Kibeszélő Szent Patrik napja

DeletedUser17977

Vendég
üdw!
Énis befejeztem az érmegyüjtögetést,meglett egy ló, és egy nyereg a futószetthez,és anyi...
Arra ugye választ nem kapunk hogy eladható lesz e a szett,de még ha el is adhatom,akkor sem éri meg a fáradságot!
üdw!
jó játékot!
 

DeletedUser17977

Vendég
Mellesleg, az különösen tetszik, ha éjszaka teljesíted a felvállalt 4-5, akár 6 órai munkát pár darab érméért, reggelre eltűnik a leadható feladatok közül, tehát leadhatatlanná válik. Új, sok órás feladat tűnik elő helyette az adott helyen :D
Pl. Maria: Féldrágakövek felkutatása, Henry: Lovasszekér javítása. Ezek ma reggelre leadhatatlanná váltak :D :D
Gondosan előkészített és alaposan átgondolt event, gratulálok a fejlesztőknek, csak így tovább, köszönjük :)



Ezzel énis találkoztam,megcsináltam éjjel,és reggelre eltűnt.de ha ismét beadja azonnal lezárhatod,nem kell újra melóznod pl 6 órát.
(az nemtudom befolyásolta e hogy nem töröltem a kaland nyomkövetőből hogy kész)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 779988

Vendég
hm.. mennyit kaptatok az erődharcok után?
75 aranypénzérmét.

Ha valaki gondolkozott azon, megéri-e ez az egész, gondoljon bele, hogy naponta 24+ órát kell dolgozni, hogy csak az órás kalandokat befejezd. A szettek szinte semmire se jók, ha meg jók is, holnap után már jön egy jobb szett, kevesebb fáradságért.

Én úgy vagyok vele, hogyha ez az event ismétlődő lesz, akkor neki állok. Így, hogy szinte semmit se lehet tudni, felesleges...
 

t.p.p.

A megmondó ember
Azert 389es pb szintel es 3 ellenfelel eleg nehez naponta az 1 talalatos parbaj gyozelem.... A melok katasztrofalisak, igazabol csak azert csinalom mert mar abszolut semmi celom a jatekba es legalabb csinal valamit a kari, nem csak a hotelbe fekszik vagy all a varosnal...... Jobbra számítottam , de ez van.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
üdw!
Énis befejeztem az érmegyüjtögetést,meglett egy ló, és egy nyereg a futószetthez,és anyi...
Arra ugye választ nem kapunk hogy eladható lesz e a szett,de még ha el is adhatom,akkor sem éri meg a fáradságot!
üdw!
jó játékot!
Szia,
Arról sajnos nincs információnk, hogy eladható és fejleszthető lesz-e, de nincs kizárva, ugyanakkor nem tudjuk biztosra megmondani. Továbbítottam mint javaslat. :)
 

DeletedUser17737

Vendég
Többnyire egyetértek az előttem szólókkal, egy dologra kérdeznék csak rá: miért nem lehetett olyan melókat választani a 4-5-6-7 órás kalandokhoz, amiknek értelme is van? Gondolok arra, hogy legalább lehetett volna átfedés a napi kalandokkal vagy olyan hasznos termékekkel, amik szakmákhoz kellenek (és tényleg használja is őket a játékosok nagy része).
 

csacsi2

Member
Többnyire egyetértek az előttem szólókkal, egy dologra kérdeznék csak rá: miért nem lehetett olyan melókat választani a 4-5-6-7 órás kalandokhoz, amiknek értelme is van? Gondolok arra, hogy legalább lehetett volna átfedés a napi kalandokkal vagy olyan hasznos termékekkel, amik szakmákhoz kellenek (és tényleg használja is őket a játékosok nagy része).

Ezzel teljesen egyetértek! Szakmákhoz rengeteget kell gyüjtögetni olyanokat amik nem fizetnek (pl indokolatlanul sok gyanta kell [kovács vagyok] mindenhez és nem egy erdőírtás a fűrész és a kancsó)! Remek alkalom lenne az ilyen event hogy rászánja magát az ember...
Kalandokkal kapcsolatban az is jobb lenne ha egyetlen tallért adna a megélvő kalandok lezárásáért!
Nem mellesleg elég sok helyet foglalnak az érmés kalandok a naplóban... Én szerencsére megvagyok az összes kalanddal , de aki több hosszú kalandsort csinál akár el is döntheti melyiket "felejtse" el hogy elférjenek az aranyos kalandok!
Nekem is meglett a lószett de semmit nem ad ill sebessége is alulmarad a kém ló és a helyettes szakácskönyve variációtol... Átnézve a szettet tényleg nem jó semmire... Keriirodára a +szerencse de a szeszcsempész képességpontjaival lenyomja mint a sicc....
Mostantól én is csak szakmásat csinálok az aranyosból pl féldrágakövek és keritésjavitás, ad amennyit ad de befejeztem az eventet ezzel!

Még egy gondolat a szett eladásáról! -Ahhoz meg kell tudni szerezni....
Belschnickle -t sem volt könnyű megszerezni övet nem is találtam a piacon se és csak az kellene belőle...
 
Fent