The-West wiki HU - javaslatok/ötletek

DeletedUser17605

Vendég
Nos nekem lenne pár apró javaslatom.

Tárgyadatbázis/extra tárgyak:
-az extra tárgyaknál esetleg fel lehetne tűntetni külön az admin tárgyakat
-prémium szetteknél pedig lehetnének szettenként sorba a tárgyak. És ha például a helyettes cuccaira kattintok, akkor a helyettes szett bónuszait mutathatná.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Javasolnám, hogy a képességeknél és a tulajdonságoknál rá lehessen keresni, hogy az adott pontra melyik a legjobb ruha (mutassa a szintezőket is)
Valamint lehessen pontozást számolni az oldalon :P
 

DeletedUser17843

Vendég
A 10 rög már nem jár érte?
Jelenleg nem.

Nos nekem lenne pár apró javaslatom.

Tárgyadatbázis/extra tárgyak:
-az extra tárgyaknál esetleg fel lehetne tűntetni külön az admin tárgyakat
-prémium szetteknél pedig lehetnének szettenként sorba a tárgyak. És ha például a helyettes cuccaira kattintok, akkor a helyettes szett bónuszait mutathatná.

A rendezés megoldható kérés szerint, az Admin tárgyaknak nem látom értelmét, hogy külön csoportban legyenek, hiszen durván látszik mi számít annak.(A 3000-5000 sebzés illetve a turbó teki, csak hogy két példát említsek :D )

Javasolnám, hogy a képességeknél és a tulajdonságoknál rá lehessen keresni, hogy az adott pontra melyik a legjobb ruha (mutassa a szintezőket is)
Valamint lehessen pontozást számolni az oldalon :p

A javaslat nem rossz, a kivitelezéssel vannak problémák. A tárgy adatbázist és a szett leírást - mint rendszert - nem közvetlenül mi készítjük, így az ezzel kapcsolatos beállításaink korlátozottak. Javaslatot tehetek arra, hogy mivel lehetne feldobni/újítani a rendszert - egyébként én is támogatom ez utóbbi két lehetőséget - , de felhívom mindenki figyelmét, hogy nem rajtunk/rajtam múlik.

(A válaszok megírását követően továbbítom az eddigi javaslatokat, a válaszról időben értesítve lesztek.)
 

DeletedUser17605

Vendég
Én nem azt mondom hogy csinálj neki külön kategóriát, hogy ilyened sose lesz hülyegyerek. Csak az extra tárgyak elejére vagy végére lehetne egy helyre rakni őket...
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
A javaslat nem rossz, a kivitelezéssel vannak problémák. A tárgy adatbázist és a szett leírást - mint rendszert - nem közvetlenül mi készítjük, így az ezzel kapcsolatos beállításaink korlátozottak. Javaslatot tehetek arra, hogy mivel lehetne feldobni/újítani a rendszert - egyébként én is támogatom ez utóbbi két lehetőséget - , de felhívom mindenki figyelmét, hogy nem rajtunk/rajtam múlik.

(A válaszok megírását követően továbbítom az eddigi javaslatokat, a válaszról időben értesítve lesztek.)

egyesítettem az ötletelésemben néhány külsős oldalt. Bár még lenne pár hülye ötletem de inkább csendben maradok :D
 

DeletedUser17843

Vendég
egyesítettem az ötletelésemben néhány külsős oldalt. Bár még lenne pár hülye ötletem de inkább csendben maradok :D
Egyértelműen mi is szeretnénk visszaszoktatni a játékosokat a hivatalos, magyar Wiki oldalra, a TW-DB, TW-Calc és hasonló oldalak helyett, de el kell fogadni, hogy a Wiki és a külsős oldalak között különbség van több tekintetben is, ezek közül a legfontosabb a korlátozás. Igyekszünk minden felhasználóbarát, kényelmi funkciót átemelni, megvalósítani az oldalon, de sajnos van, amire nincs lehetőségünk bármennyi szeretnénk :)

Mint említettem, továbbítottam az ötleteket:

  • A szett tárgyaknál marad a szett neve a továbbiakban is, ha a bónuszaira vagytok kíváncsiak, akkor a szettek oldalán mindent megtalálhattok
  • A Tulajdonság- vagy Képességpontok általi keresés megoldható bizonyos mértékben, ezen dolgozunk most
  • A pontozás számolása azonban sajnos nem megoldható, ez a kiváltság megmarad a külsős oldalaknak

Ötleteidet pedig továbbra is nyugodtan oszd meg velünk, amit lehetséges igyekszünk elkészíteni, hogy ezzel is jobbá tegyük az oldalunk. Azonban mindenki vegye figyelembe, hogy a tárgy adatbázissal, szettekkel kapcsolatos minden nemű változtatás, vagy újdonság, amelyben ezek bármelyik tényezője szerepel, csak egy lehetőség amelyet a készítők biztosítanak. Ezért fokozottan kérnék mindenkit, hogy felesleges és túl bonyolult ötleteket ne is osszon meg velünk, mert nem szükséges a készítőket ezekkel is terhelni. Viszont, a kreatív ötleteket a készítők nagy mértékben értékelik, így ha ötleted megfelel a fentebb említett kritériumoknak, akkor ne habozz megosztani velünk! :)

Én személy szerint minden említésre méltó ötletet továbbítani fogok, de a kivitelezés, megvalósítás már nem rajtunk múlik. Kérek mindenkit, hogy ezt értse meg és fogadja el, tehát, ha az ötleted nem kerül megvalósításra, akkor az nem rajtunk múlik. :)
 

DeletedUser17843

Vendég
Kicsiben kell kezdeni, előbb a wiki, aztán a többi :D




A kalandjutalomnál lemaradt az, hogy jár érte "cím".
Ott van az :P Az eredményért jár a cím (Pásztor/Pásztorlány), ezeket pedig az eredményeknél írjuk listába, hogy miért milyen cím jár, illetve megtalálható a karaktercímeknél is :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Ott van az :p Az eredményért jár a cím (Pásztor/Pásztorlány), ezeket pedig az eredményeknél írjuk listába, hogy miért milyen cím jár, illetve megtalálható a karaktercímeknél is :)

Akkor megszoktam a fő történetnél lévő megoldást túlságosan, ott a jutalom fülbe volt építve :D

n43no6i.png
 

DeletedUser17843

Vendég
Akkor megszoktam a fő történetnél lévő megoldást túlságosan, ott a jutalom fülbe volt építve :D

n43no6i.png
Jajj nem, csak két különböző fajtája ez a karaktercím szerzésének.

Vannak kalandok (ez a kevesebb), amelyek jutalma a karaktercím. Illetve vannak eredmények - köztük a kaland eredmények is - amelyekért jár a karaktercím. Szóval, az egyik a kalandsor bizonyos kalandjának az elvégzéséért, a másik pedig a teljes kalandsor befejezéséért jár. (Remélem érthető, kicsit nehéz elmagyarázni :D ) Valóban, mikor a legutolsó kalandrész adja a címet, akkor teljesen butaság, ez a megoldás, de hát ez van :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Jajj nem, csak két különböző fajtája ez a karaktercím szerzésének.

Vannak kalandok (ez a kevesebb), amelyek jutalma a karaktercím. Illetve vannak eredmények - köztük a kaland eredmények is - amelyekért jár a karaktercím. Szóval, az egyik a kalandsor bizonyos kalandjának az elvégzéséért, a másik pedig a teljes kalandsor befejezéséért jár. (Remélem érthető, kicsit nehéz elmagyarázni :D ) Valóban, mikor a legutolsó kalandrész adja a címet, akkor teljesen butaság, ez a megoldás, de hát ez van :)

Részemről, hogy mikor kapom a címet mellékes (kaland végén, vagy eredményért), csak nem szeretek extra kattintgatni, így ez a megoldás jobban bejött, hogy átlássam milyen címet ad :D
Egyébként, örülök, hogy a wikijáték még mindig létezik, illetve egy észrevétel:
https://wiki.the-west.hu/wiki/MPI lapon a gyakran ismételt kérdések link nem működik, nincs is a lapon ilyen rész.
 

DeletedUser17843

Vendég
Részemről, hogy mikor kapom a címet mellékes (kaland végén, vagy eredményért), csak nem szeretek extra kattintgatni, így ez a megoldás jobban bejött, hogy átlássam milyen címet ad :D
Egyébként, örülök, hogy a wikijáték még mindig létezik, illetve egy észrevétel:
https://wiki.the-west.hu/wiki/MPI lapon a gyakran ismételt kérdések link nem működik, nincs is a lapon ilyen rész.
Javítva :)
 
Fent