Archivált Szakmai rangsorolás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16450

Vendég
Olvastam már valahol, hogy tervben van a rangsor fejlesztése, de már nagyon időszerű lenne a rangsorban szerepeltetni a top10 szakmázót szakmánkénti bontásban.
Egyre több az olyan kaland amihez valami magas szintű termék előállítás szükséges, és ennek legyártásához sok idő szakembert találni, de ha lenne egy lista onnét talán gyorsabban lehetne kutakodni.
Véleményem szerint ez max. fél óra fejlesztést igényelne (egy Junior Developernek :D).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16878

Vendég
Vagy összegyűjteni egy névsort a fórumon, hogy ki melyik szerveren milyen szakmában tudja az összes terméket legyártani :)
 

DeletedUser16878

Vendég
A lista arra szolgálna, hogy a mestert kereső játékos tudja kihez fordulhat, és a játékban küld neki egy tg-t. Én sosem utasítottam vissza egy megkeresést sem pl
 

DeletedUser15763

Vendég
Zsoltanus irasat meglehet sztem valositani, akar Florin a WTCbe, vagy itt a Kocsma topicba egy uj tema formajaba.
Ha igeny van ra, akkor a floridai WTCbe csinalhatok egy topicot.
 

DeletedUser17478

Vendég
Zsoltanus irasat meglehet sztem valositani, akar Florin a WTCbe, vagy itt a Kocsma topicba egy uj tema formajaba.
Ha igeny van ra, akkor a floridai WTCbe csinalhatok egy topicot.

A WTC-t javaslom, tekintve hogy itt a fórumon kevesen böngésznek :) ott viszont én is szívesen jelentkezem fergeteges sarlatán tudásommal :cool:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent