Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
Az ismételhető kalandok csak akkor érhetőek el, ha el van fogadva, vagy el tudod fogadni a 2021-es Szent Patrik nap kalandsor azon küldetésit, melyekkel a ruhákat tudod megszerezni!
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
És ezt esetleg nem lehetett volna a tájékoztatóban közzé tenni? Így egy rakat lóhere van elbukva ismételten önhibánkon kívül!
A bejelentésben pontosan így szerepel:
"
A fő kalandsor további öt új beváltós kalandból áll, öt különböző kalandosztónál fogjátok ezeket megtalálni, Heisenwzergnél, John Fitzburnnél a seriffnél, Maria Roalstadnál, Henry Walkernél és Waupee-nél valamint egy legvégső kalandrészből, ami mind az öt tárgy megszerzése után válik elérhetővé.
Napi kalandok során szerezhetsz arany lóheréket jutalom gyanánt. Ahhoz, hogy ezek megjelenjenek, legalább egy beváltós kalandot el kell fogadnod. Ha lezárod az összes beváltós kalandot (mind az öt darabot), akkor nem gyűjthetsz további lóheréket."

Közzé lett téve, csak figyelmesebben kellene elolvasni.
 

Scaurus

Member
Sziasztok! Ha összesen 642 lóherét lehetne gyűjteni idén, nekem miért tűnt el az összes lóherét adó kaland, miután meglett az első 290 arany lóhere?
Én is így jártam :P elszámoltam magam, azt hittem van még egy :D Valóban leírták, de ennek ellenére értem, hogy mi értelme annak, hogy elűnnek az ismétlődő küldetések.
 

Adam.d666

Member
A bejelentésben pontosan így szerepel:
"
A fő kalandsor további öt új beváltós kalandból áll, öt különböző kalandosztónál fogjátok ezeket megtalálni, Heisenwzergnél, John Fitzburnnél a seriffnél, Maria Roalstadnál, Henry Walkernél és Waupee-nél valamint egy legvégső kalandrészből, ami mind az öt tárgy megszerzése után válik elérhetővé.
Napi kalandok során szerezhetsz arany lóheréket jutalom gyanánt. Ahhoz, hogy ezek megjelenjenek, legalább egy beváltós kalandot el kell fogadnod. Ha lezárod az összes beváltós kalandot (mind az öt darabot), akkor nem gyűjthetsz további lóheréket."

Közzé lett téve, csak figyelmesebben kellene elolvasni.


És tényleg, ezt benéztem, elnézést! :) A továbbiakban az eventekről írhatnátok legalább 10 oldalas esszéket, majd a lényeges részt természetesen kisbetűvel kéne megfogalmazni, hogy még szórakoztatóbb legyen! :D Köszcsi puszcsi! :)
 
Fent