Kibeszélő Szettek bónuszai

Deleted User - 779988

Vendég
Kedves játékosok !

Itt oszthatjátok meg véleményeteket velünk és egymással Szettek bónuszai oldallal kapcsolatban.

Üdvözlettel,
Shadow Bandit
A The West Csapata

:dastardly:
Mivelhogy a játék kb összes területén fontosak a képességpontok, ezért nagyjából használhatatlan. Párbajban-erődharcon kritikus, hogy mi mennyi pontot ad, építésnél is eléggé meghatározóak a pontok száma, illetve a gyors szettjeinknél is fontos a sebesség bónusz mellett, hogy mennyi pontot ad a lovaglásra.

Valamire biztos lehet használni, valaki majd leírhatja. Személy szerint én nem találom értelmét.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Mivelhogy a játék kb összes területén fontosak a képességpontok, ezért nagyjából használhatatlan. Párbajban-erődharcon kritikus, hogy mi mennyi pontot ad, építésnél is eléggé meghatározóak a pontok száma, illetve a gyors szettjeinknél is fontos a sebesség bónusz mellett, hogy mennyi pontot ad a lovaglásra.

Valamire biztos lehet használni, valaki majd leírhatja. Személy szerint én nem találom értelmét.

Köszönöm, hogy képes voltál értelmes módon kifejteni gondolataidat , sokan erre sajnos nem képesek olykor.
Igazad van , beismerem hogy nem sok értelme van így , viszont kezdőbbeknek sok segítséget nyújthat szerintem. Maga a táblázat szerintem átlátható , és jó összegzés.

SB :dastardly:
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Kiváló, gyors áttekintő felület. Előszűrőként is jól használható, ami könnyíti utána a célzott kereséseket a wikin. Túl nagy innovációt nem igényelt ennek a létrehozása, viszont az biztos, hogy van mögötte munka bőven. Összességében azt tudom mondani, hogy egyszerű, de nagyszerű.

Az egyetlen dolog, amit jogosan lehet hiányolni az az, hogy mivel már sok szett esetében nem csak a szettbónusz ad tulajdonság- és képességpontokon túli bónuszt, hanem a konkrét szettdarabok is, érdemes lehet azokat is hozzáadni. (Például: a Vadnyugati péntek fegyverszett ez alapján nem tűnik különösebben jó TP-s fegyverszettnek a nyers szettbónuszból fakadó TP bón miatt, de ha ránézünk a szett darabjaira, azért rögtön látjuk, hogy nagyon más a helyzet.)
Ez szerintem még hiányzik ahhoz, hogy valóban jól lehessen hasznosítani a gyakorlatban. Régen, amikor az egyes szettdarabok még nem adtak tulajdonságpontokon és képességeken kívül egyéb bónuszokat, ez még így elegendő lett volna -sőt, nagyon is jól jött volna-. De a jelenben ez így már kevés, hiába hiánypótló. Még várnám ezzel a kiegészítést, úgy lenne teljes.

Egyébként jó látni, hogy nem spórolod ki a munkát :up:
 

Kanyim

Veteran Member
Köszönjük a munkádat.

Termékszedős, szerencsét adó, pénzt adó, TP-t adó szettek összekombinálására nagyon hasznos.

Jó ha valakinek sok rögös cucca van amik már darabonként is jelentős bónuszt adnak annak már nem elég ezt néznie hanem jól össze kell kombinálnia hogy ha beteszek 2 olyan rabot akkor 4 darabos szettben melyik adja még a legtöbb TP..stb.

De alap tombolás felszerelésekkel rendelkezőknek ilyenekre tökéletes ez.
 
Fent