Kibeszélő Téli Esemény

LDuck

Veteran Member
Viszont a végéhez:
Már az előző ilyen gyűjtögetős küldinél is a lezárás adott egy rakat kártyát. Amit addigra már 90%-ban megszereztünk. Aki meg nem, az a többiektől megvásárolna. Tehát ennek az 6-nek nem sok értelme van, és általában eladni sem lehet.
A Munkaleírásoknak szintén, szökőévente 1x ha használja valaki, ellenben eladni sem lehet.
Hóember kalap megszerezhető küldiből simán, nem eladható, nem fejleszthető
A sült jó, meg a téli sál gyűjtőknek
 

DeletedUser12080

Vendég
Vaquero és muzsikus 4500 rög a láda. Most komolyan ennyire rámennek a totál fizess vagy takarodj dologra vagy csak ez is a "bünti" része még, mert csóró emberek nem akartam halottak napi eventbe 100 eurót beleverni, hanem inkább vártak volna karácsonyig parasztlogikával... Pofátlanságnak is van vége, amihez közelednek már eléggé :D
 

Törölt tag 18099

Vendég
Vaquero és muzsikus 4500 rög a láda. Most komolyan ennyire rámennek a totál fizess vagy takarodj dologra vagy csak ez is a "bünti" része még, mert csóró emberek nem akartam halottak napi eventbe 100 eurót beleverni, hanem inkább vártak volna karácsonyig parasztlogikával... Pofátlanságnak is van vége, amihez közelednek már eléggé :D
Nem is értem mi a baj ezzel, nyugodtan költsön mindenki 80 eurót erre a csodálatos, eseményekkel teli, havi 250 tételes változtatásokban gazdag játékra ahol csupa jó és barátságos ember dolgozik!

Viccet félre téve, én számítottam erre a pénzéhességre, de nem gondoltam volna hogy ennyire pofátlan lesz a cég egy clearly szerencsejátékot promótáló event érdektelensége miatt, amiben fiatalkorúak vehetnek részt. A német jog kedveli ezt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

NeverendingRoad

Well-Known Member
Évekig nem foglalkozunk a párbajosokkal, a párbajosok 95%-a eltűnt.
Megoldás: Párbajszint csökkentő ital+ 4500 rögös párbajszettek.

Párbajosok:
-Ó igen végre! Végre visszajöhetünk párbajozni.
Alapból ezt a szettmániát nem értem már... Kihagytam kb 5 évet, nézegettem itt az elmúlt évek csudaszettjeit, az első pár még fix statot adott, a szinten alapulóak először csak 0,1-0,2 statot / szint, most már felmentünk 0,4-ig is. 5 év múlva már +1 statot adnak, a rögösek meg 1,2-t? Nyitogatjuk itt a jégcsapokat, florin jött egy allan és egy csinga szett, megy a bajszosnak, 5+ éve meg ez volt a császárkirály cucc :D

A boltok szerepe gyakorlatilag 0, persze ha egy küldihez kell valami, akkor fél nap, mire összevadászol egy embert, hogy kirakjon neked valamit. Adjanak akkor 50 statot a bolti cuccosok is, mert ez így értelmetlen... Új világon is gondolom addig van embereken ilyen-olyan bolti cucc, amíg ki nem jön az első event.
 

-Lótusz-

Active Member
köszi belze, király vagy:cool:
Köszi szépen, annyi felesleges dolgot írnak, de azt, hogy mit hol találsz meg, no azt nem. Ràadásul a játék leírása sincs meg legtöbb esetben idejében, csak a végefelé és az sem magyarul. Ezt egyszer már megjegyeztem, akkor kaptam hideget meleget, szövegesen, hogy azért az nem így van ám! De sajna így van. No mindegy én vagyok a hülye, hogy komolyan veszem a játékot. :P
 

Mr. T.

THE DEVIL
Köszi szépen, annyi felesleges dolgot írnak, de azt, hogy mit hol találsz meg, no azt nem. Ràadásul a játék leírása sincs meg legtöbb esetben idejében, csak a végefelé és az sem magyarul. Ezt egyszer már megjegyeztem, akkor kaptam hideget meleget, szövegesen, hogy azért az nem így van ám! De sajna így van. No mindegy én vagyok a hülye, hogy komolyan veszem a játékot. :p

és tényleg..

peace :)
 
Fent