Távozásunk

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17478

Vendég
Kedves Játékosok!

Sajnálattal közöljük, hogy a mai naptól az alábbi adminok távoznak a csapatból:
- Rönk, Sunshine, Negan, macaron, mandarinréce és Kacsa

Az ok az hogy nem tudunk együtt dolgozni Syntex cm-el. Többségünk hosszú évek óta a Csapat tagja, sok időt és energiát vittünk bele, de ez úgy tűnik nem volt elég ahhoz hogy a csapat megbecsült tagjának tekintsen a CM bennünket.

Veletek még találkozunk, játékosként a játékban :)

A The West Csapata
 

DeletedUser17845

Vendég
Én azért bízok benne, hogy egy másik vezetés alatt viszont látunk még titeket! :)
Aztán lehet tiltani a fórum fiókom nagy ívben tojok rá. :D
 

DeletedUser

Vendég
Végtelenül sajnálom és köszönöm a munkátokat!!
Remélem találkozunk még. :)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok!

Sajnálom, de belső, vállalati ügyeket nem tudjuk nyilvánosan megvitatni. Ugyanakkor nagyon sajnálom a csapatom döntését, és szeretném megköszönni mindegyikük munkáját és a sok jót amit tettek a közösségért.

Ugyanakkor mindenkit szeretnék biztosítani arról, hogy ez a változás a játék működésére nem lesz semmilyen hatással. Én továbbra is itt vagyok és mindenben maximálisan a segítségetekre leszek, és képviselni fogom az érdekeiteket. Hamarosan új felvételt fogok hirdetni a csapatba, akik úgy érzik szívesen segítenék a közösséget, azokat szívesen várom.
 

DeletedUser17988

Vendég
Nagyon sajnálom, Sunshine volt a kedvencem. :( Én szívesen segíteném a közösséget, biztosan jelentkezek majd!
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Én az InnoGames képviseletében vagyok jelen, és a döntéseim és cselekedetem maximálisan képviselik a vállalat értékeit és érdekit. Ha ez nem így lenne, gondolom sejthetitek, nem én írnék most nektek.

Ugyanakkor mint ahogy már említettem, ez egy belső, nem publikus ügy, amelyet sajnos nincs lehetőség kitárgyalni és megbeszélni. Bármilyen személyes motivációs is vezette a csapattagokat erre döntésre, ezt el kell fogadnunk és a jövőre koncentrálni. Én pedig azért vagyok itt, hogy a helyzetet megoldjuk, és biztosítsalak arról, hogy továbbra is változatlanul megkapjátok a szükséges segítséget és közösségi játékokat. Bár jelenleg egyedül vagyok, ettől függetlenül decemberre rengeteg játékot készítettem, értékes nyereményekkel és ezeket meg fogjuk tartani, a részletekkel hamarosan jelentkezem. Mint már említettem, semmilyen hatással nem lesz számotokra a csapat távozása.

Biztosítok mindenkit arról, hogy a Support a tagváltozások ellenére is a játék és az érdekeitek szolgálatában áll, és ezzel egyidejűleg egy új és jobb korszak nyílik a magyar The West történetében. Ebben az átmeneti időszakban mindenkinek a türelmét, támogatását és bizalmát szeretném kérni.

Ami pedig a sértő és alaptalan vádolásokkal teli hozzászólásokat érinti, eltávolításra kerültek. Ugyanakkor mivel minden szükséges információ elhangzott már, a témát lezártnak tekintem, mivel ez egy belső ügy és nincs lehetőség a kitárgyalására.

Amennyiben valaki úgy érzi bármilyen ügyet megszeretne velem beszélni, úgy érzi bármilyen ügyben rossz döntés született, kérem vegye fel velem a kapcsolatot a Support rendszeren keresztül, és igyekezni fogok a legjobb tudásom szerint a segítségére lenni.

Köszönöm mindenkinek a megértését!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent