Kibeszélő Support Tudásbázis

Robert117

Legendary player (Retired)
Nem eget rengető, de fontos innováció. :)
Bár még szokni kell az elrendezést, jól sikerült a meglévő rendszerre ráilleszteni.
Sok hasznos információ van rajta, olyanok is amelyeket régebben sok ideig kerestem. Szerintem sokak dolgát megkönnyíti és talán segít abban, hogy a játékosok bátrabban használják a Support rendszert, javítva ezzel a hatékony és közvetlen kommunikációt a Support felé.
Sok ilyen aprónak tűnő fejlesztésre lenne még szükség, amelyek megkönnyítik a játékosok helyzetét, és javítják a játékélményt.
 

DeletedUser17653

Vendég
Innovációs fejlesztések:

  1. Bejelentették az új fejlesztéseket, meg közben """""halad"""""" (nem) az új erődharcképlet átdolgozása
  2. Fejlesztés a support felületén, amin ha kasza nem vesz észre reggel a munkák listáját, ahonnan a rozst kapjuk, akkor csapkodná mindenki a billentyűzetet, mert mindenki ment volna Revere szettel kerizni de marha jót röhögtünk egymáson, mikor egyesével rácsodálkozott mindenki.
  3. Szövetségi bónusz bevezetése
  4. Lyri dörzsöli a tenyerét, mert viszket
Idén több dolog történt már, mint az elmúlt 6 évben összesen. Király.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Fejlesztés a support felületén, amin ha kasza nem vesz észre reggel a munkák listáját, ahonnan a rozst kapjuk, akkor csapkodná mindenki a billentyűzetet, mert mindenki ment volna Revere szettel kerizni de marha jót röhögtünk egymáson, mikor egyesével rácsodálkozott mindenki.
Az aratási idő fórum poszt bejelentőjében is szerepel az, hogy 'mezőgazdasági munkákból' lehet szerezni idén a rozskalászokat, valamint az erről készült videóban is van szó erről.
 

DeletedUser17653

Vendég
Az aratási idő fórum poszt bejelentőjében is szerepel az, hogy 'mezőgazdasági munkákból' lehet szerezni idén a rozskalászokat, valamint az erről készült videóban is van szó erről.
Igen, de ha nem küldözgetjük kaszával és szezoval 2 világon a printet, nagyon sok billentyűzetet kellett volna temetni, mert szerintem se a videót nem látta senki, a posztból meg nem szűrte le szintén senki, mik azok a melók pontosan. Ennyi erőből mehettünk volna füvet nyírni a levegőn, áfonyát szedni, agávét szedni, stb stb.

Jó ez az innováció, ne értsd félre, csak el van dugva egy kicsit, amit a fórumra látogatókon kívül senki nem fog megtalálni, s mi mondhatjuk el napi 25x mikor mit kell csinálni. :)

(A videó meg olyan, hogy moziban is lenémítom a böngészőt, és átmegyek addig másik világra, amíg ez teszi a dolgát, a popup füleket meg instant kinyomom, mert zavar, s szerintem nem csak én vagyok így)
 

Titanilla

Veteran Member
Az ötlet jó, tetszik. De...
Ha például az eventtel kapcsolatban kérdésem lenne, inkább a súgóban vagy a fórumon keresném először, illetve a játékosoktól kérdeznék a chat-en és csak akkor fordulnék a sup-hoz, ha senki nem tud semmit. Most még a köztudatban van (talán), hogy itt érhetők el fontos infók, de aki 1-2 hónap múlva regel, az már nem fogja tudni. Ez az egyik dolog.
A másik pedig az, hogy amikor ismét megnézném a tudásbázist, akkor már nem oda, hanem egyből a levélíráshoz jutok, onnan kell szépen visszalépegetnem.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Az ötlet jó, tetszik. De...
Ha például az eventtel kapcsolatban kérdésem lenne, inkább a súgóban vagy a fórumon keresném először, illetve a játékosoktól kérdeznék a chat-en és csak akkor fordulnék a sup-hoz, ha senki nem tud semmit. Most még a köztudatban van (talán), hogy itt érhetők el fontos infók, de aki 1-2 hónap múlva regel, az már nem fogja tudni. Ez az egyik dolog.
A másik pedig az, hogy amikor ismét megnézném a tudásbázist, akkor már nem oda, hanem egyből a levélíráshoz jutok, onnan kell szépen visszalépegetnem.
Köszönjük a visszajelzést!

Kifejtenéd megkérlek mit értesz az alatt, hogy a levélíráshoz jutsz, amikor a tudásbázist akarod megnyitni?

Amikor megtekintesz egy cikket akkor a fent kattinthatóak az előző menüpontok, és visszavisznek vagy a szekcióhoz vagy a tudásbázis elejére.

kattintható.png
 

DeletedUser17653

Vendég
Köszönjük a visszajelzést!

Kifejtenéd megkérlek mit értesz az alatt, hogy a levélíráshoz jutsz, amikor a tudásbázist akarod megnyitni?

Amikor megtekintesz egy cikket akkor a fent kattinthatóak az előző menüpontok, és visszavisznek vagy a szekcióhoz vagy a tudásbázis elejére.

2116 bővítmény megtekintése
Úgy érti, hogy nem a főmenü fogad elsőnek, ahol saját magad ki tudod találni mit akarsz, hanem egyből ticketet akar az oldal veled írattatni, és onnan kell visszamenni a főmenübe.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Úgy érti, hogy nem a főmenü fogad elsőnek, ahol saját magad ki tudod találni mit akarsz, hanem egyből ticketet akar az oldal veled írattatni, és onnan kell visszamenni a főmenübe.
De honnan, milyen linkre kattintva próbálod elérni a Supportot? Elvileg minden link először a Tudásbázisra irányít át, ha ott viszont a Lépj kapcsolatba velünk-re kattintasz és bejelentkezel, természetesen a levelekhez leszel irányítva, hiszen a feltételezett szándék az, hogy velünk akarsz kommunikálni és szeretnénk ezt a folyamatot a legkönnyebben elérhetővé tenni.
 

DeletedUser17653

Vendég
De honnan, milyen linkre kattintva próbálod elérni a Supportot? Elvileg minden link először a Tudásbázisra irányít át, ha ott viszont a Lépj kapcsolatba velünk-re kattintasz és bejelentkezel, természetesen a levelekhez leszel irányítva, hiszen a feltételezett szándék az, hogy velünk akarsz kommunikálni és szeretnénk ezt a folyamatot a legkönnyebben elérhetővé tenni.
Én amikor először megnéztem, mi ez és mi a célja, akkor https://the-west.hu főmenű ---> support ---> bejelentkezéshez szükséges felhasználónév / jelszó, majd itt automatikusan már levelet szeretett volna velem írattatni nektek. Azok után hogy visszaléptem kettőt, és bejelentkezve maradt, nem akar csinálni ilyet (vagy beállítottátok azóta, mert a bejelentésetek előtt 14 órával tudtam ennek létezéséről, s ezt akkor tapasztaltam. Azóta inkább elmentettem a linket.)
 
Nekem is tetszik.. de nekem más is c:
giphy.gif
 
Fent