Speed - No Rules! Kibeszélő

DeletedUser

Vendég
Ha már kibeszélő, leírnám a velős véleményem, mindenféle sértés nélkül, Harvey barátom oldalán állva.

Dolgoztam a délután, így csak arról van képem, ami délelőtt és kora délután történt, illetve amit itt a fórumon olvastam. Eléggé szomorú olyanokat olvasni, akik - bármily érzelmi állapottól függetlenül - szapulják, sértegetik, becsmérlik ezt a teljesítményt ÉS magát a karakter mögött lévő személyt is megalázva ezzel. Nem, senki nem kért meg engem, hogy most ide írjak, ez egy saját vélemény, amit én erről az egészről gondolok. Nem kell nekem megvédeni Harvey-t, szerintem tud Ő magára vigyázni. :) Rettentően elkeserít, hogy az évek során fennmaradt pár ezres kis west-es családból néhányaknak csak az irigység, az utálat, a másak által érzett ellenszenvesség okoz örömöt, mert feltétlenül úgy érzik, ki kell ezt nyilvánítaniuk a nagyközönség előtt.. Sőt, megyek tovább. Legyünk őszinték, akik igazán komolyan és elszántan tolják a játékot, leszűkíthetjük a kört pár 100 játékosra.. Miért nem lehet egy csapatként, mindenféle utálat nélkül játszani? Oké, nem azt mondom hogy puszi pajtásnak kell lennie mindenkinek mindenkivel, de azért az kicsit szánalmas, hogy mindig meg kell szólni azt, aki valamit elért.. Csak azért, mert az illetőnek ez nem tetszik. Persze, kilehet fejezni a nem tetszést kulturált módon is, de sajnos sokan a kultúra szót is csak leírva látták még.. Akinek nem inge...
Sokan jönnek azzal, hogy "úúú, mennyit elkölthetett, anélkül sehol se lenne", meg "aa persze kis rögös élettelen nyomi".. Először is, ne ítélkezzünk, soha. Másodszor; mindenkinek megvolt a lehetősége erre, hogy a kiskaput kijátssza. Ő a való életben megdolgozott azért, amit itt most elért. Lehet, hogy pár (több ezer) kattintással hamarabb megnyerte a versenyt, mint ahogy azt mindenki gondolta, de ha felteszem a kérdést, hogy: Ha Te, aki olvasod, aki eddig fikázta Őt, ugyanígy megnyerted volna a versenyt, mert lett volna rá lehetőséged, hagytad volna úszni a dolgot, vagy pontosan ugyanezt tetted volna? Ugye, aki őszintén válaszol, az gondolkozzon el ezen.
Az, hogy Ő mennyi pénzt, álmatlan éjszakát, idegességet, stresszt, boldog órákat és minden egyebet ölt bele ebbe a dologba, senkinek semmi köze hozzá, úgy gondolom. Legalábbis addig nem, amíg megkérdezed és választ kapsz rá.
Sokan csak a felszínt látják, a mögöttes tartalmat pedig nem tudják, nem ismerik, és ítélkeznek.. Szomorú.
Ez egy verseny volt, Ő pedig vér komolyan gondolta, mert győzni akart. Nyert is, fölényesen. Egy percig nem alázott meg senkit, nem hangoztatta hogy mekkora király, nem méregette a méregetni valót.. Csendben volt és megköszönt mindenkinek mindent.. Szerény tudott maradni, és mellette Ő is sokaknak segített.. A lehető legkorrektebben járt el, amit ilyenkor öröm nézni, átélni. Emberség.
Én köszönöm Neked Harvey, hogy tudtál higgadtsággal és alázattal játékostársaid felé maradni, ugyanakkor azokat a frenetikus éjszakákba nyúló csevegéseket is.. (ezen a világon is) ;) Gratulálok, Szikla!

A véleményem talán kicsit elfogult, de általánosságban szerintem aki érti miről beszélek, átérzi és megérti mit szerettem volna. Felejtsük el néha ezt a "dögőjjön meg a szomszéd tehenelovamacskája" mentalitást, és örüljünk egymásnak, játsszunk jó kedvvel egymás között.

Köszönöm ha elolvastad.
 

DeletedUser17757

Vendég
Sziasztok!
Véleményem szerint senki nem sajnálja a győzelmet Herveytól. A legnagyobb baj az, hogy vége a speed szervernek. Logannak gratulálok, megdolgozott érte szerintem, ahogyan láttam a cseten 22 órákat fent volt és ő azt hiszem nem tudta, hogyha nyer akkor vége a szervernek. Persze lehetett volna folytatni, új versenyt kiírni, hogy ki lesz a 2. aki eléri a 150-et, talán a verseny is nagyobb lett volna már így az ünnepek után, mert sajnos sokunknak elég kevés lehetőségünk volt gép előtt lenni karácsonykor.
Logant egyébként nem ismerem, nem is védeni akarom, mindazonáltal mindenkivel rendes volt a szerveren, ha tudott adott is (ami ritkaság volt a szerveren).
Fent voltam tegnap délelőtt speeden, az utolsó 25-30 nagyon durva volt, csak lestünk, hogy ezt hogy, 5 -6 percenként 10 szintet lépett. Ezt nem kellett volna kihasználnia , csak tartani a távolságot a mögötte lévővel és akkor senki nem morogna, mert a játék még folytatódott volna.
 

DeletedUser17758

Vendég
Gratulálok az elsőnek. Így a vége felé már gondolkodtam rajta, hogy törlöm a karim, mert nem nagyon foglalkoztam vele és top50ről is kezdtem lecsúszni, szóval örülök hogy vége lett :D
Csak azt sajnálom, hogy azt a szerény kis 100k dolláromat nem tudtam átvinni iowára :D
Iowára kérném a nyereményem.
 

DeletedUser17483

Vendég
Sziasztok!
Véleményem szerint senki nem sajnálja a győzelmet Herveytól. A legnagyobb baj az, hogy vége a speed szervernek. Logannak gratulálok, megdolgozott érte szerintem, ahogyan láttam a cseten 22 órákat fent volt és ő azt hiszem nem tudta, hogyha nyer akkor vége a szervernek. Persze lehetett volna folytatni, új versenyt kiírni, hogy ki lesz a 2. aki eléri a 150-et, talán a verseny is nagyobb lett volna már így az ünnepek után, mert sajnos sokunknak elég kevés lehetőségünk volt gép előtt lenni karácsonykor.
Logant egyébként nem ismerem, nem is védeni akarom, mindazonáltal mindenkivel rendes volt a szerveren, ha tudott adott is (ami ritkaság volt a szerveren).
Fent voltam tegnap délelőtt speeden, az utolsó 25-30 nagyon durva volt, csak lestünk, hogy ezt hogy, 5 -6 percenként 10 szintet lépett. Ezt nem kellett volna kihasználnia , csak tartani a távolságot a mögötte lévővel és akkor senki nem morogna, mert a játék még folytatódott volna.

*.* végre valaki
tökéletesen egyetértek
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok!

No akkor kibeszélném én is :) Amikor ezt a játékot kitaláltuk, olyant szerettük volna ami kicsit más mint egy normál világ, legyen nyereményes motivációja és adjunk valami új élményt. Egy új világ indulása mindig az ezt tudjuk, itt a multi karakterek lehetőségével meg jött az új dolog ami miatt sokaknak tetszett. Ahogy indult a szerver jó volt látni, ahogy sokan agyaltak, számoltak, építették fel a fejlődés útját fejben. Úgy gondoltam, hogy a multi karakterek lehetősége picit kompenzál majd a rögözők előnyével. Ez az elején szerintem működött is ( a TOP10-be került rög nélkül játszó játékos ) a főkaraktert egy jól felépített szorgos - szakmára s termékgyűjtésre nevelt - nevezzük rabszolga csapat segítségével rög nélkül is lehetett szárnyalni. Az hogy hosszú távon ez mennyire lett volna sikeres - no ezt nem tudhattuk meg :) - sok dologtól függött, de a szorgalom, a west gyakorlat, a ráfordított idő élmezőnybe hozhatta volna a rög nélkül vagy kevés röggel indulókat is.

Aztán jött a cirkusz. Azt tudjuk - Stephen King is megmutatta - a bohócokkal mindig csak baj van. :) Pár éve várjuk már, hogy történjen változás a nyereményeket illetően, hisz már sok-sok mojot begyűjtöttünk, ami "roppant" hasznos, de elég már belőle :P Aztán megjött a változás, pont akkor pont ott ahol nem feltétlen kellett volna. A speed játék indulásakor, karácsony előtt - amikor már a nap sem dolgozik nemhogy fejlesztő - így csak sodródtunk az eseményekkel, aminek a vége a rövid befejezés lett.

Kettős érzelmek vannak benne, az egyik hogy sajnálom azokat akik hosszabb játékra számítottak - itt kitérnék a második helyezettre, aki fantasztikus játékkal állt ott s esélye lett volna egy hosszú játékban nyerni is - de örülök Harvey győzelmének, mert 0-24 órás jól felépített játék áll a győzelme mögött.

No ennyi ami még bennem motoszkált, kívánok mindenkinek Békés Boldog Új évet, amibe remélem a The West is belefér majd, és ismét lehet sok felszabadult játék óránk együtt. :)

The West Csapata:
macaron
 

DeletedUser17463

Vendég
Ha már kibeszélő, leírnám a velős véleményem, mindenféle sértés nélkül, Harvey barátom oldalán állva.

Dolgoztam a délután, így csak arról van képem, ami délelőtt és kora délután történt, illetve amit itt a fórumon olvastam. Eléggé szomorú olyanokat olvasni, akik - bármily érzelmi állapottól függetlenül - szapulják, sértegetik, becsmérlik ezt a teljesítményt ÉS magát a karakter mögött lévő személyt is megalázva ezzel. Nem, senki nem kért meg engem, hogy most ide írjak, ez egy saját vélemény, amit én erről az egészről gondolok. Nem kell nekem megvédeni Harvey-t, szerintem tud Ő magára vigyázni. :) Rettentően elkeserít, hogy az évek során fennmaradt pár ezres kis west-es családból néhányaknak csak az irigység, az utálat, a másak által érzett ellenszenvesség okoz örömöt, mert feltétlenül úgy érzik, ki kell ezt nyilvánítaniuk a nagyközönség előtt.. Sőt, megyek tovább. Legyünk őszinték, akik igazán komolyan és elszántan tolják a játékot, leszűkíthetjük a kört pár 100 játékosra.. Miért nem lehet egy csapatként, mindenféle utálat nélkül játszani? Oké, nem azt mondom hogy puszi pajtásnak kell lennie mindenkinek mindenkivel, de azért az kicsit szánalmas, hogy mindig meg kell szólni azt, aki valamit elért.. Csak azért, mert az illetőnek ez nem tetszik. Persze, kilehet fejezni a nem tetszést kulturált módon is, de sajnos sokan a kultúra szót is csak leírva látták még.. Akinek nem inge...
Sokan jönnek azzal, hogy "úúú, mennyit elkölthetett, anélkül sehol se lenne", meg "aa persze kis rögös élettelen nyomi".. Először is, ne ítélkezzünk, soha. Másodszor; mindenkinek megvolt a lehetősége erre, hogy a kiskaput kijátssza. Ő a való életben megdolgozott azért, amit itt most elért. Lehet, hogy pár (több ezer) kattintással hamarabb megnyerte a versenyt, mint ahogy azt mindenki gondolta, de ha felteszem a kérdést, hogy: Ha Te, aki olvasod, aki eddig fikázta Őt, ugyanígy megnyerted volna a versenyt, mert lett volna rá lehetőséged, hagytad volna úszni a dolgot, vagy pontosan ugyanezt tetted volna? Ugye, aki őszintén válaszol, az gondolkozzon el ezen.
Az, hogy Ő mennyi pénzt, álmatlan éjszakát, idegességet, stresszt, boldog órákat és minden egyebet ölt bele ebbe a dologba, senkinek semmi köze hozzá, úgy gondolom. Legalábbis addig nem, amíg megkérdezed és választ kapsz rá.
Sokan csak a felszínt látják, a mögöttes tartalmat pedig nem tudják, nem ismerik, és ítélkeznek.. Szomorú.
Ez egy verseny volt, Ő pedig vér komolyan gondolta, mert győzni akart. Nyert is, fölényesen. Egy percig nem alázott meg senkit, nem hangoztatta hogy mekkora király, nem méregette a méregetni valót.. Csendben volt és megköszönt mindenkinek mindent.. Szerény tudott maradni, és mellette Ő is sokaknak segített.. A lehető legkorrektebben járt el, amit ilyenkor öröm nézni, átélni. Emberség.
Én köszönöm Neked Harvey, hogy tudtál higgadtsággal és alázattal játékostársaid felé maradni, ugyanakkor azokat a frenetikus éjszakákba nyúló csevegéseket is.. (ezen a világon is) ;) Gratulálok, Szikla!

A véleményem talán kicsit elfogult, de általánosságban szerintem aki érti miről beszélek, átérzi és megérti mit szerettem volna. Felejtsük el néha ezt a "dögőjjön meg a szomszéd tehenelovamacskája" mentalitást, és örüljünk egymásnak, játsszunk jó kedvvel egymás között.

Köszönöm ha elolvastad.

Igen is, mindenki "szapulják, sértegetik, becsmérlik ezt a teljesítményt" :P
Azért jó olvasni, hogy van még önjelölt, önfeláldozó "badigard" itt, aki mevédi a hallgatag nyer test :D
Ezért viszont téged illet a gratuláció!
 

DeletedUser10206

Vendég
Gratulálok a nyertesnek és mindenkinek, aki próbált a lehetőségeihez mérten előrébb jutni és nem utolsó sorban élvezni a játékot!
Köszönöm Macaronnak és Negannak, hogy néha feljöttek a chatre egy kis beszélgetésre és természetesen a többi Stafftagnak, akik a háttérben voltak eme játék alatt.

A rosszkor jött cirkusz és a frissítése meg sajnos az anyacég hibája, hogy épp most rakta be.
A nyerésről megvan a véleményem, amit megtartok magamnak.

Várom a következő ilyen vagy ehhez hasonló játékot/világot!

ui. nem kellett volna elolvasnom a mai kommenteket, megint az egekben a vérnyomásom :oops: :mad:

Előre is

Boldog Új Évet Kívánok minden West játékosnak és a Staffnak!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kanyim

Veteran Member
Elmondanám én is a véleményemet erről a témáról.

Sajnos egy jónak induló esemény rossz, de minimum nagyon vegyes szájízt kapott. 3 emberrel beszéltem a top15-ből, ebből 2 konkrétan ki van akadva. Nem arra hogy nem ők nyertek, tudták hogy nem fognak nyerni, hanem ahogyan vége lett. Ez a kiakadás részben az innóra (mert volt egy kiskapu) és részben az illetőre (mert kihasználta) ugyanúgy vonatkozik.

Volt egy ilyen lehetőség, élt vele, megnyerte ez van.
De azért ácsika hogy sokan már ajnározzák őt és lehurrogják ha mások nemtetszésüket fejezik ki és szidják az illetőt mert elrontotta a játékukat... (bár erre gondolom ő is felkészült, vagy biztos volt valami elképzelése arról hogy mit fognak sokan szólni hozzá ha ezt ő meglépi)

Ha 4 hónap alatt letol 150.000 munkát és megnyeri, közben a második 147as szinten áll, a top10 minden tagja 130 feletti.. akkor megsüvegelem a teljesítményt és szívből gratulálok hozzá.

Most kb a résztvevőknek tudok gratulálni és a dobogósoknak az elért magas szinthez. (ha jól tudom ő 94es szinten állt, a második 90es, a harmadik meg 82es szinten amikor percek (1-2óra?) alatt elköltött 1 (2?) tombola győzelemnyi rögöt és ezzel lezárta a versenyt...) Most konkrétan a rög költéshez vagy az 1 óra cirkuszos kattintgatáshoz gratuláljak amivel abszolválta a versenytáv 90%-t ? Szóval inkább maradjunk annál hogy gratulálok a 9 nap alatt 94es szint eléréséhez....


Nem kell belemagyarázni itt mögöttes dolgokat.. hogy magyar mentalitás, dögöljön meg a szomszéd tehene.. nem is a győztes személye ellen van itt kifogás (beszéltem már vele, rendes fej,stb) de attól még egy így megnyert versenyhez nehéz jó pofát vágni..ennyi. (elvégre ahány ember annyi helyen van meghúzva a határvonal az ügyeskedő, kiskaput kihasználó, vagy csaló játékos megítélésénél.........)

Meg hogy a széthúzó kicsiny west csapat miért nem tart inkább össze és örül... most miért is lehetne örülni egy ilyen történés után ? Annak hogy valaki sok ezer rög költéssel megverte a mezőnyt? hogy egy több hónapos, esetleg később szorossá váló eseményt kb röhejes kategóriába taszajtott ?

Egy eléggé kifordított példa, de gyorsan kb ilyesmi jutott eszembe:
Maraton verseny. Mezőny elstartol. Az élen kb 100m előnnyel haladó meglát egy taxit, azt rádöbben hogy nem volt benne a kiírásban hogy tilos használni. Belehuppan, kipengeti a pénzt és végig viteti magát az egész versenytávon brutális időt verve a többiekre..
Viszont amikor ott áll a dobogón az eredményhirdetésnél ne lepődjön meg ha a tömeg egy része azt kiabálja hogy csaló, mire a másik fele azt hogy nem csaló, csak jól kihasználta az adódó kiskapukat és mások is utazhattak volna taxival... míg a szervezők azt mondogatják hogy a következő kiírásnál ügyelni fognak hogy ilyen még1x ne fordulhasson elő hiszen ez futóverseny lett volna, csak valaki túljárt az eszükön... (tehát senki sem a teljesítményéhez gratulál..nehéz is lenne hiszen a táv 90%-t megoldotta ügyesben... ehhez mikor lehetett jó pofát vágva tapsikolni ? :D )
 

Kanyim

Veteran Member
Most elvonatkoztatva ettől a furává tett speed versenytől ez bizony egy sokkalta komolyabb problémát is felvet !

http://prntscr.com/htursx

Namármost eszerint kellő mennyiségű röggel 50 szint közel 20 perc alatt teljesíthető az új cirkusszal !

Ez totálisan tönkre tesz bárminemű TP hajkurászást.. ki a fene fog 15 másodpercezni hónapokon keresztül ? Éveken át építeni templomot ? Minek vesződni bármivel ? Jön egy lelkes rögös alak és az első útjába akadó cirkusszal köröket ver bárkire.

Seperc alatt felpörgeti magát 150es szintre. Utána meg 1 szint kb 1,9 misi...

Nem bántva Herveyt.. (de sosem árt egy példa..) ha egy kb jelentéktelen speed világon megcsinálta mi tartaná vissza hogy ezt megcsinálja Floridán amint bejön újra a cirkusz ? Ugyanígy 50 szintet felhasználva kapna közel 95 millió TP-t. Azt egyből a floridai 2. lenne a rangsorban, az összesített magyar világokat nézve meg 4. Persze mások is így csinálnának és igen hamar a ranglisták első helyén nem az éveket melózó, idős karakterek lennének.. az döntene a rangsorról hogy kinek van több röge ! (= pénze)

Ebből a szép világból én már nem kérnék. Amint bejön egy ilyen dolog én törlöm is a karaktereimet. (gondolom sok éveken át TP-t hajkurászó ember hasonlóan érez)

De persze ilyen eseteknél is biztos lennének akik tapsikolnának és azt mondanák miért bántjátok hiszen rendes alak.. és titeket sem gátol senki hogy ennyit rögözzetek... (jah.. csak eddig rögért nem lehetett kvázi TP-t kapni... (legalábbis annyit nem hogy számítson is valamit))

Kérném az adminok jelezzék az inno felé ezt a problémát, mert a következő cirkusznál (kb január közepe) nagyon nagy döfést kaphat a west amit tényleg nehéz lenne kihevernie.
 
Utoljára szerkesztve:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Elmondanám én is a véleményemet erről a témáról.

Sajnos egy jónak induló esemény rossz, de minimum nagyon vegyes szájízt kapott. 3 emberrel beszéltem a top15-ből, ebből 2 konkrétan ki van akadva. Nem arra hogy nem ők nyertek, tudták hogy nem fognak nyerni, hanem ahogyan vége lett. Ez a kiakadás részben az innóra (mert volt egy kiskapu) és részben az illetőre (mert kihasználta) ugyanúgy vonatkozik.

Volt egy ilyen lehetőség, élt vele, megnyerte ez van.
De azért ácsika hogy sokan már ajnározzák őt és lehurrogják ha mások nemtetszésüket fejezik ki és szidják az illetőt mert elrontotta a játékukat... (bár erre gondolom ő is felkészült, vagy biztos volt valami elképzelése arról hogy mit fognak sokan szólni hozzá ha ezt ő meglépi)

Ha 4 hónap alatt letol 150.000 munkát és megnyeri, közben a második 147as szinten áll, a top10 minden tagja 130 feletti.. akkor megsüvegelem a teljesítményt és szívből gratulálok hozzá.

Most kb a résztvevőknek tudok gratulálni és a dobogósoknak az elért magas szinthez. (ha jól tudom ő 94es szinten állt, a második 90es, a harmadik meg 82es szinten amikor percek (1-2óra?) alatt elköltött 1 (2?) tombola győzelemnyi rögöt és ezzel lezárta a versenyt...) Most konkrétan a rög költéshez vagy az 1 óra cirkuszos kattintgatáshoz gratuláljak amivel abszolválta a versenytáv 90%-t ? Szóval inkább maradjunk annál hogy gratulálok a 9 nap alatt 94es szint eléréséhez....


Nem kell belemagyarázni itt mögöttes dolgokat.. hogy magyar mentalitás, dögöljön meg a szomszéd tehene.. nem is a győztes személye ellen van itt kifogás (beszéltem már vele, rendes fej,stb) de attól még egy így megnyert versenyhez nehéz jó pofát vágni..ennyi. (elvégre ahány ember annyi helyen van meghúzva a határvonal az ügyeskedő, kiskaput kihasználó, vagy csaló játékos megítélésénél.........)

Meg hogy a széthúzó kicsiny west csapat miért nem tart inkább össze és örül... most miért is lehetne örülni egy ilyen történés után ? Annak hogy valaki sok ezer rög költéssel megverte a mezőnyt? hogy egy több hónapos, esetleg később szorossá váló eseményt kb röhejes kategóriába taszajtott ?

Egy eléggé kifordított példa, de gyorsan kb ilyesmi jutott eszembe:
Maraton verseny. Mezőny elstartol. Az élen kb 100m előnnyel haladó meglát egy taxit, azt rádöbben hogy nem volt benne a kiírásban hogy tilos használni. Belehuppan, kipengeti a pénzt és végig viteti magát az egész versenytávon brutális időt verve a többiekre..
Viszont amikor ott áll a dobogón az eredményhirdetésnél ne lepődjön meg ha a tömeg egy része azt kiabálja hogy csaló, mire a másik fele azt hogy nem csaló, csak jól kihasználta az adódó kiskapukat és mások is utazhattak volna taxival... míg a szervezők azt mondogatják hogy a következő kiírásnál ügyelni fognak hogy ilyen még1x ne fordulhasson elő hiszen ez futóverseny lett volna, csak valaki túljárt az eszükön... (tehát senki sem a teljesítményéhez gratulál..nehéz is lenne hiszen a táv 90%-t megoldotta ügyesben... ehhez mikor lehetett jó pofát vágva tapsikolni ? :D )


Amikor magad érdekét más elé helyezed azt, úgy hívják egyesek: szeretet.

http://prntscr.com/htuvi5 >>> ki volt kötve ez a pár dolog szóval egyrészről fel lehetett volna rá készülni, hogy lesz ilyen is.......................

Most elvonatkoztatva ettől a furává tett speed versenytől ez bizony egy sokkalta komolyabb problémát is felvet !

http://prntscr.com/htursx

Namármost eszerint kellő mennyiségű röggel 50 szint közel 20 perc alatt teljesíthető az új cirkusszal !

Ez totálisan tönkre tesz bárminemű TP hajkurászást.. ki a fene fog 15 másodpercezni hónapokon keresztül ? Éveken át építeni templomot ? Minek vesződni bármivel ? Jön egy lelkes rögös alak és az első útjába akadó cirkusszal köröket ver bárkire.

Seperc alatt felpörgeti magát 150es szintre. Utána meg 1 szint kb 1,9 misi...

Nem bántva Herveyt.. (de sosem árt egy példa..) ha egy kb jelentéktelen speed világon megcsináltam mi tartaná vissza hogy ezt megcsinálja Floridán amint bejön újra a cirkusz ? Ugyanígy 50 szintet felhasználva kapna közel 95 millió TP-t. Azt egyből a floridai 2. lenne a rangsorban, az összesített magyar világokat nézve meg 4. Persze mások is így csinálnának és igen hamar a ranglisták első helyén nem a sokat melózó, idős karakterek lennének.. az döntene a rangsorról hogy kinek van több röge ! (= pénze)

Ebből a szép világból én már nem kérnék. Amint bejön egy ilyen dolog én törlöm is a karakteremet. (gondolom sok éveken át TP-t hajkurászó ember hasonlóan érez)

De persze ilyen eseteknél is biztos lennének akik tapsikolnának és azt mondanák miért bántjátok ? rendes alak.. és titeket sem gátol senki hogy ennyit rögözzetek... (jah.. csak eddig rögért nem lehetett TP-t kapni.. )

erről szól minden versenyszerűen felépített szerepjáték....................

már elég régóta amúgy is :P

:)
 

DeletedUser10206

Vendég
Hello!

Kérem a Supportot, hogy lőjje le a világot mielőtt rossz vége lesz. Ahogy magamat ismerem előjöhet belőlem a rossz. :D Köszönöm!


Kanyim szépen leírta azt, amit én nem szépen írtam volna le és töröltek volna engem az internetbűű. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

krcsirke

el pollo diablo
Mivel a speed világról véleményemet elmondtam, így innentől ez a cirkuszról való eszmefuttatás kezd eltérni a témától, javasolok egy Utazó vásár kibeszélőt, az odatartozó hozzászólásokat áttenni ezzel együtt.

Valóban részemről egy meggondolatlan lépés volt a játék tervezőitől, hogy betették a 25%-ös lötyit a nagyon gyakori mezőbe, ritkában lenne a helye, onnan meg pár buff átkerülhetne a gyakoriba, gyakoriból pár meg a nagyon gyakoriba, egy szóval egy újratervezésért érdemes lenne továbbítani. Ha lenne elég támogató innen, sőt .net-en valahogy sikerülne elérnünk, hogy újragondolják (itt nem bétára gondolok, hanem a nemzetközire) ezért ott létrehoztam egy topicot, ahol akinek van egy minimális angol tudása, hozzászólhat, generálhat egy kis észrevételt, hátha minél nagyobb a hangja, annál hamarabb lesz belőle valami elv.

Link itt: https://forum.the-west.net/index.php?threads/travelling-fair-reward-time-to-rethink-again.57607/

Angolul kifejtettem röviden a véleményemet, változatlannak tartom az álláspontomat, hogy a jelenlegi tp-s lötyik nagy része költözzön feljebb, 1,2,5 százalékot adók maradhatnak, akik ebből összehoznak pár szintet, azok megérdemlik.
 

DeletedUser17479

Vendég
Sziasztok..

Pár szösszenet tőlem is.

Először szeretnék gratulálni a helyezetteknek!
A győztes játékos teljesítménye nem mindennapi, sok mindenre gondoltunk a játék kitalálásánál, de hogy pár nap alatt vége lesz, arra nem..

Azt kiemelném, hogy ahogy többen írtátok ügyesen kihasználta a kiskaput. Erről szó sincs!! A játék minden eleme használható és ez a cirkuszos újítás itt és most jelent meg.
A cirkusz újítása nagyon időszerű volt, örülök is neki, de ennek a lötyinek lehet hogy másik kategóriában lenne a helye. Mi ezt jeleztük, kértük DaN-t hogy jelezze a fejlesztők fele. Talán még időben vagyunk.
Azt is olvastam, hogy miért nem használta el később a lötyiket.. Honnan tudhatta volna, hogy hány játékost mozgatott meg a verseny és kinél mennyi lötyi lapul? Hasonló helyzetben én 1 nappal hamarabb elhasználtam volna mindet, mert gondolom már előző nap ott lapultak a táskában.

Sajnálom, hogy ilyen rövid lett a verseny, ha kikerül a 25%os lötyi, elgondolkozunk a megismétlésén :)

Minden játékosnak nagyon Boldog új évet Kívánok :)
 

DeletedUser7602

Vendég
Sziasztok!

Engedjétek meg, hogy párgondolat erejéig, és is közbe szóljak, mint a bizonyos "hallgatag" fél...

Mindenkinek megvan a maga kis véleménye erről az egészről, ami történt. Én teljes mértékben megértem azt az oldalt is, akinek rossz szájíze van a történtekkel kapcsolatban. A helyzet az, hogy ne rám haragudjatok, mert ez nem volt csalás, szabályoknak megfelelően játszottam. Ha csalok, akkor jogos a felháborodás mindenki részéről. Viszont itt más történt... Én nem mondom hogy ez így jó volt, de nem volt más választásom. Én célirányosan élem az életem, és így is játszok, így csinálok mindent a való életben is. Ha valamit elkezdek, azt igyekszem a lehető leghamarabb elérni, és ehhez minden lehetséges eszközt bevetni, amit csak lehet, és itt is ez történt. Félre értés ne essék, én nem dicsőítem magam, ilyen megnyilvánulást soha nem tettem, nem is értem hogy jön ez ide. Igyekeztem a leghumánusabb módon végezni a versennyel. Nem ennyi időre számítottam én sem... 0,5-1 év közé saccoltam a verseny végét. De... kicsit gondoljatok bele az én helyzetembe is, és rájöttök mi miért volt. Adódott egy lehetőség, ami el tudja dönteni nagyon rövid idő alatt a verseny kimenetelét. Hozzá teszem ez nem csak nekem volt elérhető, hanem minden egyes játékosnak is, aki fent volt a szerveren, és ez nagyon fontos momentum! Az én első gondolatom az volt, mikor ezt megláttam, hogy vajon hányan látják még rajtam kívül? Lehet már le is vagyok maradva? Valaki már ezzel a módszerrel rég előttem jár? Szép a második hely, de nekem nem volt opció. Ha indulok, csak első hely, és pont, nincs mas alternatíva. Jócskán késve szálltam be ebbe a versenybe, mégis feltornáztam magam az első helyre, mielőtt borítottam volna mindent. Innentől érthető, hogy bele vágtam ebbe a nagyon bizarr végjátékba. Kanyim... én sosem mondtam, hogy ez teljesítmény, ami itt volt a részemről. Én kihasználtam egy, a játék által biztosított lehetőséget, nem több ez, nem kevesebb. Nincs ebben semmi teljesítmény... és nyilván nem is terjesztettem elő rekordnak sem, pedig többen írták, hogy mehetne. Nem tettem, nem is fogom... A korábbi rekordom, na ott van teljesítmény, aki úgy érzi, döntse meg, hajrá, lehet megmutatni ki mit tud!
Az hogy ez mennyire volt egyszerű most? Hmm... 1 óra cirkuszos kattintgatás? Maradjunk annyiban, hogy az 22 (full folyamatos!!!) volt, több mint 4100 "kattintgatással"... lehet számolgatni... egyetlen percre sem álltam meg, ha éppen kávét főztem, vagy ettem, a párom csinálta, míg nem végeztem, és folytattam tovább. Ha már bele kezdtem, végig csinálom... nem így terveztem, de így alakult. Voltak etikai dilemmáim ezzel kapcsolatban. Sokat gondolkoztam, mi legyen... És még ha sokaknak nem is esik le, de őszintén... Miért zártam le ilyen hamar? Gondoljatok bele: Jack (aki 2. volt) hogy járt jobban? Ha most vége az egésznek, és relative kevés idő és pénz, energia van beleölve a versenyébe, vagy húzom a dolgot fél évig, úgy, hogy meghagyom abban a tudatban, hogy van esélye nyerni? Na... szerintetek melyik a jobb döntés?
A verseny, az verseny... én pl honnan tudhattam volna, hogy pl Jack vagy bárki más, nem élt a cirkuszos lehetőséggel? Ha ugyan ezt megcsinálta volna, mint én, és én második leszek, akkor biztos csak is kizárólag magamat okolhattam volna, hogy volt valami, amivel nem éltem, de tehettem volna...!!
Hogy ezzel sokak játékát elrontottam? Igen is, meg nem is. Egyedül a második, és harmadik helyezett játékostól fogadom el, és értem meg, ha a nem tetszésüket kinyilvánítják felém. Csak tőlük! Nekem a többi játékos, aki nem volt az élen, feleslegesen panaszkodik... mert nem volt akkor sem esélyük nyerni, ha nem teszem azt, amit. Akik eddig elmaradtak a versenyben, nem tudták volna behozni a lemaradásukat hagyományos úton, ezt fogadjátok el, talán van némi rálátásom mit hogy kell csinálni 1-150-re jutással a leggyorsabban, hagyományos úton.
Az itteni eset viszont jó példa volt több dologra is. Ismételten Kanyim... én már korábban jeleztem a support felé hogy ez így nem jó, mint hogy megnyertem volna a versenyt! Nem most, hanem amikor tudtam hogy mi fog történni. A futós példádra reagálva tegyük hozzá, hogy az a bizonyos taxi mindenki mellett ott volt ám, nem egy taxi volt, hanem mindenkire egy, és ez óriási különbség!

Szóval, még mindig én vagyok az ördög, amiért kihasználtam ez? Vagy csak mások azért haragszanak rám, mert nem látták meg ezt, nem figyeltek, nem nekik jutott eszükbe, vagy nem merték kockáztatni a rögjüket...?

Hozzá teszem, közel sem került egy eventes győzelemnyi rögbe... közel sem... Szóval még azt is meg kell cáfoljam, hogy itt a pénz diktált volna! Kellett hozzá, anélkül nem ment volna, de sokkal sokkal kevesebbe volt ez, mint gondoljátok, mert a többsége a végén már kötvényből ment. Nyilván kellett egy csepp matek hozzá, hogy mennyi rög kell, hogy később kötvényből álljam a pörgetést és bele vágjak. De bejött a számításom, és ez első helyet hozott úgy, hogy semmivel sem szegtem meg a szabályokat!!! Hogy ez arcul csapásként ért pár játékost, vagy mindenkit? Igen, meglehet... Rossz vagyok még ettől? Nem hiszem... Lehet haragudni rám, csak, a helyzet az, hogy felesleges... Az Innora inkább lehetnétek, mert ilyent megenged. Ismétlem magam én ezt nem támogatom, hogy ilyen maradjon a játékban. Csirke barátom irt az angol fórumra ez ügyben, és ha szeretnétek (ti is) hogy ilyen ne fordulhasson elő, tessék kommentet oda irni, hogy minél nagyobb visszhangja legyen ennek, ami kis hazánkban most megtörtént! itt meg lehet tenni, sőt, én kérek mindenkit, hogy tegye meg -> https://forum.the-west.net/index.php?threads/travelling-fair-reward-time-to-rethink-again.57607/

A verseny szervezőktől meg erről az egészről nem tehettek! Sajnálom hogy ilyen hamar vége lett, nem erre számítottak ők sem gondolom, és én sem...

Köszönöm a figyelmet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent