Továbbítva Univerzális kocsmachat

  • Témaindító Deleted User - 779988
  • Kezdés ideje

Szeretnétek egy univerzális chatet?

  • Igen

    Szavazatok: 15 93,8%
  • Nem

    Szavazatok: 1 6,3%

  • Összes szavazó
    16

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

Bizonyára ti is tapasztaltátok már, hogy az aktív kocsmai chat (ami általában a Kocsma 2) helyett a kihalt, családias hangulatu chaten találjátok magatokat (ami általában a Kocsma 1). Mivel az én emlékezetem nem erős, csupán más játékosok véleményére tudok hagyatkozni ez ügyben. Ma talán feleslegesnek tűnik ez a több chat, de régebben hasznos funkció volt. Régen nem voltak ennyire nagyon gyors szettek (már ha voltak egyáltalán szettek), egyik megyéből a másikba órákba telt átjutni. Ezért is volt jó az, hogy megyénként voltak chatek. Így a hozzád legközelebbi játékost találtad meg, aki segíteni tudott neked, kihagyva azt, hogy órákig mászkálj a térkép egyik feléből a másikba.

Elismerhetitek, nem volt ez rossz. Azonban mára ez a funkció, jelenlegi körülményeink között, teljesen irreleváns. A távolság gyakorlatilag már nem számít. Ezért is felesleges ez a megyénkénti funkció. Talán már nincs is ilyen. Viszont legalább két chat még mindig jelen van. Vetődik fel a kérdés: Miért? Régen, mikor 1 megyében voltak kétszer annyian, mint ma az egész világon, akkor volt értelme. De ma, szerintem, már nincs szükség a több chatre.

Ezért is szeretném javasolni, hogy szüntessük meg ezt a különböző chates funkciót. Mára már idejét mult ez. Nem csak felesleges, de zavaró is. https://prnt.sc/vwe6xj Hát hol itt a közösségi rész? :'(

Azt ne mondja nekem senki, hogy a kocsma chaten 150 a max fő, mert 1: akkor írják át, nem olyan lehetetlen, 2: bétán is többször van 170~180 fős kocsma chat.
 
Fent