The West Találkozó

The West Találkozó, részletekért olvass tovább!


  • Összes szavazó
    31
  • A szavazás lezárult .

zseni

Active Member
A The West Team találkozót szervez az alábbi helyszínen: Soho Diner - Soho Étterem, Nyíregyháza, Szabadság tér 1., április 24.én (szombaton) délután 4 óra körül!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser10470

Vendég
huhha ez jol hangzik én nyíregyháza mellet lakom Ibrányba elmennék de sajnos nem fogok tudni
 

DeletedUser6333

Vendég
Nyíregyháza nekem meg az ország másik felében van...
És egyik időpont sem jó
 

zseni

Active Member
ha ez jól sikerül, és valaki fel tud ajánlani Pesten egy helyet, amit le tud foglalni vagy valamilyen ismerőse dolgozik ott, akkor szívesen megszervezem azt is, és persze ott is leszek :) mint itt Nyíregyházán, Snake barátnőmmel :D
 

DeletedUser6333

Vendég
ha ez jól sikerül, és valaki fel tud ajánlani Pesten egy helyet, amit le tud foglalni vagy valamilyen ismerőse dolgozik ott, akkor szívesen megszervezem azt is, és persze ott is leszek :) mint itt Nyíregyházán, Snake barátnőmmel :D

Snake lány? :D
Akkor tarthatnánk Szegeden is
De Pesten esetleg étterem a rokonaimtól :D
 

DeletedUser

Vendég
Miért nem Budapesten tartják?

Ennek több oka vagyon...

Egyrészről decentralizálunk;)

Másrészről a dolog spontán szerveződik.Én Nyíregyházán lakok, Zseni szintén megyebeli.Mivel időnként erre jár, megbeszéltünk a múltkoriban egy randit.
Én is, és vélhetően Ő is szívesen ismerkedne meg más monitorbámuló West-kedvelőkkel, így kézenfekvő volt, hogy a következő összeröffenést publikusabbá tesszük.
Mivel mi errefelé éldegélünk, teljesen hülyén nézett volna ki, ha akár Győrbe, akár Pestre invitáljuk az esetleges érdeklődőket.
Természetesen így lesz az egésznek egy kis regionális feelingje.

De semmi akadálya nincs annak, hogy más régiók kapcsolatépítő emberkéi hasonló talikat szervezzenek, ami aztán -tekintetbe véve, hogy nyakunkon a nyár- kicsúcsosodhatna akár egy országos, több napos összejövetel formájában valamelyik történelmi borvidékünkön:D.




Ha úgy is lenne, akkor is kijárna lassan a "néni" megszólítás:(.
Egyneműek vagyunk Zseni cicccával, a különbség mindössze annyi, hogy az én valagomról már eltűntek a tojáshéjdarabkák:eek:.
 

zseni

Active Member
Egyneműek vagyunk Zseni cicccával, a különbség mindössze annyi, hogy az én valagomról már eltűntek a tojáshéjdarabkák:eek:.

khmmm... ezt kikérem magamnak :D alacsonyabb szintre nem tudnál lenyomni? majdhogynem banci-hoz hasonlítasz :D

Öröm lesz mindenkivel találkozni:) Remélem jó sokan leszünk, a hangulat az 100%-os lesz ezt garantálhatom
 

DeletedUser

Vendég
khmmm... ezt kikérem magamnak :D alacsonyabb szintre nem tudnál lenyomni? majdhogynem banci-hoz hasonlítasz :D

Ne hisztizz már cicca.Ha én nem nyávogok a "barátnő" miatt,húsvét táján egy kis tojáshéjon Te se akadj már fent;).
(Még jó hogy van helyesírás hesszelő, leírtam volna a héjat LY-nal..Ülhettem volna Banci mellé:eek:)
 

DeletedUser

Vendég
Én egyáltalán nem tudok menni , mert van egy kis időeltolódás , ha értitek mire célzok;)
 
Fent