Kibeszélő Szent Patrik napja

Törölt tag 18099

Vendég
Esküszöm nem fizettem most a srácoknak ezekért a dolgokért, amiket szeretnének (de hawaiiról töröljön mindenki aki még ott van, és nem játszik azzal a karakterével)
 

Bumburnyák

Member
Ha jól számoltam, kb. 500 aranyérmét tudok összeszedni az event végéig. Úgy hiszem, ez kevés ahhoz, hogy élvezhető legyen. Ismét csak azt látom, hogy arra megy ki a játék, hogy fizessen (HUF) az ember a rögért, hogy meglegyen a szett. A feladatok elvégzése után kapható aranyérmék száma is aránytalan, és nem következetes (egy kicsit - szerintem). Ha a cél az lenne, hogy többet játszunk, ez nem a jó irány. Ha a kereskedelem fellendítés, akkor ismét csak néhány tehetős ember a célpont, a többiek nem. Szerintem. Szóval ez ismét csak nem egy ingyenes szett.
 

DeletedUser17964

Vendég
Ez az esemény ebben a formájában megerősített abban, hogy vagy vakáció vagy törlés lesz hamarosan. Viszont az biztos, hogy a 2. napon abbahagytam a dög unalmas 4-5-6-7 órás (ráadásul roppant jól fizető és jó terméket adó pl. újságnyomtatás) melókat. Korábban írta valaki, hogy játékra ösztönöz ez a forma. Miért is? Azt gondolom, hogy bármelyik játékos ezerszer értelmesebb formát tudna kitalálni az eventekhez. Részemről ez egy 00 (dupla nulla).
 

DeletedUser17845

Vendég
Engem nem ösztönöz a játékra ez az egész, inkább elment tőle a kedvem. Nincs kedvem egész nap ülni és megcsinálni mindent, az embereknek van életük is, nem ülhetnek egész nap a gép előtt. Ha egy átlag ember életét vesszük alapul munka és gyerek mellett akkor csak röggel teljesíthető.

Karantén van, mi más dolga lehet az embernek, mint tazót gyűjteni a west poros útjain!? Gyerek is besegíthet. Amíg elmész enni/fürdeni/könnyíteni, addig bevállalja a melót. Ami pedig a legjobb, semmi mást nem kér, csak kaját. :D Vagyis én a gyerekkoromban ilyen voltam. A mostaniak már harapott almás termékeket akarnak.
 

Latyi007

Active Member
Mellesleg, az különösen tetszik, ha éjszaka teljesíted a felvállalt 4-5, akár 6 órai munkát pár darab érméért, reggelre eltűnik a leadható feladatok közül, tehát leadhatatlanná válik. Új, sok órás feladat tűnik elő helyette az adott helyen :D
Pl. Maria: Féldrágakövek felkutatása, Henry: Lovasszekér javítása. Ezek ma reggelre leadhatatlanná váltak :D :D
Gondosan előkészített és alaposan átgondolt event, gratulálok a fejlesztőknek, csak így tovább, köszönjük :)
 

csacsi2

Member
Legszomorúbb hogy mindenkinek igaza van (99%) ! ezen el kellene gondolkodni a fejlesztőknek...
Teljesen bomlasztólag hat az event a játékra!
Szövetséget alig tudom összetartani, rávenni a kommunikációra és hogy maradjanak azon a világon! Most senki sincs fent 1p -nél tovább...
Társas játék lényege a tárasalgás ami most ezért elmarad...
-Nem tudok kerizni hogy megtaláljam az új receptet (amit vip-el lehet csak ...12K és egy sincs a világomon azóta se)..
-Nem tudok kötvényeket gyüjteni (napi kötvényes)
-Nem tudok szakmához gyüjtögetni
-Nem tudok rövid kalandokkal (10p napi) $-t gyüjteni
-Nem tudok pénzt gyüjteni2 mert olcsó munkás kalandok 7 órában...
-Off harcok 1000-el (cél nélkül érmékért)
-Indokolatlan tisztességtelen párbajok (ami ha ko akkor bukod az egész napod és érméid)
-Kifogyok a lezárható kalandok termékeiből
-kifogyok a buffgyártásokhoz szükséges termékekből (napi 3 a hetihez)
-...és amennyiben komolyan veszem az eventet a fél évig gyüjtögetett növelők elfogynak!

Játék elveszi az emberek amúgy is kevés motivációját a játékhoz, a morál a béka feneke alatt!
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Mellesleg, az különösen tetszik, ha éjszaka teljesíted a felvállalt 4-5, akár 6 órai munkát pár darab érméért, reggelre eltűnik a leadható feladatok közül, tehát leadhatatlanná válik. Új, sok órás feladat tűnik elő helyette az adott helyen :D
Pl. Maria: Féldrágakövek felkutatása, Henry: Lovasszekér javítása. Ezek ma reggelre leadhatatlanná váltak :D :D
Gondosan előkészített és alaposan átgondolt event, gratulálok a fejlesztőknek, csak így tovább, köszönjük :)

A teljesítményed nem vész el, amint ismét elérhető lesz a kaland akkor lezárhatod.
 

Aston*

Well-Known Member
Valaki segítene? Melyik teljesen felesleges ezer éves kalandsort kellene lezárnom, hogy az ilyen eventeken ne szívjam meg?(nem ad semelyik akalndosztó érmés kalandot) Semmi értelme alapkalandsorhoz kötni az eventeket egyébként, aki tud multizni és lvl1-en akarja csinálni és nem veszik észre az meg is érdemli, hogy csinálja (de amúgy attól se lesz jobb neki :D )

Köszi
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Valaki segítene? Melyik teljesen felesleges ezer éves kalandsort kellene lezárnom, hogy az ilyen eventeken ne szívjam meg?(nem ad semelyik akalndosztó érmés kalandot) Semmi értelme alapkalandsorhoz kötni az eventeket egyébként, aki tud multizni és lvl1-en akarja csinálni és nem veszik észre az meg is érdemli, hogy csinálja (de amúgy attól se lesz jobb neki :D )

Köszi
Ha meg van a Mentsd meg a kocsmát 2, akkor Henrynél találod az első érmés kalandot, ha azt lezártad, jön a többi.
 

deluigi

Well-Known Member
ez az eddigi patrick event megcsufolasa
gondolom, odafent mondtak a nagyok:
-eddig ingyenes volt ez a patrikk, 15 mp-vel kis kitartassal barki megszerezhette, legyen egy uj event, ahol ha a fejuk tetejere allnak sem tudjak megszerezni a teljes szettet
es lo"n...
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
ez az eddigi patrick event megcsufolasa
gondolom, odafent mondtak a nagyok:
-eddig ingyenes volt ez a patrikk, 15 mp-vel kis kitartassal barki megszerezhette, legyen egy uj event, ahol ha a fejuk tetejere allnak sem tudjak megszerezni a teljes szettet
es lo"n...
A helytelen sörfőzés kalandsor továbbra is a játék része marad, idén is elérhető lesz.
 
Fent