Kibeszélő Szent Patrik napja

bobojsza

Well-Known Member
Én láttam hírdetést, ahol 18000-ért adnak 200 darab kesztyűt :D Ellenben, ez az "akció" rosszabb, és most hogy sokan nem tudnak dolgozni, még jobban kiverik a hisztit vele. Teszem hozzá, jogosan.

nem akartam ezt a rohadt járványt idekeverni, de ilyen helyzetben nem a lehúzós részének kéne kijönnie a játékban, hanem figyelemelterelés, kikapcsolódás, a játékosok (EMBEREK) jobb kedvre derítése kéne hogy legyen a feladat, nem a rohadt pénzharácsolás....

pff
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Mint már említettük, az esemény jövőben is elérhető lesz, és akkor pótolható az aranyérme mennyiség, ha nem szeretnéd idén megvásárolni.

És félreértés ne essék, az esemény pedig nem a járvánnyal kapcsolatosan lett kitalálva, sokkal hamarabb megtervezésre került. Ugyanakkor köszönjük a visszajelzéseket.
 

bobojsza

Well-Known Member
Mint már említettük, az esemény jövőben is elérhető lesz, és akkor pótolható az aranyérme mennyiség, ha nem szeretnéd idén megvásárolni.

És félreértés ne essék, az esemény pedig nem a járvánnyal kapcsolatosan lett kitalálva, sokkal hamarabb megtervezésre került. Ugyanakkor köszönjük a visszajelzéseket.

Menet közben is lehet változtatni mindenen, mint ahogy volt rá példa régebben is... időben kell jelezni az illetékeseknek, nem egyből kitenni a rosszat...
hozhatnám példának az erődharc vb első tervezetét ahol mindenkinek 1es szintről kellett volna felépíteni a karaktert... emlékeim szerint főleg gery és én javasoltuk, hogy az nem lenne túl jó és mindenki kész karaktert kapjon
 
Fent