2020 Tökfaragó verseny

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
TW Times szerkesztő
Várjuk a kedves support és a zsűri válaszát arra hogy mikor és milyen formában lesz az újraszavazás .
csak úgy utoljára tényleg nézze meg mindenki az első 10 helyezettet :
Sajnálom, de nem lesz újra szavazás, a zsűrítagok, mi, aszerint pontoztunk, egyénileg, kinek mennyire tetszik egy egy alkotás. A pontok összadásával született meg a végeredmény.
Elnézést kérünk, ha benneteket ez rosszul érint, és köszönjük a megértéseteket.

Rongika0307

New Member
Sajnálom, de nem lesz újra szavazás, a zsűrítagok, mi, aszerint pontoztunk, egyénileg, kinek mennyire tetszik egy egy alkotás. A pontok összadásával született meg a végeredmény.
Semmi baj akkor fellebezek . Volt idom végig olvasni a szabályzatot .... amíg 5 napba telt ki hirdetni az “eredményt “

Kenneth G

Well-Known Member
Ez mondjuk elég szubjektív véleményezés, legközelebb lehetne kicsit objektíven is.

hepike

Member
Kedves Monó,

Még arra a kérdésemre válaszolj kérlek, hogy hogyan lehet a dobogósok között érvénytelen nevezéssel nyertes? A szabályzat is egyértelműen leírja, hogy mi számít érvényes nevezésnek
11. Azokon a játékokon, ahol saját készítésű képeket kell feltölteni, a játékos azzal igazolja a kép eredetiségét, hogy a kép készítésekor látható módon, nem képszerkesztővel vagy elektronikus módon, feltüntetni a játékosnevét és a készítés dátumát, ellenben a beküldés érvénytelen; [...]
forrás: wiki
és ti is kiemeltétek a bejegyzésben,
Fontos: A képen legyen rajta a kézírásotokkal egy cetlin a játékosnevetek valamint a dátum. Ellenkező esetben az alkotást nem tudjuk elfogadni.
forrás: forum
És menet közben is ráerősítettetek egy érvénytelen nevezés kapcsán:
A képen legyen rajta a kézírásotokkal egy cetlin a játékosnevetek valamint a dátum. Ellenkező esetben az alkotást nem tudjuk elfogadni." Sajnos a szabályzat értelmében ezt így nem tudjuk elfogadni :(
Javíts ki ha tévednék, de ez:
  • nem cetli, hanem térkő
  • nem játékosnév, maximum annak egy részlete, ami nem azonosít egyértelműen
  • nem dátum csak egy évszám:
Jegyzet 2020-11-13 095955.png

Ennek alapján érdeklődnék, hogy hogyan sikerült ezzel a szabálytalan nevezéssel bekerülnie? És felmerül a kérdés, hogy a kizárt szabálytalan nevezők, milyen alapon lettek kizárva?

Köszönöm,
Ádám.

Bogyó

Supporter
The West Csapat
Game Master
Érdekes mód a győztesek mindig egyet értenek a díjazottakkal...

Objektíven nem lehet szavazni. Sorsolni lehet objektíven, de nyilván azzal sem lenne mindenki maradéktalanul megelégedve.

Scaurus

New Member
Sziasztok!

Előre leszögezném, hogy nem az 5. hely fáj, de pár gondolatot azért megosztanék.

Először is, amennyiben az első helynél szempont volt a vadnyugati tematika, akkor ezt legyetek szívesek jelezni legközelebb a leírásban. Egyébként igényes, szép munka, gratulálok!

Másodszor, ha a zsűri véleményt alkotott gondolom a versenyzők is megtehetik: a második és a harmadik hely egész egyszerűen röhej (nem szeretném az alkotókat megbantani). Nyilván minden szentnek maga felé hajlik a keze ezért az enyémmel nem hasonlítom őket össze, de Rongika és hepike egyaránt köröket vert mind a 2., mind a 3. helyre.

Egy ilyen jellegű versenyt nyilván soha nem lehet objektív alapon eldönteni, de azért egy 3-4 soros szempontrendszert igazan fel lehetne állítani, akkor, ha erre van igény a zsűri részéről, talán mások is alkotnánk a nonfiguratív szürrealista stílusjegyek égisze alatt.

Rongika0307

New Member
Kedves Monó,

Még arra a kérdésemre válaszolj kérlek, hogy hogyan lehet a dobogósok között érvénytelen nevezéssel nyertes? A szabályzat is egyértelműen leírja, hogy mi számít érvényes nevezésnek
forrás: wiki
és ti is kiemeltétek a bejegyzésben,
És menet közben is ráerősítettetek egy érvénytelen nevezés kapcsán:
  • nem cetli, hanem térkő
2408 bővítmény megtekintése

Ennek alapján érdeklődnék, hogy hogyan sikerült ezzel a szabálytalan nevezéssel bekerülnie? És felmerül a kérdés, hogy a kizárt szabálytalan nevezők, milyen alapon lettek kizárva?

Köszönöm,
Ádám.
Jogos ....
Melyik háztartás az ahol térkő helyett cetlire írnak ??
Már ne is haragudjatok de ez vicc ...
cetli van a szabályzatba akar hogy nézem ez nem cetli . A többi dologról meg ne is beszéljünk , hogy hol a pontos dátum és a pontos játékosnév .

Bogyó

Supporter
The West Csapat
Game Master
Ha vakok nézik az alkotásokat...jó hogy nem értenek egyet azok akik 3 órán keresztül csinalnak valamit és meg előzi egy olyan aki 10 percnyi munkával ami hanyadek ...

Utolsó válaszom:
Te vaknak nevezel minket, mi nevezzünk tehetségtelennek?

Sokszor nem a belefektettet idő számít, hanem az ötlet, kreativitás és kivitelezés. Azért mert valami sok időt vesz igénybe nem lesz alanyi jogon jó.

És ne vedd magadra amit írok mert nem is tudom melyik tököt faragtad te, ennyire nem a neveket néztük a szavazásnál.

Kasza1987

Well-Known Member
Úgy szeretem mikor én vagyok a célpont. (ironia)

Elsőnek is tisztázzunk valamit.
Soha semmi közöm nem volt, van support tagokhoz, nem hogy befolyásoljam a döntésüket, és szerintem a support is nyugodtabb ha nem kell az ötleteimmel foglalkozni :D (mint magyaron mint nemzetközi téren)
Azt, hogy miért én lettem második? Nem tudom.

Csak találgatni tudok, hogy feltűnt számukra, hogy nem csak egy egyszerű tököt faragtam ki, hanem próbáltam megfogni a 2020 év szörnyűségeit.
Arról, hogy van egy lázas, beteg tök aki éppen megkapja a védőoltást, egy halott tök és egy aki maszkban próbál védekezni.

De igazából csak ők tudják a pontos okát. Nekem annyi közöm van hozzá, hogy szabályosan beküldtem egy képet. Nem kérek több támadást ez ügyeben

Amúgy meg aki eldöntötte, hogy csaltam, annak bármit lehet írni, úgy sem hiszi le.
Nekik üzenem, hogy Kasza1987 már az inno szerver automatikus rendszerét is tudja befolyásolni.
Itt van egy kép is róla
prémium 2.jpg

Segítek nem tudom befolyásolni ezt sem, csak véletlen egybeesés. Egy mezei játékos vagyok aki még bekötő úttól is messze lakik.

Rongika0307

New Member
Sziasztok!

Előre leszögezném, hogy nem az 5. hely fáj, de pár gondolatot azért megosztanék.

Először is, amennyiben az első helynél szempont volt a vadnyugati tematika, akkor ezt legyetek szívesek jelezni legközelebb a leírásban. Egyébként igényes, szép munka, gratulálok!

Másodszor, ha a zsűri véleményt alkotott gondolom a versenyzők is megtehetik: a második és a harmadik hely egész egyszerűen röhej (nem szeretném az alkotókat megbantani). Nyilván minden szentnek maga felé hajlik a keze ezért az enyémmel nem hasonlítom őket össze, de Rongika és hepike egyaránt köröket vert mind a 2., mind a 3. helyre.

Egy ilyen jellegű versenyt nyilván soha nem lehet objektív alapon eldönteni, de azért egy 3-4 soros szempontrendszert igazan fel lehetne állítani, akkor, ha erre van igény a zsűri részéről, talán mások is alkotnánk a nonfiguratív szürrealista stílusjegyek égisze alatt.
Köszönöm , egyet értek veled .

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Nézzétek már meg kérlek rendesen azokat a beküldéseket. Például Kasza 3 képet küldött, ugyanarról a tökről más nézőpontokból, és az egyiken van cetli. Nem csak az a kép lett értékelve, amelyet mellékeltek róla. Ez érvényes a többi beküldés esetén is. Seriffnél például nekem a maszkos tök tűnt nagyon kreatívnak, annak ellenére, tükrözve kicsit a mostani helyzetet.

Akit meg érdekel, a zsűrizés úgy zajlik, hogy minden csapattag 1-10 között értékeli az alkotásokat és ez szerint állítjuk fel a sorrendet. Mindenkinek más az ízlése és más szempontok szerint tetszenek dolgok.

A témát pedig itt lezárom, mivel ennek a viselkedésnek ily mód nincs itt helye.

Bogyó

Supporter
The West Csapat
Game Master
Ebben én látok rációt. Szempont rendszer nincs, de indoklást én szívesen adok, melyikben mi tetszett. Ellenben ha a jövőben így értékelünk, ez elfogja húzni a feldolgozást.

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
  • nem cetli, hanem térkő
2408 bővítmény megtekintése

Köszönöm,
Ádám.
Ha véleményemet kérdezed, akkor szerintem ez még plusz pontot is ér, mert nagyon kreatívan tűnteti fel a játékosnevet. Ennek a célja, hogy igazold tied a beküldés és nem másé. Gondolom, hogy ez a kép nem a Googleről lett letöltve, így elég bizonyíték arra, hogy övé a beküldés. Ha mégse így lenne, várjuk a megkeresésed a supporton. A javaslatot a szabályok módosításával kapcsolatban köszönjük, kifogom egészíteni, hogy világosabb legyen a "cetli kérés" oka.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.