Speed - No Rules! Kibeszélő

DeletedUser7602

Vendég
Ez most komoly ? Kiszámoltad hogy kb mennyi pénzbe fog ez kerülni, magyar viszonylatban nézve ekkora pénznél nem gondolhattad hogy valaki beleölne ennyit egy speed világ megnyerésébe.. pláne hogy a nagyobb rögösök közül kb senki sem mozdult rá a versenyre... de ezt betudom annak hogy még relatíve új visszatérő vagy a játékba.

Itt a felháborodás igazából annak szól hogy ahogyan megnyerted. Persze hogy nem csaltál, csak leltél egy kiskaput, ami élt persze másoknak is, csak éppenséggel ezt nem kevés valódi pénz nélkül nem lehetett volna meglépni. (a 22 óra intenziv pötyögéstől tekintsünk el, ezt simán eloszthattad volna 5 napra, akkor se lépi meg senki)

Írtam korábban, de nem figyeltél úgy látom... Kellett hozzá rög, de nem sok! Ez benne a poén, nem sok! A gyakori mezőben volt 250-es kötvény is... csak azt kellett számolgatni mennyi rög kell ahhoz, hogy később kötvényből fedezzem a pörgetést! Így már érthetőbb? Egyáltalán nem került ez nekem sokba...!!!!!! Elég jó fizetésem van, de ennyire azért nem, hogy ezt az egészet rögből fizessem. De talán arra is lehetne gondolni, hogy ami történt speeden, az jó is, hiszen kiderült egy "kiskapu" (ami nem az, de akkor legyen), hogy úgy fogalmazzak, és még talán időben van, hogy javítsanak rajta... Hogy elrettentő példa lettem ezzel ami történt? Ez nem baj... Inkább most, mint élesben pl Floridán.
Hogy mikortól tértem vissza a játékba, azt nem igazán értem hogy jön a témához, de biztos ezért vagyok "tapasztalatlan", és én vagyok a hülye, hogy rámozdultam a versenyre, míg a nagy halak nem nagyon.
A kattingatást nem lehet elosztani 5 napra, mint fentebb írtam 24 óránként változik a nyeremény a cirkuszban. egyáltalán nem biztos ha egy nap benne van, akkor másnap is benne lesz, sőőőt, valószínűleg nem lesz benne... Így ha éppen be kerül, akkor 24 órád van kivenni annyit, amennyit csak tudsz...

Ui.: Ha te is kiveszed a TP italokat cirkuszból, és elhasználod, akkor ugyan úgy az élen maradsz a tapasztalati ranglistában ám... Ha csak a top helyezésed félted ezzel az egésszel.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17478

Vendég
Ejj már megint itt tartunk? :)

Harvey speeden a játék lehetőségeivel játszott. Pont. Ahogy más is tehette. S ha volt más aki hasonlóan játszott mint Ő, csak épp egy pár órával későbbre tervezte a nagy attrakciót? Kellett volna hagynia? Nyerni jött és megnyerte!

Egyébként mindannyian kattintgatni járunk ide :) addig jó amíg megtaláljuk azt a kattintgatást ami örömet okoz, akár úgy hogy rekordot érünk el, s egy konkrét cél irányába haladunk, akár anélkül csak épp a west-fertőzöttek energiájával :) S túl egyéni - vagy csapat célokon - a west egyik legszebb része amikor azért jövünk fel mert a west-barátok/ismerősök tudjuk itt vannak :) Legyen 2018-ban is így! :)
 
Fent