Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

t.p.p.

A megmondó ember
Az a rész nem világos, hogy adott 5 cuccot vehetek ki, vagy az én általam preferált 5 cuccot? A másik, hogy ha jól láttam kb 290 aranyérmét lehet majd össze szedni, ebből kitudom majd venni mondjuk a fegyó és a lószettet vagy nem lesz elegendő rá?
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
Idén a kalapot, a kabátot, a nadrágot, az állatot és a terméket tudod megszerezni. A szett többi darabját az elkövetkezendő években szerezheted meg!

  • A fő becserélős/beváltós küldetésekkel az Ír parádé szett öt darabját szerezheted meg a karaktered nemétől függően:
hat_73x73b.png
body_73x73b.png
pants_73x73.png
animal_73x73b.png
yield_73x73.png
hat_73x73.png
body_73x73.png
skirt_73x73.png
animal_73x73.png
yield_73x73a.png
 

Vaimo

Veteran Member
Hali


Van ez az eredmény... akkor adja be, hogy ma 290 olyan vackot össze szedünk... ha jól értem.
De lehet én csak 200 at tudok össze szedni.. és a maradék 90 et meg venném...
Akkor is be adja nekem az eredményt?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Hali


Van ez az eredmény... akkor adja be, hogy ma 290 olyan vackot össze szedünk... ha jól értem.
De lehet én csak 200 at tudok össze szedni.. és a maradék 90 et meg venném...
Akkor is be adja nekem az eredményt?
Szia Vaimo,
Utánakérdezek/kipróbálom én is ezt a metódust. Amint további információm lesz róla írok újra, addig is a türelmedet szeretném kérni.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Sajnálom, hogy korlátozva van az, hogy mit lehet megszerezni. Picit változatosabb lett volna a játék és az event, ha pl. valaki a fegyoszettre megy rá a lószett helyett.. :)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Hali


Van ez az eredmény... akkor adja be, hogy ma 290 olyan vackot össze szedünk... ha jól értem.
De lehet én csak 200 at tudok össze szedni.. és a maradék 90 et meg venném...
Akkor is be adja nekem az eredményt?
Köszönöm a türelmedet. Nem, ebben az esetben nem adja be az eredményt a jelenlegi álláspont szerint. Kalandokból kell szerezned 290 arany lóherét.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Térjünk a lényegre... mennyi rögből fog kijönni a teljes szett? :D
Bent lesz rögért egyáltalán?
Számos kaland közül lehet válogatni, összesen 642 arany lóherét lehet gyűjteni, csupán 290 kell ahhoz, hogy megszerezd mind az öt tárgyat. Aranyrögért lehet vásárolni lóherét, de úgy gondoljuk hogy egyáltalán nem lesz szükséges költeni, jóval könnyebben megszerezhető most ez az öt darab, mint tavaly a teljes szerencsehozó szett.

Tehát akkor idén esélytelen összeszedni a teljes szettet? Csak mindegyik részéből pár cuccot? Így tényleg elég haszontalan lesz
Igen, idén nem lehet megszerezni a teljes szettet csak a kalapot, kabátot, nadrágot és az állatszettet.
 
Fent