Kibeszélő Szerver zárás: Buffalo

.RandomHero.

Veteran Member
a mostani húsvétit úgy nyertem volna meg, de a végén 150et mégis elköltöttem (amit nem kellett volna, ha az elején 2-3 nap összegyűjtött tojásokat nem rosszul használtam volna el, és a tojásgyűjtőt időben nyitogáltam volna :D )
Most akkor lehet én tehetek a szerver bezárásról ? :D
jackson, iowa is rög nélkül, illetve minimális röggel elhozható volt
 

-Lótusz-

Active Member
MrT "én is vagyok majdnem mindenhol, de mindent is meg lehet oldani.."

1000 köti, 80 bónusz medál stb.. ?
Sziasztok. Az itt megjelenő bejegyzéseket olvasva nekem az tűnik, hogy a költözés során semmit nem lehet átvinni az új szerverre. Miért nem? Hisz majd mindenki "pazarolt" rögöt valamire, speciális ruhára, vagy akármire.
Jó lenne, ha nem így lenne . Kérem, ha rosszul értettem a bejegyzéseket, cáfoljatok meg nyugodtan.
Mert ha ismét a nulláról kellene indulni egy másik világon, nos azt hiszem akkor én is úgy döntenék, hogy köszi, de itt a vége.
Arról nem is beszélve, hogy más játékokba megtudták oldani, hogy mindent átvittek az új szerverre. Remélem azért egy kis odafigyeléssel, ügyes programozóval itt is meglehetne oldani.
Köszönöm: -Lótusz- Georgiáról
 

Kenneth G

Kroki-fan
Sziasztok. Az itt megjelenő bejegyzéseket olvasva nekem az tűnik, hogy a költözés során semmit nem lehet átvinni az új szerverre. Miért nem? Hisz majd mindenki "pazarolt" rögöt valamire, speciális ruhára, vagy akármire.
Jó lenne, ha nem így lenne . Kérem, ha rosszul értettem a bejegyzéseket, cáfoljatok meg nyugodtan.
Mert ha ismét a nulláról kellene indulni egy másik világon, nos azt hiszem akkor én is úgy döntenék, hogy köszi, de itt a vége.
Arról nem is beszélve, hogy más játékokba megtudták oldani, hogy mindent átvittek az új szerverre. Remélem azért egy kis odafigyeléssel, ügyes programozóval itt is meglehetne oldani.
Köszönöm: -Lótusz- Georgiáról
Mindent át tudsz vinni, a szintedtől kezdve a ruhádon át, az eredménypontokig.
Egyedül a jelentésedet, a városodat, barátlistád stb. nem viszed át.
Addig is itt egy segítség: https://wiki.the-west.hu/wiki/Költözés
 

Mérnök.

Member
Mivel sehová nem tudok költözni...csak költöztetni...Ezért elég érdekesen alakul az összes( nem kevés) szerencse cuccom amit csak fejleszteni lehet-de minek-mivel el/át nem adható. Tehát maradnak a semmiben. A másik a fejlesztett felszerelés,amit értelemszerűen a magam felelősségemre fejlesztettem...Azok is maradnak a "felhőben" szintén eladhatatlanok...Amit meg is értek,de így hogy megszűnik a karakter ( nem az én hibámból) ezt elveszik tőlem... Érdekesek ezek a dolgok,ahogy a fejed felett döntenek,pedig Te kitartó voltál Buffalon,hiszen még ott vagy...Akkor nem a Te hibádból zárják be,de a cuccaidat is elveszik...

Ui: Nem kell jönni azokkal a dolgokkal,hogy itt-ott szüntesd meg a karaktered,és költözz át oda.Ilyeneket csak az ír aki nem érti a játékot...Hiszen ott is van fejlesztett cucc,stb. Bukás ennek a vége. Pl . semmi értelme nem volt megcsinálnom az aranyrögös eventet,pedig abban volt munka bőven,hogy összejöjjön az a mennyiség ami elég volt a komplett felszerelésre...Vicc. Indulatmentes írás tartalom.Gondolatok kerültek csak ide.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Mivel sehová nem tudok költözni...csak költöztetni...Ezért elég érdekesen alakul az összes( nem kevés) szerencse cuccom amit csak fejleszteni lehet-de minek-mivel el/át nem adható. Tehát maradnak a semmiben. A másik a fejlesztett felszerelés,amit értelemszerűen a magam felelősségemre fejlesztettem...Azok is maradnak a "felhőben" szintén eladhatatlanok...Amit meg is értek,de így hogy megszűnik a karakter ( nem az én hibámból) ezt elveszik tőlem... Érdekesek ezek a dolgok,ahogy a fejed felett döntenek,pedig Te kitartó voltál Buffalon,hiszen még ott vagy...Akkor nem a Te hibádból zárják be,de a cuccaidat is elveszik...

Ui: Nem kell jönni azokkal a dolgokkal,hogy itt-ott szüntesd meg a karaktered,és költözz át oda.Ilyeneket csak az ír aki nem érti a játékot...Hiszen ott is van fejlesztett cucc,stb. Bukás ennek a vége. Pl . semmi értelme nem volt megcsinálnom az aranyrögös eventet,pedig abban volt munka bőven,hogy összejöjjön az a mennyiség ami elég volt a komplett felszerelésre...Vicc. Indulatmentes írás tartalom.Gondolatok kerültek csak ide.
Azért tegyük hozzá, hogy mégse kell 15 db szerver, ahol senki nem játszik rajta.
Hiába vannak fejlesztett cuccaid, ha nem tudod kihasználni őket. (kivéve építés, de most egy halott szerveren minek akar önmagával versenyezni?)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Ilyeneket csak az ír aki nem érti a játékot...Hiszen ott is van fejlesztett cucc,stb.

Vagy olyan írja, akinek NEM Buff- és NEM Florida a fő karaktere. Ahogy OwN3D is írta.. dönteni kell, h melyik az értékesebb..

Arról ne is beszéljünk, h annyira váratlanul senkit se érhetett a döntés annak fényében, h ABCD világokra beszüntették a regisztrációt.. ez pedig annak az előszele volt, h hamarosan zárják őket.. akkor kellett volna döntésre jutni, h mely karakterrel mit kezdenek.. és nem most kapkodva, dühöngve..
ráadásul, szintén várható volt, h v1, Flo- és ElDo világok lesznek a célállomások..
 

Simple

Well-Known Member
Ex-Csapattag
... megpróbálhatod az átpakolást szerintem a supporttal, ha olyan ritka tárgy van a birtokodban mint a SKALP vagy valami hasonló ...

Igen, erre szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy ha nincs hova költöznötök, akkor:

Kérelmet nyújthatsz be a support csapathoz, amennyiben az alábbi összes követelmény teljesül egy adott tárggyal kapcsolatban:
  • A tárgy csakis egy kiárusítás alkalmával volt elérhető és nincs semmilyen lehetőség az újra megvásárlásra,
  • A tárgy aranyrögökért lett megvásárolva,
  • A tárgy nem eladható a piacon.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Igen, erre szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy ha nincs hova költöznötök, akkor:

Kérelmet nyújthatsz be a support csapathoz, amennyiben az alábbi összes követelmény teljesül egy adott tárggyal kapcsolatban:
  • A tárgy csakis egy kiárusítás alkalmával volt elérhető és nincs semmilyen lehetőség az újra megvásárlásra,
  • A tárgy aranyrögökért lett megvásárolva,
  • A tárgy nem eladható a piacon.
Az újra megvásárlást hogy kell értelmezni?
Nekem arról honnan kéne tudnom, hogy egy rögös szettet még egyszer betesznek?
 
Fent