Kibeszélő Szerver zárás: Buffalo

Üdv.

Mivel vagyon V1en is, mint buffalon több,mint 10 éve és floridán is mi a fészkes fenét csináljak,ha nem akarok eldorádóra menni????:mad::mad::mad: Ezt jól kitalálták...... Ott van egyáltalán élet???
Gyere csak Eldóra, megtudod mi az a hc világ. Amúgy ki van halva amikor nem vagyok éppen fent Ken, Belze, Tpp, Láki, Lold, Bili, CPT haverjaimmal.
 

Mr. T.

THE DEVIL
MrT "én is vagyok majdnem mindenhol, de mindent is meg lehet oldani.."

1000 köti, 80 bónusz medál stb.. ?

uhh.. hát.. néha nem árt őket felhasználni, főleg ha már megírták, h leállították a regisztrációt az adott világokra..
a kötiért lehet venni jó pár dolgot.. ;)

kár, h megszüntették a termékek áthelyezését.. legalább az ilyen időkre való tekintettel engedélyezhetnék..

ADMINOK: ezt nem lehetne a költözés ideje alatt megvalósítani? ( tudom-tudom, továbbítva a fejlesztő csapat felé.. )

Figyelj, 100 főről beszélgetünk már csak, ami kb semmi, és csak annyit kellene tenni, amit kértem. Az, aki alapból már fel se lép oda, vagy nem csinál semmit, és édesmindegy hogy szenvednek az ott maradt aktívok, az ennyi szivességet megtehetne igazán nekünk

megtehetné.. ez a kulcsszó.. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Törölt tag 18099

Vendég
megtehetné.. ez a kulcsszó.. :)
Na igen. Csak azt nem értem ebben mi olyan nehéz megtenni, amikor semmi nem történik már ott az ég világon :D foggal és körömmel ragaszkodni egy semmihez, mert az jó, de tovább gondolni az egész helyzetet már nem lehetne, ami pozitív változást hozna kb mindenkinek. Annyira mondanék erre valami, de attól felrobbanna az egész fórum. (nem káromkodás, gyakori nemzeti gondolatmenet, ami jellemez nagyon sok embert)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Na igen. Csak azt nem értem ebben mi olyan nehéz megtenni, amikor semmi nem történik már ott az ég világon :D foggal és körömmel ragaszkodni egy semmihez, mert az jó, de tovább gondolni az egész helyzetet már nem lehetne, ami pozitív változást hozna kb mindenkinek. Annyira mondanék erre valami, de attól felrobbanna az egész fórum. (nem káromkodás, gyakori nemzeti gondolatmenet, ami jellemez nagyon sok embert)

hm.. lehet, h sok pénzük van a szerveren, nem? vagy olyan cuccaik, melyeket nem tud átvinni más szerverre?

MÁS: ADMINOK, a többi zárt regisztrációs szerver bezárása Buff után vagy Buff zárása közben következik be? nem haragszom ám meg, ha a többire is kapok választ :) kiemeltem mindenhol, hátha így jobban látható..
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Üdv.

Mivel vagyon V1en is, mint buffalon több,mint 10 éve és floridán is mi a fészkes fenét csináljak,ha nem akarok eldorádóra menni????:mad::mad::mad: Ezt jól kitalálták...... Ott van egyáltalán élet???

Ha lehetne melyik világra szeretnél költözni? A költözés azokra a régebbi szerverekre elérhető ahol a legnagyobb a játékos állomány.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
hm.. lehet, h sok pénzük van a szerveren, nem? vagy olyan cuccaik, melyeket nem tud átvinni más szerverre?

MÁS: ADMINOK, a többi zárt regisztrációs szerver bezárása Buff után vagy Buff zárása közben következik be? nem haragszom ám meg, ha a többire is kapok választ :) kiemeltem mindenhol, hátha így jobban látható..

A világok zárást a központ határozza meg. Minden esetben előre bejelentjük, ha egy szerver zárásra fog kerülni.
 

DeletedUser17063

Vendég
Sajnálom, hogy bezárt, de már ideje volt. Remélem minimálisan azért segítettem a döntést, azáltal, hogy töröltem az ottani karakteremet (ABCDGHI-ről is) és bízok benne, hogy más is tett így. :) Aki tehette már korábban elköltözött, de még fenttartott sok eventes karakter miatt még mindig úgy gondolták, hogy megéri és van rá igény?! Eventes időszakban az ilyen szervereken megugrik egy kicsit az aktív játékosok száma, hogy utána vagy a tárgyakat vagy azokból befolyt összeget átvigyék valamilyen formában. Na ez ami már az amúgy is kevés játékos bázis miatt szinte lehetetlen volt - nem teljesen - egyáltalán nem volt értelme ott játszani. Nem azt mondom, h azonnal zárjon be az összes és törölje mindenki a 150-es karakterét, főleg olyan esetben, aki mindegyik szerveren megtalálható, de ő is beláthatja, hogy 2-3 karakter közül melyiket érdemes megtartani és melyikről lehet esetleg lemondani :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Miért nem zárjuk be az összeset és mehetne mindenki a Lóma világra? egy szerver bőven elég ennyi játékosnak

Igen, de ez a Te/Mi érdeked/érdekünk. Nem az övék.

Ennél pontosabb információnk nincs, ez a szerver zárás van jelenleg tervben és megvalósítás alatt.

Rendben, ez így perfect válasz :)

Biztos akkor zárják be, hogy ha meglehet egy eventet rög nélkül is nyerni :D

#vótmá ilyen? :D
 

Aviendha

Active Member
Ugyan engem nem érint, de azt tartanám korrektnek, ha ilyen kötelező bezárások alkalmával, amennyiben az illető nem tud/nem akar átköltözni másik világra, akkor a karakterén lévő speciális, amúgy nem eladható tárgyakat át lehetne rakatni másik karakterére. Mégha nem is az eventgyőztes fegyók (mert az visszaélésre adhat okot), de pl rögért megvett ruhaszettek, előző VB-n megnyert tárgyak, egyéb nyereményekkor vagy bónuszkódból kapott különleges dolgok. Nagyon kellemetlen, ha valaki elkölt pár száz rögöt, majd megy a levesbe :)
Tudom, hogy nem az itteni admin csapat hatásköre, de jó lenne, ha keményen fellépnének ez ügyben a főnökség felé. Egy németnek valószínű sokkal kevésbé megterhelő másik szerveren is megvenni az cuccokat rögből, mint egy magyarnak.
 
Fent