Szerverhiba

DeletedUser13388

Vendég
Most be tudtam lépni, de se felszerelés, se chat, se munkát nem tudok kezdeni :D

Palinka Pal

Vendég
zseniális, hogy valahogy mindig az erődharcnál csesződik szét a szerver.. szerencsére a fél csapat maradt városban megint egy kedves kis szerverhiba miatt...

és vajon miért mindig csak a buffalo?

No, kiegyenlített volt a szívás, mert nekünk is városban maradt egy jóadag ember, valamint a sorozás elején csapott be a ménnykű. Utána meg, amikor be tudtam lépni, azt írta, hogy lemaradtam az erődharcról, pedig ott voltam. :blink:

DeletedUser2847

Vendég
Megjegyzem a helyetekben örülnék, hogy nem jutottatok be harcra... Én még mindíg harcolok, tehát nem tudok menni sehova, s ha így marad a ma esti harcra sem érek oda (persze, lehet az sem lesz megtartva :D) úgyhogy számításba véve, hogy ez a harc nem fog jelenteni tp-t vagy kötvényt, eléggé jó napjaim lesznek :D

moonshadow

Vendég
Megjegyzem a helyetekben örülnék, hogy nem jutottatok be harcra... Én még mindíg harcolok, tehát nem tudok menni sehova, s ha így marad a ma esti harcra sem érek oda (persze, lehet az sem lesz megtartva :D) úgyhogy számításba véve, hogy ez a harc nem fog jelenteni tp-t vagy kötvényt, eléggé jó napjaim lesznek :D
...szintén zenész még mindig ott vagyok Olvadt Acélban... :p

DeletedUser11118

Vendég
Inkább fogalmazzunk úgy, hogy ment :)) Kb bírt 4 órát :))

DeletedUser2847

Vendég
Ez van, így szeretem ezt a szervert :D
Mindegy, találtam magamnak jobb elfoglaltságot, kutathatom az új térképet :D

DeletedUser14395

Vendég
folyamatosan kifagynak az ablakok, legyen az a felszerelés ablak, tg, jelentés, vagy piac, ha nagyobb mennyiségű itemet, vagy jelentést kap az ember (10+ db)

próbáljatok javítani valamit, mert hihetetlenül idegesítő... köszi

Utoljára egy moderátor szerkesztette: