Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

Erődharcban szerzett sebesülés: 1705/4000
CsAk JeLzEm ,HoGY 75%-os éptöltőm ÉS EgY CsOmÓ iDőm Elment Erre A Kalandra ja és a a városszámláról is elment egy csómó pénz. MeRT NINCS EGYÉRTELMŰEN MEGFOGALMAZVA.
Kárpótlásként kérünk éptöltőket, a városszámlára a pénzt, és hogy elment egy csomó időm erre a kalandra kárpótlásként fájdalomdíjat. Ja és a 3 lóherét.
 

botikamacika

New Member
Sziasztok. Volna egy kis problémám a kétnapos küldetéssorozattal. Szinte mindegyiknél ezt írja ki: A(z) Szent Patrik két napig teljesíthető kalandja (2021-es Szent Patrik napi ismételhető kalandok) kalandot 48 óra alatt be kell fejezned. (-23 óra -50 perc -29 másodperc idő maradt) (a hátralévő idő változó az egyes küldiknél). Ebben erre a küldire hivatkozik: Szent Patrik két napig teljesíthető kalandja (ID: 3567). Viszont ezt én elméletileg megcsináltam és le is zártam mivel a kalandkönyvben látom a lezártak között (kép). Valamit elrontottam mégis, vagy mi lehet a baj? Köszi a segítséget!
 

Csatolmányok

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    163,9 KB · Megtekintések: 10
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    216,4 KB · Megtekintések: 10

Dór férfi

Active Member
A mai szellemvárosnál lévő kaland:
Erődharcban szerzett sérülés: 0/1500
Ez most akkor SEBZÉS (amit én okozok másnak), vagy SÉRÜLÉS (amit más okoz nekem)?
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok. Volna egy kis problémám a kétnapos küldetéssorozattal. Szinte mindegyiknél ezt írja ki: A(z) Szent Patrik két napig teljesíthető kalandja (2021-es Szent Patrik napi ismételhető kalandok) kalandot 48 óra alatt be kell fejezned. (-23 óra -50 perc -29 másodperc idő maradt) (a hátralévő idő változó az egyes küldiknél). Ebben erre a küldire hivatkozik: Szent Patrik két napig teljesíthető kalandja (ID: 3567). Viszont ezt én elméletileg megcsináltam és le is zártam mivel a kalandkönyvben látom a lezártak között (kép). Valamit elrontottam mégis, vagy mi lehet a baj? Köszi a segítséget!

Szia!

Ilyet (-23 óra -50 perc -29 másodperc idő maradt) akkor ír ki a játék, ha kicsúsztál a határidőből. Ebben az esetben fel kell adni a kalandot, majd újra elfogadva azt, teljesítheted. Ebben a kalandsorban szereplő kalandok ismételhetőek, így az esemény alatt többször is találkozhatsz velük. A kalandsor leírását IDE kattintva érheted el, és megnézheted, hogy melyik kaland, mikor elérhető! :)
 
Fent