Szerverhiba

Fiction

Vendég
Kedves Játékosok!

A szerver akadozása központi hiba miatt van, amiről értesítettük az illetékes embereket, és reméljük, hogy mihamarabb megjavul a szerver.
Tehát ne essetek kétségbe, a hiba nem nálatok van. Kérjük ne írjatok több levelet ezzel kapcsolatban a supportra, tudunk a hibáról, és így is több ember jelentette már, mint szükséges. :D
Addig is kitartás, és legyetek türelemmel!
Köszönjük a megértéseteket!

The West Csapat, Fiction

Utoljára egy moderátor szerkesztette:

flavo

Vendég
Kérdésem az lenne hogy aki prémiumot használ és folyamatosan kidobálja a szerver, aminek eredményeképpen játszhatatlan a játék. Annak a napok pluszban jóvá lesznek írva vagy lepereg egy hét prémium úgy hogy nem is tudjuk kihasználni?

Mert ugyebár az hogy a pérmiumban a plusz jövedelem meg a + energia be van kapcsolva az napokban számol. és amikor 7 szer kell megpróbálnom belépni azért hogy munkát tudjak berakni az elég idegesítő

Végzetes hiba

A világ jelenleg nem elérhető

A főoldalra.

nem ezért fizetek prémiumot hogy ezt lássam amikor belépek és ha valahová kattintok. Én örülök annak hogy dolgoznak a problémán csak a kitartás meg a türelem le fogja vinni a prémiumot úgy hogy nem is volt kihasználva és nem az én hibámból

Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13863

Vendég
Nos igen.Ez igy kissé igazságtalan...
Velem is megtörtént ez.
Ha jó számoltam 2-3 napot vesztettem a prémiumból és legalább 10-20 óra munkaidőt.

flavo

Vendég
Tisztelt Support!

mikor lesz megoldva a próbléma? mert már egy órája nem tudok belpni buffalora és kezd tele lenni a f.. ezzel a dologgal.

DeletedUser14080

Vendég
Ha bárcsak egy óra lenne..!
Én tegnap 18:00 körül vettem észre, amikor mentem volna erődharcra...
Sok sikert a javításhoz!

Üdv!

DeletedUser13761

Vendég
Hát nem tudom ki mit gondol de én valahogy nem tudom megérteni hogy mi f*sz lehet már megint és szerintem elég türelmesek voltunk eddig is.

abcdefghijkl

Vendég
ez akkora csórás nekem kapajak prémet me feleslegesen megy egy autómatizálás
oda akartam érni, erődharcra elhasználtam a húsvéti tojást hogy gyorsabb legyek, azért fontos volt időben odaérni hogy fel se tudjak lépni...
én megértem hogy szerverhiba, de akkor legalább prémet kapjunk ha fölöslegesen megy
meg azért a nem prémezők is megérdemelnének valami kártérítést

DeletedUser12382

Vendég
Egy havi javítás kicsit sok

Hmmmm. Javítják. Ennyi probléma után már illik megjavítani, vagy törölni a játékot, és bevallani, hogy az Inno Games többet vállalt, mint amit teljesíteni tud.
Egyébként én is igencsak kíváncsi vagyok az elvesztegetett aranyaink sorsára, már kezd túlzás lenni.
Azt is szeretném tudni, hogy mi lehet az oka, hogy nem tudok a supportra bejelentkezni. Ugyanis ha megpróbálom, azt írja vissza, hogy rossz jelszó. Érdekes, mert ugyanazzal játszok, illetve most írom ezt a förmedvényt...

moonshadow

Vendég
Hmmmm. Javítják. Ennyi probléma után már illik megjavítani, vagy törölni a játékot, és bevallani, hogy az Inno Games többet vállalt, mint amit teljesíteni tud.
Egyébként én is igencsak kíváncsi vagyok az elvesztegetett aranyaink sorsára, már kezd túlzás lenni.
Azt is szeretném tudni, hogy mi lehet az oka, hogy nem tudok a supportra bejelentkezni. Ugyanis ha megpróbálom, azt írja vissza, hogy rossz jelszó. Érdekes, mert ugyanazzal játszok, illetve most írom ezt a förmedvényt...
most meg azt írja ki hogy a bejelentkezési azonosítód lejárt...
kezd nagyon tele lenni a hócipőm a Buffalo szerverrel...

DeletedUser14245

Vendég
Arany szablya

Sziasztok!
Valaki nem tudja véletlenül,hogy a frissitéssel változtak-e a feltételei,vagy ez is buffaloi specialitás,hogy itt nem tudom megcsinálni élesitést elsöre,söt nem tudom hanyadikra.
A köfejtéses résznél vagyok elakadva.
A másik,hogy akárhogy számolom,és tw.pro is ezt mutatja,tudnom kéne sirt rabolni,és folyamatosan 2 munkapont hiányzik.

Uff Iceweasel

dipaa

Vendég
Sziasztok, nekem az lenne a problémám, hogy a piacon 6000$ -ért vettem meg Lincoln cilinderét (első vásárlásom volt), és utána írta ki, hogy azon a piacon kell átvennem, ahol megvettem a terméket, de nem tudom sehonnan se kideríteni, hogy hol vettem. :( ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.
üdvözlettel.: Viktor !

DeletedUser2234

Vendég
Sziasztok, nekem az lenne a problémám, hogy a piacon 6000$ -ért vettem meg Lincoln cilinderét (első vásárlásom volt), és utána írta ki, hogy azon a piacon kell átvennem, ahol megvettem a terméket, de nem tudom sehonnan se kideríteni, hogy hol vettem. :( ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.
üdvözlettel.: Viktor !
rákattintasz a városodn belól a piacra, vásárlási ajánlatok, jobbról a 3 ikonnál látod, hogy mennyi időre van tőled az eladás helye és hogy melyik városban adták el. rákattintasz az távolságra és fel is hozza neked

DeletedUser14395

Vendég
ismét van valami a szerverrel, a chat és az erőd ablakok nem töltenek be, lassú az egész..

(más világ, pl a colorado ezalatt hibátlanul fut)