Kibeszélő Szent Patrik napja

Törölt tag 18099

Vendég
Jó, de ki az az elvetemült aki majd napi 10 órányi melót 60+ rögért 21 napon keresztül kifizet? 75000 forintba kerülne az a mutatvány, és akkor v1-en fixen nincs ilyen funkció, ahol a költeni szándékozók nagyobb része van.

Ezt csak úgy lehet kivitelezhető, ha event alatt 3 naponta minden szerveren van awesomia, mert fizikailag lehetetlen 28-32 órát dolgozni, nem leszervezett párbajjal 1 ütéssel kiszedni egy játékost, plusz akkor menj mpi-re is, meg harcolj, szedd ki a termékeket magad ha nincs meg, mert horror áron lesz piacon (ha lesz), meg éld az életed. Képtelenség az egész, így meg az járt rosszul aki nem akar kariprémet sem venni, továbbá még mindig semmire sem jó a szett, mert össze-vissza vannak hányva a szettbónuszok, hogy még véletlenül se legyen használható valamire 150-es szinten. Akiknek meg jó lenne a szett fejlődni, azok meg nem fogják megszerezni, mert kisebb szintre is ugyan ezek a cuccok kellenek mint nagyon.

Illetve van mr és mrs, vb-re kéne készülni, lassan bejön az ismételhető szent patrikos kaland képességponttért, stb, stb.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sajnos elveszi és újra kell kezdeni a gyűjtést. Mondjuk az az érdekes, hogy 5-6 órákat kell dolgozni és ad 2, 3 4 érmét meg vannak különböző méretű dobozok (kicsi közepes nagy amikben több érme található). ha jól számoltam hogy a teljes szettet össze lehessen szedni 1350 érmét kell gyűjteni, ami nem lehetetlen de nem is egyszerű :)

Erődharcok minden szerveren egyenlően lesznek, és a support szervezi. Minden szerveren ugyanannyi érmét fog lehetni gyűjteni a harcolással.
 

LDuck

Veteran Member
Ha a már meglévő napik adnának érméket, még azt mondanám hogy tetszik is, jó is. Ok, hozzunk be mellé pár félét, amik nincsenek napikba. De úgy, hogy csak akkor van esély megszerezni a szettet, ha MINDENT megcsinál az ember, dolgozik sok-sok órát (VIP persze benyomva), MPI-zik, erődharcol, párbajozik az erődharcos pontozásával... Így már nem. Túl sok.

Sokkal inkább kéne úgy, hogy a különböző típusokkal külön is össze lehessen szedni. Pl ne kelljen nekem párbajozni, vagy a párbajosnak ne kelljen sok órát melóznia.
 

DeletedUser17977

Vendég
Már feltették a kérdést,de én szeretnék konkrét választ kapni...
Eladhatóak lesznek ezek a cuccok?
Mert ha nem akkor én tuti nem gyüjtögetem az érméket,max egyik szeróra lószettet,jó gyors.
De a többiért nem fáradozok ha nem lehet eladni!
 

jaklee

Veteran Member
A kártyák bent vannak, az eredmények pedig majd egyszer bekerülnek, valamikor event után (net és béta fórum cm-jei meg managerjei szerint)

Egyébként vicc, hogy bétán még éles szeróra kerülés előtt kiderült ez a hiba, de a reakció rá: "Sajnos csak event közben/után fogjuk tudni javítani". Persze, nem nagy dolog hogy később kapunk meg egy eredményt, de a sokadik ilyen eléggé komolytalanná teszi az egész játékot. Tény, hogy a "majd lesz valahogy" hozzáállás van jelen már évek óta a játék fejlesztésében... Egy ilyen és az ehhez hasonló hibákat azonnal kéne javítani, mert nem nagy meló... :/
 

DeletedUser18062

Vendég
Alapvetően nem lenne ezzel az eventtel gond, de ahogy sokan írták, tényleg sokat kell küszködni ahhoz, hogy minden meglegyen. De most ez van, szelektálok, hogy mire használom fel az érméimet és kész, ha kell majd pótolom piacról a maradékot, vagy eladom ha nem kell. Csak legyen eladható. De így nekem is elment a kedvem a kalandoktól, hogy tudom, nem igazán lehet meg a teljes szett, inkább kergetem tovább a hiányzó receptemet craftoláshoz helyette.
 

LDuck

Veteran Member
Sziasztok

Azt lehet tudni hány féle gyűjtőkártya van?
Mert átlag 5 féle szokott lenni...
Én nyitottam 5 félét.
De semmit nem kaptam rá :rolleyes:
Végüliscsak minden ilyen eventél van egy új eredmény, és csak minden 2-at "felejtik el" berakni hozzá :)
Ami viszont gázabb, hogy nem elég hogy az érmék nem eladhatóak, de a gyűjtőkártyás illetve érmés dobozok sem...
 

jaklee

Veteran Member
Az esemény jövőben is elérhető lesz. Akinek nem sikerült idén összegyűjteni a szükséges érméket, jövőben pótolhatja :)


Hogy pontosítsunk: az érmék a táskában maradnak event után? A következő évi eventnél a most gyűjtött érméket fel fogom tudni használni? Illetve tudok gyűjteni hozzá? Illetve jövőre új szettek várhatóak, vagy ugyan ezek?
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sajnálom, de arról nincs pontos információnk, hogy minden évben megrendezésre fog-e kerülni. A tervek szerint jövőben is elérhető lesz az esemény, azért hogy aki nem tudta most befejezni, annak lehetősége legyen rá, elvileg nem veszik el a teljesítmény. Ugyanakkor javasolt már idén megszerezni a szükséges érméket, hamarosan erődharcokat is hirdetünk, ahol további aranyérmék szerezhetőek. :)
 

SnOOpRman

Active Member
Nem volt időm sokat játszani, és erődharcra se tudtam menni. Így most 20 aranyérmét gyűjtöttem. Ezen tendenciát követve 2022 március vége felé meglehet a szettem. Juhúúú! Hála istennek, hogy jövőre is lesz ilyen event.

A lényeget előttem is kérdezték, többen is: " event után árverezhetőek lesznek e ezek a cuccok..."
 
Fent