénz szerzésre már rég alkalmatlan, hisz ha egy eventen költi el valaki a rögöt/kötvényt jóval nagyobbat kaszálhat.
Érdemesebb lenne, ha az előző eventeken megszerezhető ládákat raknák bele, ami egy szettdarabot ad egy tombolás ruhaszettből! Még értelme is lenne!

Szerintem, az egész UP SHOP koncepcíót újra kéne gondolni hogy hasznos, értelmes dolgokat tudjanak a játékosok venni belőle, mert most kb csak dísznek jó ( kivéve a buffok) . Úgy néz ki az egész shop, mintha díszből lenne teletömködve a sok használhatatlan értelmetlen tárggyal, hogy az INNO elmondhassa, van mire költeni a kötvényt akkor is ha nincs event. Márpedig mindenki az eventekre gyűjti a kötvényt.


Megoldás: 1. Mint az előbb említett, korábbi eventes cuccok bevonása a shop-ba, aféle karácsonyi megoldással (változó időtartamba berakna kötért/rögért valamilyen cuccot a shopba).

2. Újragondolt árazás (első sorban az elavult ládákra).

Nekem nincs marketingből diplomám, de egy kis odafigyeléssel könnyen elérhető lenne, hogy a játékosok , és az INNO is jól járjon.



Lehet kövezni, illetve további megoldásokat ötleteket keresni, írni!
 

DeletedUser17053

Vendég
Támogatom
És szerintem többen vennének akár rögöt is csak hogy megszerezzenek egy olyan eventes tárgyat amire fáj a foguk,így INNO-ék is jól járnak :)
 

DeletedUser8504

Vendég
az alapötlet jó, az újraárazást nem támogatom. A ládák tartalmát tekintve minden lehetséges nyitható tárgyból megszámlálhatatlan mennyiség van a szervereken. Ez miatt más most sincs semmi értéke pl az inno-games övnek, ami régen még menő volt. Ha leviszik az árát, az hogyan változtatna ezen? pár hónap alatt a prémium láda lenne egyenértékű egy mostani acélkazival, mivel semmi érdekeset nem fog nyújtani. A többinek a tartalma általában így is a kereskedőnél köt ki. Inkább a ládikák tartalmába kellene egy kis színt vinni, az ár meg maradjon változatlan.
 

DeletedUser17249

Vendég
A szettes eventek bevezetésével valóban értéktelenek lettek a shopban kapható ládák, de a régi szettek is, amelyek használata magasabb szinthez kötött. Ezekre is oda kellene figyelni, mert egy régi szettből berakott zsák, vagy láda nyerése bukta, mert nem versenyezhet az egyes szinttől bónuszt adó szettekkel, így még a piacon is csekélyke az eladási esélyük. A régi szettek szintjét le kellene vinni, és az adottságukon is változtatni. De nincs értéke már a kazettáknak, ládáknak sem, mivel a tartalmukban sincs semmi új, ráadásul egyre szolidabb dolgot tartalmaznak, finoman fogalmazva. Lehetne a shopba olyan dolgokat berakni időközönként, amelyek az eventek során alig nyithatóak, vagyis alig kerülnek terítékre.
 

DeletedUser13044

Vendég
Most is... Az öveket akciózza a bolt( kivéve flori, ott tulipontos ital) . Ezt tényleg csak én tartom végtelenül szánalmasnak???

Inno most akkor kipipálhatja, hogy volt havi leértékelés a shop-ban.


UP SHOP REFORMOT A NÉPNEK!!!!!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent