Kibeszélő Szerver zárás: Buffalo

jaklee

Veteran Member
Igen, erre szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy ha nincs hova költöznötök, akkor:

Kérelmet nyújthatsz be a support csapathoz, amennyiben az alábbi összes követelmény teljesül egy adott tárggyal kapcsolatban:
  • A tárgy csakis egy kiárusítás alkalmával volt elérhető és nincs semmilyen lehetőség az újra megvásárlásra,
  • A tárgy aranyrögökért lett megvásárolva,
  • A tárgy nem eladható a piacon.

Hát ez elég lehangoló, örülök hogy még pár évig ez a költözősdi engem nem érint :D

Csak kíváncsiságból, például egy "Veterán ló" tárgyat átraknátok? (Már nem megszerezhető sehogy - gondolom max nyereményjátékból, ritkaság, és nem rögös vétel volt)
 

.RandomHero.

Veteran Member
Vagy olyan írja, akinek NEM Buff- és NEM Florida a fő karaktere. Ahogy OwN3D is írta.. dönteni kell, h melyik az értékesebb..

Arról ne is beszéljünk, h annyira váratlanul senkit se érhetett a döntés annak fényében, h ABCD világokra beszüntették a regisztrációt.. ez pedig annak az előszele volt, h hamarosan zárják őket.. akkor kellett volna döntésre jutni, h mely karakterrel mit kezdenek.. és nem most kapkodva, dühöngve..
ráadásul, szintén várható volt, h v1, Flo- és ElDo világok lesznek a célállomások..
na és ACD fertőiből lehet majd szintén mindhárom célállomásra teleportálni? (V1,Flo,Eldo)
 

csacsi2

Member
Hát ez elég lehangoló, örülök hogy még pár évig ez a költözősdi engem nem érint :D

Csak kíváncsiságból, például egy "Veterán ló" tárgyat átraknátok? (Már nem megszerezhető sehogy - gondolom max nyereményjátékból, ritkaság, és nem rögös vétel volt)

Ez engem is érdekelne mert a csak és kizárólag rögös vásárlás... szóval ha vettem is a több "millió" ruhából valamit röggel azt már évtizedek után meg nem mondom! Fejlesztett cuccaimra igényt tartanék, notorius fejlesztő vagyok és nagyot buknék rajta! Főleg mert a játék mostanra semmi másról nem szól csak az öltözködésről :( esetleg a jól öltözött erődharcokról...
kalandorként kiesett minden a játékból amiért egyáltalán játszottam. Maradtak a haverok (szövi) és az olyan dolgok amik jelentősége szintén mostanra elhanyagolható! buff,kaland,képességpontok,tárgytalálás,gyüjtögetés és bárni amivel kitartó játékkal felülkerekedhetnék, vagy legalább is kompenzálhatnék!
Minden esetre ha a rögös részt kivennék annak örülnék! Többek között a free játékosok ne legyenek már ennél is jobban megszivatózva!
Elég baj hogy Nem látják be a szervernyitogatás csak ront a helyzeten mivel sokkal nagyobb lesz a szétszéledés / terülés, ilyen kevés magyar létszámmal!
Akit kellemetlenül érint a minden világon karakter kérdés nekik csak annyit mondanék (én megmondtam :D ) hogy néha jobb párat visszalépni és onnan folytatni! ... bár ebben a rendszerben amit most csinál az INNO a visszalépés rendszeres lehet (nyitok egy újat, zárok egy régit)...
Mem fogok ilyen feltételek mellett 5 évente költözni az biztos inkább befejezem... 10 évnyi "munka" eredményét nem kellene semmibevenni az illetékeseknek! :mad: A "gatyátlan" west idejében még nem gondoltuk volna hogy az évek elszállnak és vele együtt a kitartó játék eredménye hogy semmibeveszik az elpocsékolt éveket!:(
 

bobojsza

Well-Known Member
Kedves .RandomHero.!

Tudtommal a képességpont vásárlással van ez összefüggésben, amiről itt tudsz jobban utánajárni: https://wiki.the-west.hu/wiki/Világok

Üdvözlettel.

Krisztoph Snow


Régebben kifejtettem már, hogy anno nagyon sokat számított a képesség pont vásárlás, nagy előnyökhöz lehetett jutni.
Mára ez az lehetőség egyáltalán nem jelent nagy előnyt, sokkal többet ki lehet hozni a szettekből/fejlesztésekből...

Ha valóban az az ok, hogy nem lehet képesség pontot vásárolni (régen tuti ez volt) ideje lenne továbblépni a régi beidegződéseken...
 

DeletedUser17063

Vendég
:mad: A "gatyátlan" west idejében még nem gondoltuk volna hogy az évek elszállnak és vele együtt a kitartó játék eredménye hogy semmibeveszik az elpocsékolt éveket!:(

Igen, de ez nem újkeletű dolog! Sok más játék zárt már be az évek alatt, amelyeket kipróbáltam. Saját magunk szórakoztatása véget vagyunk itt és pocsékoljuk az időnket a the-westre. Egyszercsak lekapcsol az egész játék, mert 10 ember miatt nem éri meg fenttartani egy szervert - bár akkora igényeket kiszolgál egy otthoni gép is. :)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Ez engem is érdekelne mert a csak és kizárólag rögös vásárlás... szóval ha vettem is a több "millió" ruhából valamit röggel azt már évtizedek után meg nem mondom! Fejlesztett cuccaimra igényt tartanék, notorius fejlesztő vagyok és nagyot buknék rajta! Főleg mert a játék mostanra semmi másról nem szól csak az öltözködésről :( esetleg a jól öltözött erődharcokról...
kalandorként kiesett minden a játékból amiért egyáltalán játszottam. Maradtak a haverok (szövi) és az olyan dolgok amik jelentősége szintén mostanra elhanyagolható! buff,kaland,képességpontok,tárgytalálás,gyüjtögetés és bárni amivel kitartó játékkal felülkerekedhetnék, vagy legalább is kompenzálhatnék!
Minden esetre ha a rögös részt kivennék annak örülnék! Többek között a free játékosok ne legyenek már ennél is jobban megszivatózva!
Elég baj hogy Nem látják be a szervernyitogatás csak ront a helyzeten mivel sokkal nagyobb lesz a szétszéledés / terülés, ilyen kevés magyar létszámmal!
Akit kellemetlenül érint a minden világon karakter kérdés nekik csak annyit mondanék (én megmondtam :D ) hogy néha jobb párat visszalépni és onnan folytatni! ... bár ebben a rendszerben amit most csinál az INNO a visszalépés rendszeres lehet (nyitok egy újat, zárok egy régit)...
Mem fogok ilyen feltételek mellett 5 évente költözni az biztos inkább befejezem... 10 évnyi "munka" eredményét nem kellene semmibevenni az illetékeseknek! :mad: A "gatyátlan" west idejében még nem gondoltuk volna hogy az évek elszállnak és vele együtt a kitartó játék eredménye hogy semmibeveszik az elpocsékolt éveket!:(
A költözés által minden tárgyad átköltözik az érintett világra, így semmi nem veszik el. Ha rendelkezel minden érintett világon fiókkal és nem szeretnéd törölni őket, akkor kérlek bármikor fordulj hozzánk bizalommal a supporton keresztül és azon leszünk hogy segítsünk neked azon tárgyak átköltöztetésében, amelyeket lehet.
 

Simple

Well-Known Member
Ex-Csapattag
Csak kíváncsiságból, például egy "Veterán ló" tárgyat átraknátok? (Már nem megszerezhető sehogy - gondolom max nyereményjátékból, ritkaság, és nem rögös vétel volt)

Alapvetően azokat a tárgyakat tudjuk segíteni áthelyezni egy másik világra, amelyek mind a 3 megfogalmazott pontnak eleget tesznek, azonban, ha valamiről nem tudod eldönteni vagy úgy érzed, hogy az egy olyan tárgy, amelyet igenis szeretnél és szerinted kivételes esetbe sorolható, hogy máshol használd, írd meg nekünk ticket formájában és megbeszéljük, illetve igyekszünk neked áthelyezni. :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Admin-csapat: az új szettek árverezhetőek lesznek a költözés vége előtt még? ha nem, akkor az új szetteket át lehet tenni másik karakterre, másik világon? Esetemben adott világon van karakterem, de törölni akarom, h a Buffalon lévő átvigyem oda. De ha az adott világon lévő új szettek nem lesznek eladhatóak addig, akkor hogyan tudom ezt megoldani/kivitelezni?
 

Trawers

Well-Known Member
Egyáltalán valaki érzékelte buffalón, hogy vége, finish, finitó. A kocsma full üres, 1 hülyét kivéve:oops: Senki nem akar V1-re, vagy bárhová költözni? Ha igen jelezze és átpakolok hozzá. Természetesen megfizetem a szállítást.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Admin-csapat: az új szettek árverezhetőek lesznek a költözés vége előtt még? ha nem, akkor az új szetteket át lehet tenni másik karakterre, másik világon? Esetemben adott világon van karakterem, de törölni akarom, h a Buffalon lévő átvigyem oda. De ha az adott világon lévő új szettek nem lesznek eladhatóak addig, akkor hogyan tudom ezt megoldani/kivitelezni?
Árverezhetőek lesznek Buffalo világ bezárása előtt a mostani húsvéti szettek.
 
Fent