Kibeszélő Tavaszi Speed

Shadow Bandit

Veteran Member
Aha de nem én kezdtem a beszólást. Amúgy ők vágták a fejemhez, hogy nem tudok játszani. Hát nem tudom. A legtöbb Világban jobban állok.:) De oké nemtudok játszani legyen úgy.:D
Nem úgy tűnik... a leveled sem volt valami kedves felém..
(Pedig nem is mondtam semmit... mégis hibás vagyok)
Szeretnék szólni a ,,barátocskáimnak" , hogy ne bántsák DJ-t ! Gondolom ti vagytok a ,,barátocskáim" ...
 

Aston*

Well-Known Member
A VAC rendszer (cs:go) is olyan meccseket próbál csinálni ahol egymás ellen rakja a cheatereket, lehetne egy Purge szerver ahol mindent IS lehet használni annak érdekében hogy nyerj, igy nem lehet sárdobálás, ha valaki esetleg csalás gyanúja fenyeget :D - Én jönnék lol
 

Aston*

Well-Known Member
Annyit még hozzátennék, hogy blade 350 biztos hogy csal, attól függetlenül, hogy nem nyerhetett mint nem magyar egészen nyugodtan utána lehetne nézni, mert scriptel, ez biztos.


tudom h ogy vannak őrültek, de 24 óra alatt 20-at dolgozott vb-n is :) Nem ma jöttem le a falról, hogy ez egy jól működő autoclicker
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Bárki aki szabályosan játszik nyerhet, függetlenül hogy milyen nemzetiségű, nem is értem hogy honnan vetted amit írtál. Ahogy a versenykiírásban is áll: A speed egy ideiglenes világ, a szerver zárást követően minden adat elveszik. A játékszabályok megsértése, különösképpen illegális eszközök és multifiókok használata esetén végleges kizárás jár az eseményről és a játékos elesik az esetleges nyereménytől. Jelen játékleírás bármikor megváltoztatható.

(Megjegyzés zárójelben: A játékban történt esetleges szabálysértéseket amúgy a supporton kell jelezni, a fórumon jelzett szabálysértések, nem tudjuk kivizsgálni, mivel nem ez a hivatalos bejelentési módja. Sőt még akár a fórumszabályokat is sértheti a bejegyzés.)
 
Fent