Tökfaragó verseny - képek

  • Témaindító DeletedUser17478
  • Kezdés ideje

DeletedUser8504

Vendég
Tessék reklámozni nyitólapon ;). Köszönjük az újabb lehetőséget!
 

DeletedUser17478

Vendég
MPI-versenyt nem akar tervezni az Inno?

Erről nincs infónk. Ez a mostani tökfaragós - és előtte lévő faleveles és receptes - kisebb játékokat a magyar admin csapat ötletelése és szervezésében folynak itt a fórumon.

(Ebből a posztból törölni fogom a nem ide illő kommenteket, ide csak a képeket várjuk)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Köszöntöm a tisztelt egybegyűlteket!

Ma Halloween elmúltának alkalmával egy igen gonoszkodó kis tök került lefotózásra. Azt kérném elnézni, hogy kissé régies "fekete-fehér" a képem, de, hát ugye a vad nyugat világában sem volt ez másféleképpen.

Nézzék meg azokat a lázadó szemeket, a fénylő orrát, és azt, ahol kijönne a gonosz kacaj, jól sejtik ez a száj...

Természetesen megvan e világi színes képben is, hiszen az időutazás ezt is lehetővé tette, ám kénytelen vagyok azt csak akkor megosztani a tisztelt publikummal, ha azt szükségessé teszi.

Screenshot_178_www.kepfeltoltes.hu_.png


Mindenkinek további kellemes Tök-Faragást kíván:

A Rém megteremtője... (Frankeinstein Krisz):D

Ui. Ha lehetne jövőre: halloween estjén hatásosabb volna eme versenyünk kiírása azt is figyelembe véve, hogy rettentő :mad: nehéz volt szerezni egyáltalán halloween tököt, de no para, ez is megvan, szóval ne tessék kétségbe esni, csak lehet, másnak nem volt olyan szerencséje, mint, már kettőnknek, akik találtunk tököt. :)


Továbbá folyamatosan hirdetem a tökölőversenyt játékon belül, hátha, még valaki talál magának ilyen kis gonosz zöldséget... :)
 

DeletedUser17562

Vendég
Sziasztok!
Tekintve, hogy Hallowen már elmúlt, és itthon csak sütőtök volt - az is éretlen - mégis egy a szívemhez közel álló fegyvert, az Arany tomahawkot örökítettem meg.
Remélem felismerhető?! :)




Resize of PB090020.JPG
 

DeletedUser8504

Vendég
Anya mindig mondta, hogy "ne játssz az étellel fiam", ezért nem is volt lehetőségem tökfaragást tanulni.
Végül, hogy ne maradjak ki, CNC tökkarcolással megalkottam egy téli puskát. (ui.: nem kell mindent elhinni) :)


Resize of PB130006.JPG


Gyanúsan ugyanabból a nyersanyagból dolgoztunk a nejemmel... :P
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17053

Vendég
Köszönöm a lehetőséget :)
A nyereményeket mikor kapjuk meg?
 
Fent